Müşteri Hizmetleri

Hakkımızda

1998 yılında Balıkesir ‘de BETA Bilişim Teknolojileri olarak faaliyet göstermeye başlamıştır. 2018 Yılında TEKNOGENETIK Online Satış Mağazasını Kurmuş ve bu sektördeki boşluğu görerek ürün yelpazesini genişletmiş ve oyunculara yönelik online mağaza açılışını yapmıştır. 2022 Şubat ayında nevi değişikliğine giderek BETALINE Teknoloji İç ve Dış Ticaret San. Tic. Ltd. Şti. olarak iş hacmini genişletmiş ve “Bizim İçin Önemlisiniz” sloganı ile müşteri Memnuniyetinden Aldığı Güçle Bu Günlere Emin Adımlarla Gelmiştir. Bundan Sonrada Aynı Kararlılıkla Müşterilerini Daha iyi Noktalara Getirmek için Sürekli Çalışmaya Devam Edecektir. En son Teknolojiyi en Uygun Fiyata Müşterilerine Götürmeyi Kendine Görev Edinen Firmamız Bilgisayar Donanımları, Bilgisayar Yazılımları, Güvenlik Sistemleri ve Teknik Desteğiyle Her an Müşterilerinin Yanındadır.

” BİZCE ÖNEMLİSİNİZ ”

Sloganı ile Kısa Vadeli Ticari Kaygıların Tersine, Uzun Vadede Müşteri Memnuniyetini Hedefleyen BETALINE Teknoloji İç ve Dış Ticaret San. Tic. Ltd. Şti., Müşteri Hizmeti ile Yorumlamış ve Müşteri Memnuniyetini Referans Noktası Kabul Etmiş, BİLGİSAYAR Sektörünün Tüm Alanlarında Müşterilerinin Sorunlarını Çözegelmiştir.

İş kalitemizde olduğu gibi sunuş biçimimize de önem veriyoruz. Müşteri ağımızı yaygınlaştırarak aynı anlayışa sahip müşterilerimizle bilişim sektöründe olduğumuz yeri en iyi şekilde koruyarak işimize hız, ekonomimize değer sağlıyoruz.

Ülkemizin içinde bulunduğu bunalımlardan geriye çekilerek değil, üreterek değer katarak sorumluluğumuzu yerine getiriyoruz. 

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.