Oyuna Hükmedin: Karşınızda AMD Radeon™ RX 6700 XT Grafik KartlarıAMD Radeon™ RX 6000
Serisi ailesinin yeni üyesi, ultra yüksek kare hızları ve 1440p üstün oyun deneyimi sunmak için geliştirildi. Işın izleme, hesaplama ve tarama efektlerini bir arada sunarak yeni nesil oyunlara güç veren AMD Radeon™ RX 6700 XT grafi?k kartları görsel doğruluğa yeni bir boyut getiriyor.

Güçlü ve yeni işlem birimleri, yepyeni AMD Infinity Önbellek ve 12 GB'a uzanan adanmış GDDR6 belleği bir araya getirerek iş ve oyunun mükemmel dengesini sunan bu ürünle, oyun tutkunları akıcı oyun deneyiminin, içerik üreticileri ise yüksek gücün keyfini çıkararak.

Bu yeni grafik kartlarının sunduğu tüm bu performans ve olasılıkların ardında, yeni nesil PC'lerin, PlayStation 5'in ve Xbox Series S ve X konsollarının temeli, güçlü AMD RDNA™2 mimarisi yatıyor. Oyunlara hayat veren veren bu DNA, AMD mühendislerinin aralıksız inovasyonlarının bir sonucudur. AMD RDNA™2, gelişmiş hesaplama birimleri, yeni görsel işlem hattı ve yepyeni AMD Infinity Önbellek formunda, çok önemli mimari yeniliklere imza atarak modern oyun deneyimini gerçek anlamda hayata geçiriyor. AMD RDNA™ 2 önceki nesil AMD RDNA™mimarisine oranla watt başına %54'e kadar daha yüksek performans sunar.1

AMD Infinity Önbellek: AMD RDNA™2 mimarisinde yeni bir bellek seviyesi olarak devrim yaratan, 96 MB'ye uzanan Infinity Önbellek, güç yönünden verimli, yüksek bant genişliğinde performans sunar, gecikme yaratmadan güç kullanımının düşük seviyede kalmasını sağlar. Güçlü bir bant genişliği yükselticisi işlevi gören AMD Infinity Önbellek, 256 bit 12 Gbps GDDR6'nın 2 katına kadar etkili bant genişliği sunar.2

12 GB'ye varan Adanmış GDDR6 Bellek: Modern oyunlar, hiç olmadığı kadar çok doku akışı ve veri yükleme gerektiriyor. En yeni oyunlar veya video düzenleme, grafik tasarımı veya 3D modelleme gibi yaratıcı işleriniz için ideal olarak 12 GB'ye varan GDDR6 bellek sayesinde hızınızla oyunlara meydan okuyun.

AMD Akıllı Erişim Belleği: AMD Ryzen™ masaüstü işlemciler ile AMD Radeon™ grafik kartları arasında PCI Express üzerinden yeni haberleşme teknikleri sayesinde oyun oynarken daha fazla performansa kavuşun.

AMD Radeon™ YazılımıRadeon™ Boost gibi 6000 serisi ailesi için optimize edilmiş güncel özelliklere erişim sağlayarak oyun sırasında performansı ve yanıtlama hızını artırmak için Radeon™ Yazılımının en güncel sürümünü indirin.3

Yeni nesil modern oyunların en iyilerini müşterilerinizle kavuşturun. En yeni grafiksel yazılım paketleri, HDMI™ 2.1 standart, DirectX® 12 Ultimate ve DirectX Raytracing desteği ile yeni AMD Radeon™ RX 6700 XT grafi?k kartı, oyunların geleceği için hazır olan bir kitleye modern deneyimler yaşamaları için en yüksek değeri ve performansı sunuyor.

 

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.