ÜRÜNLER

Yeni Palit GeForce RTX™ 40 SUPER Ekran Kartları ile Maksimum PerformansÖnde gelen ekran kartı üreticisi Palit Microsystems Ltd, NVIDIA® GeForce RTX™ 40 SUPER serisini duyurmaktan gurur duyuyor. Seri, her biri sıra dışı performansa, yeniliğe ve oyun mükemmelliğine sahip olan GeForce RTX™ 4070 SUPER, GeForce RTX™ 4070 Ti SUPER ve GeForce RTX™ 4080 SUPER olmak üzere üç farklı modelle geliyor.

The Palit GeForce RTX 4070 SUPER Dual Dual serisi, rekabetçi soğutma ve akustik performansı sunan iki adet 95 mm büyük fan barındırıyor. Arka tarafında bulunan hafif RGB tonlarıyla PC sisteminiz dikkat dağıtmadan tarz sahibi olacak. Ayrıca Dual modellerinde bulunan Palit Maker özelliğiyle kullanıcılar, Palit'in internet sitesinden indirecekleri 3D dosyaları özelleştirebilecek ve bastıkları 3D kapakları garantiyi bozmadan karta takabilecekler.

Performansa odaklanmış Palit Palit GeForce RTX 4070 SUPER JetStream , sade tasarımıyla oyunculara ve içerik üreticilere hitap ediyor. Gösterişli ışıklardan uzak olan JetStream'de öncelik işlevsellik. Etkileyici mühendisliği sayesinde güvenilir termal çözümler sunmanın yanı sıra sahip olduğu 0 dB teknolojisiyle düşük yüklü senaryolarda sessiz çalışır.
 
GeForce RTX™ 4070 Ti SUPER serisi, sade ancak güçlü JetStream tasarımını da sunmakta. Daha enerjik bir görünümü tercih eden kullanıcıları unutmayan Palit, onlara GamingPro Serisini sunuyor.
 

Demir-siyah ve gümüş-gri tonlarını tarz ARGB ile harmanlayan GeForce RTX™ 4070 Ti SUPER GamingPro, her sisteme sorunsuz yakışıyor. Aerodinamikliği optimize eden Gale Hunter Fanlar ile donatılmış olan model, hava tahliye verimliliğini artıran ve sağlamlık katan bir Metal Arka Plakaya sahiptir. Özelleştirme özgürlüğüne önem veren GamingPro serisi, desteklediği Palit Maker özellikleriyle kullanıcıların oyun sistemlerini kişiselleştirmesine imkân tanıyor.

GamingPro temelini baz alan GeForce RTX 4070 Ti SUPER GamingPro White , zarafetin ve gücün nihai birleşimi olarak önümüze çıkıyor. Saf beyaz renkte, rafine Metal Arka Plakası, sağlam bir oyun deneyimi sunuyor. One Two Sync teknolojisini destekleyen canlı ARGB, tek bir kablo ile senkronizasyonu kolaylaştırıyor.
 


Performans mükemmelliği mirasını sürdüren Palit C serisi, JetStream ve GamingPro sürümleriyle sahneye çıkarak, üst düzey performans arayan oyunculara ve içerik üreticilere ödün vermeyen güç sunuyor.

Sıra dışı soğutma çözümleri sunma temeli üzerine inşa edilen GeForce RTX™ 4080 SUPER JetStream serisi, ağır yük koşullarında güvenilirlik ve hafif kullanımda sessiz çalışma ana temasına sahip şık ve temel tasarımla geliyor. Bu sırada GeForce RTX™ 4080 SUPER GamingPro serisi de yüksek performans kapasitesini endüstriyel ince zevkle harmanlayarak en iyi işlevselliği sunmak adına gelişmiş soğutma teknolojilerini vitrine çıkarıyor.
 


 

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.