ÜRÜNLER

ViewSonic Td2465 Dokunmatık Monitör 23.8 7Ms 60Hz Va 1920x1080 Fhd 250 Vga Hdmi Dp 16:9 20M:1 16.7M Hoparlor 10 Nokta Dokunmatık 4 Kenar Cercevesız Flıcker Free Mavı Isık Fıltresı Tılt Vesa Energy Star Epeat

Fiyat:
16.091,46 TL
1.747,26 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
Sınırlı Sayıda

 

10 Noktalı PCAP özellikli 24-inç Çerçevesiz Dokunmatik Monitör

ViewSonic TD2465 modeli, ticari ve endüstriyel alanlar için ideal çözümdür. Islak elle dokunma, eldivenle dokunma ve kurşun kalem dahil her türlü iletken stylus ucu dokunuşu için tasarlanmıştır. TD2465, maksimum etkileşim için sezgisel 10 noktalı PCAP dokunmatik teknolojisi sunar. Cihazı sezgisel olarak kontrol etmenizi sağlayan ViewSonic Touch Controller yazılımına sahiptir. Bağlantı seçenekleri, zahmetsiz paylaşım becerisi için HDMI ve DisplayPort girişlerini içerir. VESA montaj tasarımı ile donatılmış dokunmatik ekran, herhangi bir yüzey ve Kiosk için mükemmel bir ekran çözümüdür.

 
 

 

Çok Yönlü Kurulum Seçenekleri İçin Tasarlandı

24-inç dokunmatik monitör, endüstriyel, perakende ve ticari uygulamalar için tek noktadan çözümünüzdür. İster kendi kendine sipariş vereceğiniz bir kiosk, ister endüstriyel otomasyon kontrol ünitesi olsun, TD2465 çok yönlü kurulum seçenekleri ve sezgisel 10 noktalı dokunmatik tepki teknolojisi sunar.

 

 

Sezgisel ve Duyarlı Dokunma

Yüksek hassasiyetli Projektif Kapasitif (PCAP) Dokunmatik Teknolojisi ile sorunsuz ve duyarlı bir dokunmatik ekranı deneyimleyin. 10 adede kadar temas noktası eşzamanlı girişiyle, her dokunma yanıtı doğruluk ve hassasiyetle okunur.

*Kalemle Dokunma Modu, Eldivenle Dokunma Modu ve Suya Dayanıklı Dokunma Modunun yanı sıra tek noktadan dokunma seçeneği de mevcuttur.

 

 

Zorlu Koşullar için Yapıldı

TD2465, elleriniz ıslakken bile parmak izlerini kaydedebilir. Ellerinizi sık sık ıslattığınız ve yetişmek için ekipmanınıza ihtiyaç duyduğunuz durumlar için idealdir.

 

 

Eldivenle Dokunma Modu

Farklı görevler farklı aksesuarlar gerektirir ve eldivenler de buna istisna değildir. Eldivenle dokunma özelliği, ekranda her işlem yapmanız gerektiğinde eldivenlerinizi çıkarma zorluğunu başarıyla ortadan kaldırır.

*Eldivenler, malzeme tasarım özelliklerini karşılamıyorsa bu geçerli olmayabilir.

*Suya Dayanıklı Dokunma ve Kalemle Dokunma modları, Eldivenle Dokunma ile aynı anda kullanılamaz.

*Eldivenle Dokunma Modu, avuç içi reddini desteklemez.

*5 noktaya kadar temas noktası ile. Kalemle Dokunma Modu, Eldivenle Dokunma Modu ve Suya Dayanıklı Dokunma Modunun yanı sıra tek noktadan dokunma seçeneği de mevcuttur.

 

 

Suya Toleranslı Yüzey

İhtiyacınız olduğunda çalışmak üzere tasarlanmıştır. TD2465'in Suya Dayanıklı Dokunma modu ile nemli koşullarda sorunsuzca çalışabilirsiniz.

*Paneller, tam güneşe veya yağmura maruz kalan ortamlar için tasarlanmamıştır.

*Eldivenle Dokunma ve Kalemle Dokunma Modları, Suya Dayanıklı Dokunma ile aynı anda kullanılamaz.

*Suya dayanıklı dokunma modu, Avuç İçi Reddetme özelliğini desteklemez.

*5 noktaya kadar temas noktası ile. Kalemle Dokunma Modu, Eldivenle Dokunma Modu ve Suya Dayanıklı Dokunma Modunun yanı sıra tek noktalı dokunma seçeneği de mevcuttur.

 

 

Kalem Uyumluluğu

TD2465, avuç içi reddi ve birden fazla kalem türünü tam desteklemektedir. Pasif, aktif kalem, sürücü yükleme zorluğu olmadan kullanılabilir. Kalemler için tıklama işlevleri bile etkinleştirilmiştir.

*TD2465, kalemle yazma için basınç hassasiyetini ve eğme işlevlerini desteklemez.

*El ve kalem aynı anda ekrana temas ettiğinde sadece kalemin sinyali kaydedilir.

*Suya Dayanıklı Dokunma ve Eldivenle Dokunma Modları, Kalemle Dokunma ile aynı anda kullanılamaz.

 

 

İleri Seviye Ergonomi

TD2465, durum ne olursa olsun ihtiyacınız olan kuruluma sahip olmanızı sağlamak için iki tip monitör standıyla birlikte gelir. Kitap standı, ekranın 15 ° ~ 70 ° arasında eğilmesine ve ayarlanmasına izin veren gelişmiş bir menteşe ile tasarlanmıştır, bu da onu çeşitli uygulamalar için mükemmel hale getirir. Klasik stand, 20°'ye varan eğim açısıyla daha geleneksel kullanımlar için mükemmeldir.

 

 

Kolay Kiosk Entegrasyonu

TD2465 ekranın 4 tarafı çerçevesiz tasarımı, tercih ettiğiniz kiosk tasarımına sorunsuz ve güvenli bir şekilde bağlanmasına olanak tanıyarak, ihtiyacınız olan herhangi bir uygulamaya en iyi şekilde uyacak şekilde kurulmasına ve entegre edilmesine olanak tanır.

 

 

Dokunma Denetleyici Yazılımı

Sezgisel arayüz tasarımı, ses, parlaklık, kontrast ve dokunma modlarını ayarlamanın kolay bir yolu için kısa yollar sunar.

*Yazılım indirme, indirme bölümünde mevcuttur.

*Farklı dokunma modları arasında geçiş yaparken veya dokunmayı devre dışı bırakırken lütfen ekran yüzeyini su damlacıklarından ve yağ lekelerinden arındırıp, temiz tutun.

*Dokunmatik Denetleyici Yazılımı güncelleme işlemi sırasında, ağ bağlantısı kesilirse Dokunmatik Denetleyici Yazılımı başlatılamaz. Kullanıcıların yazılımı kaldırması ve ardından yazılımı yeniden yüklemesi gerekir.

 

 

Boyutlar ve Giriş / Çıkış Noktaları

 • 1. Menu Control
 • 2. Speakers
 • 3. VESA Compatible(Wall Mount 100 x 100 mm)
 • 4. USB-A *2 (Downstream)
 • 5. USB-B (Upstream)
 • 6. Earphone
 • 7. Audio in
 • 8. VGA
 • 9. HDMI
 • 10. DP in
 • 11. AC in
 

 

Garanti Koşulları

 

Diğer Özellikler
Stok Kodu210240167
MarkaViewSonic
Stok DurumuVar
Garanti (Yıl)3
0766907017885

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.