ÜRÜNLER

ASUS Oyun Tutkunlarına Süper Ürününü Tanıttı ASUS Rog Swift PG32UCDP OLED Dual Mode Özelliği ile Çok Yakında StoklardaASUS ROG Swift OLED PG32UCDP: Yenilikçi çift ekran moduna sahip üçüncü nesil WOLED paneliyle yeni oyuncu monitörü gösteriliyor

ASUS, üçüncü nesil WOLED panel etrafında inşa edilen yeni oyun monitörü ROG Swift OLED PG32UCDP'nin kapağını kaldırdı. Beklendiği gibi PG32UCDP, LG UltraGear OLED 32GS95UE ile birlikte bu özelliği destekleyen iki oyun monitöründen biri olan 4K/240 Hz ve 1080p/480 Hz ekran modları sunuyor.
ASUS şimdi de 2023'ün sonunda tanıtımını yaptığı yeni ROG Swift OLED oyun monitörü PG32UCDP hakkında çeşitli ayrıntıları açıkladı . Özetlemek gerekirse şirket, ROG Swift OLED PG32UCDP'nin, LG UltraGear OLED 32GS95UE'de de kullanılan bir özellik olan çift ekran modlarını destekleyeceğini ima etti. Referans olarak PG32UCDP, CES 2024'te aralarında PG27AQDP'nin de bulunduğu diğer birkaç ROG Swift oyun monitörüne katılıyor .

PG27AQDP 27 inçlik bir panele sahipken, ROG Swift OLED PG32UCDP , MSI MAG 321UPX QD-OLED ve MPG 321URX QD-OLED gibi , LG Display WOLED paneliyle de olsa 31,5 inçlik bir alana yayılıyor Bu arada, ROG Swift OLED PG32UCDP 4K doğal çözünürlük ve 240 Hz yenileme hızıyla MSI muadilleriyle eşleşiyor. Ancak gerektiğinde 1080p ve 480 Hz'ye de geçebilir, böylece PG32UCDP, ROG Swift Pro PG248QP ve 540 Hz E-TN paneline mesafeli hale gelir.

Ayrıca ASUS, PG32UCDP'nin Dolby Vision'ı destekleyen ilk ROG monitörü olduğunu belirtiyor. Ne yazık ki şirket, diğer yeni ROG Swift OLED oyun monitörleri için de geçerli olan fiyatlandırmayı veya stok durumunu henüz açıklamadı. Açıkça söylemek gerekirse PG32UCDP, ASUS'un Ağustos 2023'te sunduğu yalnızca 4K ve 240 Hz OLED monitör olan PG32UCDM'nin yerini alıyor . Şirketin bu ikincisini daha eski bir ikinci nesil QD-OLED paneliyle bu çeyrekte satmaya başlayacağını tahmin etmesiyle, biz de üçüncü nesil WOLED tabanlı PG32UCDP'nin henüz birkaç ay daha mevcut olmayacağından şüpheleniyoruz. Ayrıca, konu harekete geçtiğinde pedalı metale çeviren seçenekleri de bulacaksınız. 480Hz'e kadar yenileme hızına sahip modelleriyle ROG OLED oyun monitörleri, hızlı oyun deneyimi için birinci sınıf seçiminizdir.

En son paneller ayrıca renk saçaklarıyla ilgili endişeleri de gideriyor. Clear Pixel Edge algoritmamız, oyunların içinde ve dışında daha iyi bir görüntüleme deneyimi sağlamak için metin ve çizgilerdeki yeşil ve kırmızı saçakları azaltır.

ROG'ye özel özellikler, bu panel yükseltmelerinden en iyi şekilde yararlanmanızı sağlar. Her ROG OLED monitör için, monitörünüzün uzun süre dayanabileceği rahat sıcaklıklarda yüksek düzeyde parlaklık sunmamıza olanak tanıyan özel bir ısı emici tasarlıyoruz; üstelik gürültülü, dikkat dağıtıcı bir fan gerektirmeden. Tekdüzen Parlaklık özelliğimiz, daha iyi bir masaüstü kullanım deneyimi için beyaz pencerelerin boyutunu artırdığınızda elde ettiğiniz otomatik karartmayı azaltır.

Son olarak, DisplayWidget Center uygulamasıyla tüm monitör ayarlarınızın kontrol edilmesini inanılmaz derecede kolay hale getiriyoruz. Ellerinizi güvenilir farenizden ve klavyenizden kaldırmadan, OLED koruma işlevlerimiz de dahil olmak üzere genellikle ekranınızın OSD'sini açtığınız her şeye erişebilirsiniz.

