Kaliteli Bir Oyun Zevki İçin Önerilen Gaming Oyuncu EkipmanlarıKaliteli Bir Oyun Zevki İçin Önerilen Gaming Ekipmanları

Günümüz dijital dünyasında en önde gelen stres atma yöntemi hiç koşulsuz dijital oyunlar olduğunu söyleyebiliriz. Son zamanlarda popülerliklerini üst seviyeye taşıyan dijital oyunlar, gündelik hayatımızın stresini atmaya da yardımcı oluyor. Oyun içerikleri tasarım boyutlarını profesyonel hâle getirdikçe, oyun ekipmanları da beraberinde rağbet görmeye ve daha da kaliteli olmaya başladı. Oyun sırasında yakalanan konsantrasyonunu oyun ekipmanları da desteklemiş olmaktadır. Peki, kaliteli bir oyun zevki için önerilen gaming ekipmanları nelerdir?

Oyuncu Koltuğu
Sağlam, rahat, konforlu ve oturuş ergonomisini destekleyen oyuncu koltukları listemizin en başında yer alıyor. Piyasa da birçok markanın üretimini sağladığı bu koltuklar ile kaliteli oyun keyfini yaşamış oluyorsunuz. Oyuncu koltuklarının vücut ağırlık dağılımında optimum denge kurma özellikleri ve uzun süre kullanılabilirlikleri ön plandadır.

Mağazamızda bulunan oyuncu koltuklarınız incelemek için buraya tıklayabilirsiniz


Oyuncu Kulaklığı
İkinci sırada yer alan en önemli ekipmanlardan biri de oyuncu kulaklığıdır. Oyuna gerçekten adapte olabilmek için üretilen bu kulaklar oyunu oynarken adeta içinde yer alıyor ve oynuyormuşsunuz hissi veriyor. Dışarı seslere adeta gizleyen bu kulaklıklar ile dış dünyadan oldukça uzak kalacaksınız.

Mağazamızda bulunan oyuncu kulaklıklarını incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.


Oyuncu Klavyesi
Tam boyutlu ve arkadan aydınlatmalı üretilen bu klavyeler, kaliteli bir oyun zevki için önerilen gaming ekipmanları arasında olmazsa olmazlar arasında yer alıyor. Piyasada birçok marka tarafından üretilen bu klavyeler, ekstra ışıklandırmalı ergonomik tasarımlara da sahip olduğu için kullanımında da yarı bir gerçekçilik katıyor.

Mağazamızda bulunan oyuncu klavyelerini incelemek için buraya tıklayabilirsiniz
Oyuncu Mouse
Hızlı yanıt süresini karşılayan ve çoklu tuş tıklama özelliği ön planda olan mause gaming aksesuarlar dünyasında oyun mause olarak da adlandırılıyor.  Kablolu ve kablosuz üretime sahip olan oyun farelerinde hız performansı oldukça önemlidir. Oyuncu fareleri seçiminde el ölçülerinize uygun modelleri, hızı yüksek modelleri tercih etmelisiniz.

Mağazamızda bulunan oyuncu mouse 'larını incelemek için buraya tıklayabilirsiniz


Oyun Kumandası
Kaliteli bir oyun zevki için önerilen destek ekipmanlardan olan oyun kumandası, genelde klavye veya mause kullanmak istemeyen oyuncular tarafından tercih ediliyor. Geri bildirim özelliği, oyun esnasında gerçekçiliği bir hayli artırmaktadır. Diğer yandan standart bir tasarıma sahip panel, oyun sırasında ciddi derecede bir konfor sağlamaktadır. Birçok ünlü markanın da üretimini gerçekleştirdiği oyun kumandaları birçok oyunda oyunculara eşlik edebiliyor.


Oyun Monitörleri
Maksimum gerçeklikte oyun deneyimini yaşamak için ekran kart seçiminin de önemini vurgulamak gerekir. Yüksek çözünürlüğe sahip bir monitör ile kaliteli oyun deneyimini gerçekleştirebilirsiniz. Yenileme hızı, tepkime süresi, görüntü yırtılmasını önleyen monitörleri tercih ederek oyun performans kalitenizi arttırabilirsiniz.

Mağazamızda bulunan oyuncu monitörlerini incelemek için buraya tıklayabilirsiniz

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.