ÜRÜNLER

Msi Mag Coreliquid E360 White 360 Mm Argb Fan Sivi İslemci Sogutucusu

Fiyat:
5.893,24 TL
639,91 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.

Ne Kadar Serin, O Kadar İyi!

MAG CORELIQUID E serisi AIO CPU sıvı soğutucunun tasarımında, Mystic Light ARGB ışıklandırma ile kendini gösteren güneş tutulmasından esinlendik. Bu yenilikçi ürün gelişmiş soğutma teknolojisini çarpıcı bir görsel tasarımla birleştiriyor.

Etkili Soğutma Sistemi

MAG CORELIQUID E serisinin su bloğu, ısı kaynağındaki sıcaklığı etkili bir şekilde azaltmak için soğuk ve sıcak soğutma sıvılarını ayırarak farklı bölmelere yönlendirir. Böylece ısı kaynağı sürekli soğutulur. Pompanın merkezinde yer alan dayanıklı 3 fazlı motoru minimum titreşim sayesinde çok daha uzun ömürlü bir kullanıma sahiptir.

İşlemcinin Tamamını Kapsar

AM5 işlemciler gibi çok yongacıklı (multi-die) CPU yapılarında ısı kaynağı bazen tam merkezde yer almayabilir. Bu ihtimale karşı MAG CORELIQUID E serisi genişletilmiş bir soğutucu bakır plaka ile gelir.

MSI Center Desteği

MSI Center yazılımı, MSI anakartlarda farklı soğutma profilleri ve özelleştirilebilir fan eğrisi ayarları kullanmanıza olanak tanır:

  • Silent, Game Mode, ve Balanced profilleri
  • Özelleştirilebilir fan hız eğrileri
  • Özelleştirilebilir pompa hız eğrileri

Bölünmüş Akışlı Radyatör

Aluminyum radyatör, 12 kanallı bir bölünmüş akış tasarımına sahiptir. Gelen ısınmış sıvıyı ve giden soğuk sıvıyı 2 adet 6 kanallı yollara dağıtır. Böylece soğutucu sıvı ve fan ile soğutulan hava arasında daha iyi bir ısı giderimi sağlanır. Güçlendirilmiş ızgara dış yüzey altındaki çok katmanlı örgü plastik tüp sayesinde soğutma her zamana kapalı devre içinde kalır.

Geliştirilmiş Mikro Kanallar

Soğutma sıvısı ve bakır soğuk plaka, iç temasta daha derin profillere ve sayıca daha fazla mikro kanala sahiptir. Bu yükseltme sayesinde iç yüzey alanı artar ve dolayısıyla sisteminizin kalbi daha verimli çalışır.

Dönebilen “Tutulma” tasarımlı Blok Kapağı

Güneş tutulmasından ilham alan ve elinizle (270°ye kadar) döndürebileceğiniz ARGB blok başlığı üzerindeki MSI logosu, sisteminizi nasıl yerleştirirseniz yerleştirin, tabanı ile hizalanır.
ARGB blok başlığı ve fan ışıklandırma efektleri, MSI Center yazılımı içindeki Mystic Light aracı içinden özelleştirilebilir.*
* 5V ARGB MSI anakart konnektörüne (3-pin) takılması gerekir.

Fan Yapısı

Sıvı soğutma çözümlerinde ilk tercih haline gelen FDB rulmanlı fanlar, sıradışı verimlilik ve dayanıklılık özellikleri ile bilinir. Fan kanatları, canlı bir ışık geçirgenliği için yüksek saflıkta akrilikten üretilmiştir.

AMD ve Intel CPU Soket Uyumluluğu

Desteklenen Intel CPU soket tipleri:

LGA 1700, 1200, 1156, 1155, 1151, 1150

 

Desteklenen AMD CPU soket tipleri:

  • AM5, AM4
  • TR4, sTRX4

Termal macun, montaj vidaları ve kablolar birlikte gelir.

Diğer Özellikler
Stok Kodu210248865
MarkaMSI
Stok DurumuVar
Garanti (Yıl)2
4711377124157

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.