Müşteri Hizmetleri

Hakkımızda

1998 yılında Balıkesir ‘de kurulan firmamız, müşteri Memnuniyetinden Aldığı Güçle  Bu Günlere Emin Adımlarla Gelmiştir. Bundan Sonrada Aynı Kararlılıkla Müşterilerini Daha iyi Noktalara Getirmek için Sürekli  Çalışmaya Devam Edecektir. En son Teknolojiyi en Uygun Fiyata  Müşterilerine Götürmeyi Kendine Görev Edinen Firmamız Bilgisayar  Donanımları, Bilgisayar Yazılımları, Güvenlik Sistemleri ve Teknik Desteğiyle Her an Müşterilerinin Yanındadır.

” BİZCE ÖNEMLİSİNİZ ”

Sloganı ile Kısa Vadeli Ticari Kaygıların Tersine, Uzun Vadede Müşteri Memnuniyetini Hedefleyen BETA Bilişim Teknolojileri, Müşteri Hizmeti ile Yorumlamış ve Müşteri Memnuniyetini Referans Noktası Kabul Etmiş, BİLGİSAYAR Sektörünün Tüm Alanlarında Müşterilerinin Sorunlarını Çözegelmiştir.

İş kalitemizde olduğu gibi sunuş biçimimize de önem veriyoruz. Müşteri ağımızı yaygınlaştırarak aynı anlayışa sahip müşterilerimizle bilişim sektöründe olduğumuz yeri en iyi şekilde koruyarak işimize hız, ekonomimize değer sağlıyoruz.

Ülkemizin içinde bulunduğu bunalımlardan geriye çekilerek değil, üreterek değer katarak sorumluluğumuzu yerine getiriyoruz. 

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.