Yeni ASUS ROG Swift OLED PG32UCDP oyuncu monitörü, 480 Hz'de 1920 x 1080 veya 240 Hz'de tam 3840 x 2160 çözünürlüğünde çalışacak muhteşem bir OLED panele sahiptir. ASUS, yeni monitörüne, GPU'nuzun 4K 240FPS+'de işleyebileceği belirli oyunları veya Counter-Strike 2, Overwatch 2, League of Legends gibi e-spor tarzı oyunları ve daha birçok oyunu oynayabileceğiniz hızlı geçiş işlevini ekleyecek. 1080p ve inanılmaz bir 480FPS... hepsi bir OLED panelde. ASUS ROG tarzı güzel bir çerçeveye, pasif soğutmaya ve ASUS ROG Swift OLED PG32UCDP oyun monitörünü monitöre bağlamak için entegre bir KVM anahtarına sahip, en üst düzeyde kullanımda 240 Hz'ye kadar çıkabilen geniş bir 32 inç 4K OLED panelimiz var. birden fazla kaynak. Bu, birden fazla oyun sistemi veya bir oyun bilgisayarı ve PlayStation 5 veya Xbox Series X gibi bir konsol olabilir. Bu birinci sınıf HDR ekran hakkında daha fazlasını okumak için burayı tıklayın, ancak işte incelik. ROG Swift OLED PG32UCDM, Dolby Vision'ı sunan ilk ROG monitörü olacak. Dolby Vision, geniş bir renk yelpazesi, parlaklık, ayrıntı ve olağanüstü kontrastla dolu çarpıcı görseller sunar.*** PG32UCDM, pürüzsüz, ayrıntılı görüntüler için 240 Hz yenileme hızı ve 0,03 ms tepki süresi (GTG) ile 3840x2160 paneli birleştirir. bulanıklık içermeyen animasyon. Yerleşik KVM, birden fazla cihaz üzerinde kolay kontrol sağlamanıza olanak tanır ve birinci sınıf soğutma çözümü, dünya dışı QD-OLED panelinden en iyi şekilde yararlanmanızı sağlar.Birçok oyuncu bir sonraki oyun monitörünü seçerken bir ikilemle karşı karşıya kalıyor. Tek oyunculu oyunlarına muhteşem ayrıntılarla hayat veren bir 4K modelini mi tercih ediyorlar? Yoksa göz kamaştırıcı yenileme hızlarına ulaşabilen bir FHD modelini mi tercih ediyorlar?

Oyuncuların artık bu zor seçimi yapmak zorunda kalmayacağından emin olmak için ikinci bir 32 inç OLED oyun monitörünü tanıtıyoruz: ROG Swift OLED PG32UCDP. Dünyanın ilk çift modlu OLED oyun monitörü olan bu çok yönlü oyun monitörü, anında 4K 240Hz ve FHD 480Hz modları arasında geçiş yapmanızı sağlar. İki mod arasında geçiş yapmak kolaydır. OSD menüsüne kısa bir geziyle listenizdeki bir sonraki oyun için mükemmel özellik kombinasyonuna sahip olacaksınız. Hangi modu seçerseniz seçin, süper pürüzsüz, yırtılmasız görseller için G-SYNC Uyumlu ve FreeSync Premium teknolojisinin, ultra net hareket için neredeyse anında 0,03 ms tepki süresinin ve üst düzey 1300-ms tepki süresinin keyfini çıkaracaksınız. Mükemmel HDR eğlencesi için en yüksek parlaklık.

Bağlantı seçenekleri arasında DisplayPort ve HDMI 2.1 yer alıyor; bu da PG32UCDP'yi, bilgisayarlarında olduğu kadar yeni nesil bir konsolda da oyun oynama olasılığı olan platformlar arası oyuncular için mükemmel bir seçim haline getiriyor. 90 W Güç Dağıtımı yapabilen bir USB Type-C bağlantı noktası da bulacaksınız ve kısayol tuşu kontrolüne sahip yerleşik KVM, bağlı iki cihaz üzerinde size rahat kontrol sağlar.

PG32UCDM için 2024'ün ilk yarısında bir çıkış tarihi hedefliyoruz, ROG Swift OLED PG32UCDP ise 2024'ün ikinci yarısında piyasaya çıkacak. Bölgenizdeki fiyatlandırma ve stok durumu hakkında daha spesifik bilgi için lütfen yerel ROG'unuzla iletişime geçin. temsilci.
 
  ROG Swift OLED PG32UCDP ROG Swift OLED PG32UCDM
Size 32-inch Flat 32-inch Flat
Resolution and refresh rate

Standard: 3840x2160 240Hz
Frame Rate Boost: 1920x1080 480Hz

3840x2160 240Hz
Panel type 3rd Gen WOLED with MLA 3rd Gen QD-OLED
Panel surface Anti-glare Anti-reflection (glossy)
Peak brightness 1300 nits** 1000 nits**
HDR HDR10

Dolby Vision
HDR10

Availability 2H 2024 Q1 2024

ROG Swift OLED PG39WCDM: kavisli oyun monitörleri için standardı belirliyor

21:9 en boy oranına sahip sürükleyici ultra geniş ekranların hayranları için özel bir fırsatımız var: ROG Swift OLED PG39WCDM. Bu en boy oranına sahip ultrawide'lar genellikle 34 inç modellerdir, ancak bu 39 inç monitör, daha yüksek bir sarmallık için görüş alanınızın daha fazlasını kaplamak üzere size %32 daha fazla ekran alanı sağlar.

Çarpıcı 800R kavisi ile ROG Swift OLED PG39WCDM, şimdiye kadarki en kavisli ROG oyun monitörüdür. Monitörden 80 cm uzakta oturduğunuzda her piksel (panelin uzak kenarlarındakiler bile) gözlerinizden eşit uzaklıkta olur. Bu size panelin tamamında mükemmel netlikte ve parlak görüntüler sunar.

3440x1440 çözünürlüğüyle bu OLED kavisli oyun monitörü, oyun dünyalarına canlı ve ayrıntılı bir pencere açmanızı sağlar. 240 Hz'lik akıcı yenileme hızı ve 0,03 ms'lik süper düşük tepki süresi kombinasyonuyla, hızlı oyunlarda bu düzeyde ayrıntıyı üst düzey netlik ve kontrolle birleştiriyor. Üstündeki kiraz mı? İnanılmaz HDR deneyimleri için göz kamaştırıcı 1300 nit parlaklık. 

Geniş bağlantı seçenekleri, mükemmel oyun savaş istasyonunuzu kurmanıza olanak tanır. DisplayPort 1.4 ve HDMI 2.1 bağlantı noktalarına ek olarak, ekran sinyalini kabul etmeye hazır bir USB Type-C bağlantı noktası da bulacaksınız. İsteğe bağlı 90W USB Güç Dağıtımı ile bu bağlantı noktası, piyasadaki pek çok dizüstü bilgisayara tam güç sağlamaya yetecek kadar enerji sağlayabilir ve tek kablolu bir kurulum yapılandırmanıza olanak tanır.* Yerleşik Akıllı KVM, tek bir klavye ve fareyle iki cihazı kontrol etmenize olanak tanır. Resim resim (PBP) modunda, ek donanım veya yazılıma ihtiyaç duymadan iki kaynak arasında otomatik olarak geçiş yapabileceksiniz. Hatta dosyaları Windows'ta sürükleyip bırakarak iki cihaz arasında hızlı bir USB 3.2 kanalı üzerinden dosya aktarabilirsiniz.

Bu tam dolu ultrawide modelinin 2024'ün ilk çeyreğinde raflarda yerini almasını bekleyin.

ROG Swift OLED PG27AQDP monitörle e-sporlara hükmedin
Çok uzun zaman önce, hız aşırtma uzmanı der8auer, Intel Core i9-14900K CPU'da hız aşırtması yapmak için ROG Maximus Z790 Apex Encore'u ve sıvı nitrojen kabını kullandı. 7.4GHz'de çalışan bir CPU ile ne yaptı? Elbette Counter-Strike 2'yi oynayın. Bu kurulumla 1000'den fazla FPS'ye ulaşmayı başardı. 

Oyun odanızda birkaç litre LN2 olmayabilir, ancak yetkin bir AIO sıvı CPU soğutucunuz, üst düzey bir CPU'nuz ve güçlü bir grafik kartınız varsa, günümüzün en iyi oyunlarında baş döndürücü FPS rakamları elde edebileceğinizi bilirsiniz. popüler espor başlıkları da var. Tüm bu karelerin avantajlarından yararlanmaya hazır bir ekranınız yoksa, rakipleriniz bunu yapacak; o halde gelin size bir sonraki seviye yenileme hızına sahip bir ROG oyun monitörü ayarlayalım.

ROG Swift OLED PG27AQDP'ye girin. Turnuva düzeyinde performans için tasarlanan bu oyun monitörü, doğal 480Hz yenileme hızına sahip dünyanın ilk 26,5 inç QHD OLED oyun monitörüdür. Bir anlığına şunu iç. Konforlu boyuttaki bir ekranda, oyun için net bir inç başına piksel oranına, şaşırtıcı derecede hızlı bir yenileme hızına ve OLED panellerin imza niteliğindeki ultra düşük tepki süresine sahip olursunuz. Bu özellikler benzersiz savaş alanı görüşü için bir araya geliyor.

Tüm bunlara ek olarak, 1300 nit en yüksek parlaklık, sinema sınıfı DCI-P3 renk gamının %99 kapsamı ve profesyonel düzeyde renk doğruluğu gibi birinci sınıf özelliklere sahip olursunuz. Bu ekranın kapsamlı bağlantı seçenekleri arasında, ekranın etkileyici yenileme hızı için ihtiyacınız olan yeni nesil bant genişliğine sahip DisplayPort ve HDMI 2.1 bağlantı noktaları yer alır. 

Ürüne Ulaşmak için:

ASUS ROG Swift PG32UCDP 32 inç 0.03ms Full HD 480Hz 4K 240Hz Dual Mode UHD 3840 x 2160p QD-OLED G-Sync Gaming Monitör

 

 
 

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.