Asus Rog Strix Destrier Gaming RGB Oyuncu Koltuğu SL400

Çok Yakında Yeniden Stokta…

Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

ASUS MINI PC PN41-S1-BP462AV N6005 4GB 128GB SSD W11P
ASUS MINI PC PN41-S1-BP462AV N6005 4GB 128GB SSD W11P
11.837,76 TL
ASUS DUAL-RTX4060TI-O8G GDDR6 128BIT
ASUS DUAL-RTX4060TI-O8G GDDR6 128BIT
18.658,75 TL
PN51-BB757MDE1 R7-5700U-BAREBONE-RAM YOK--DISK YOK--DOS-(KM YOK)-3YIL-HDMI-DP-WiFi-BT-VESA
PN51-BB757MDE1 R7-5700U-BAREBONE-RAM YOK--DISK YOK--DOS-(KM YOK)-3YIL-HDMI-DP-WiFi-BT-VESA
16.585,69 TL
ASUS Rog Strix Destrier Gaming RGB Oyuncu Koltuğu SL400
 
  • Cyborg'dan ilham alan tasarım: Dış iskelet tasarımı, her oyun kurulumuna fütüristik bir tarz katar.
  • Mükemmel uyum: Olağanüstü ayarlanabilirlik, oyun ve daha fazlası için mümkün olan en iyi desteği ve konforu sağlar.
  • Mobil oyunlar için tasarlandı: Özel mod, kolçakları 14 cm'ye kadar yükselterek mobil oyunlar için kolları ideal konuma getirir; artı, kolçaklar 360° döndürülebilir.
  • Daha az gürültü, daha derin sarmal: Fütüristik cyborg estetiğine, mükemmel duruş için çok yönlü koltuk ayarlarına, mobil oyun kolu destek moduna ve daha az dikkat dağıtma ve daha derin oyun deneyimi için akustik panele sahip ROG Destrier Ergo Oyuncu Koltuğu.
  • Birinci sınıf malzemelerden üretilmiştir: Üstün destek ve rahatlık sağlamak için güçlü bir alüminyum çerçeve, nefes alabilen ağ ve rahat PU köpük ile üretilmiştir.
SL400 ROG DESTRIER/BK/WW//
 

ROG Destrier Ergo Oyuncu Koltuğu

ROG Destrier Ergo Oyuncu Koltuğu, fütüristik cyborg estetiği, mükemmel duruş için çok yönlü koltuk ayarlamaları, mobil oyun kol destek modu ve daha az dikkat dağınıklığının yanı sıra daha sürükleyici oyun deneyimi için akustik panel

  • Cyborg’dan ilham alan tasarım: Eksoiskelet tasarımı tüm oyun sistemlerine fütüristik bir hava katar.
  • Mükemmel uyum: Son derece ayarlanabilir olması oyunlar ve daha fazlası için mümkün olan en iyi desteği ve konforu sağlar.
  • Mobil oyunlar için üretildi: Mobil oyunlar için tasarlanan mod, en uygun pozisyonu elde etmek amacıyla kol dayanaklarını 14 cm yükseltebilir ve 360° dönebilir.
  • Daha az gürültü, daha sürükleyici deneyim: ROG Destrier Ergo oyuncu koltuğu, fütüristik cyborg estetiği, mükemmel duruş için çok yönlü koltuk ayarlamaları, mobil oyun kol destek modu ve daha az dikkat dağınıklığının yanı sıra daha sürükleyici oyun deneyimi için akustik panel.
  • Birinci sınıf malzemelerle yapıldı: Sağlam alüminyum iskelet, nefes alabilen ağ ve rahat PU köpüğe sahip olan ürün olağanüstü destek ve konfor sağlar.
ROG Destrier Ergo Oyuncu Koltuğu

ARKANIZI KOLLUYOR!

ROG Destrier Ergo oyuncu koltuğu, bir cyborg’un fütürist estetiğinden ilham alan ve oyunlar sırasında maksimum rahatlık garantilemek için benzersiz ayar seçeneklerine sahip olan tamamen yeni bir oyuncu koltuğudur. Ürün, baş-bel desteği ve mobil oyunlar için özel yükseklik moduna sahip yastıklı kol dayanakları sunuyor. Heyecan verici ve sürükleyici oyunlar sırasında kullanıcıyı dikkat dağıtıcı unsurlardan koruyan çıkarılabilir bir akustik panel bile mevcut. Destrier Ergo oyuncu koltuğuna oturun ve savaşa hazırlanın, arkanızı kolluyoruz!

ROG Destrier Ergo Oyuncu Koltuğu

Cyborg'dan İlham Alan Tasarım

ROG Destrier Ergo oyuncu koltuğu, sibernetik bir eksoskeleton görünümüne sahip olmakla birlikte tüm oyun sistemlerine fütürist bir hava katar.

ROG Destrier Ergo Oyuncu Koltuğu

Mükemmel Uyum

ROG Destrier Ergo oyuncu koltuğu son derece ayarlanabilir olması sayesinde her yönüyle vücudunuza mükemmel şekilde uyum sağlar.

ROG Destrier Ergo Oyuncu Koltuğu

360° Dönebilen 3D Kol Dayanağı Ayarı

Kol dayanakları 360° dönebilir ve 14 cm’ye kadar yükseklik ayarı sunar

ROG Destrier Ergo Oyuncu Koltuğu

Koltuk Yüksekliği/Derinliği Ve Sırtlık Eğim Ayarı

Koltuk yüksekliği, derinliği ve sırtlık eğimi farklı yükseklikleri ve yapıları desteklemek amacıyla kolaylıkla ayarlanabilir

ROG Destrier Ergo Oyuncu Koltuğu

I?ki Yönlü Bel Desteği Ayarı

Bel desteği 7 cm dikey aralığa ve 2 cm derinliğe sahip

ROG Destrier Ergo Oyuncu Koltuğu

40° Dönebilen 2D Koltuk Başlığı Ayarı

Koltuk başlığı, 12 cm dikey aralık ve 6 cm derinlik ile iki yönlü ayarlama imkanı sunar

ROG Destrier Ergo Oyuncu Koltuğu

Mobil Oyunlar için Üretildi

Mobil oyunlar için özel olarak tasarlanan bir mod, kol dayanaklarını 14 cm kadar yükselterek kollarınızın mobil oyunlar için uygun konuma gelmesini sağlar. Ayrıca, eksiksiz rahatlık için 360° derece dönerek sonsuz ayar olanakları sunar.

ROG Destrier Ergo Oyuncu Koltuğu

Gelişmiş Gürültü Azaltma ve Daha Sürükleyici Deneyim

Çıkarılabilir akustik panel yanlardan gelen dikkat dağıtıcı unsurların önüne geçerek daha sürükleyici bir oyun deneyimi ortaya koyar.

ROG Destrier Ergo Oyuncu Koltuğu

Birinci Sınıf Malzemelerden Üretildi

ROG Destrier Ergo oyuncu koltuğu, hem dayanıklılık hem de rahatlık için tasarlandı. Sağlam alüminyum iskelet, nefes alabilir ağ sırtlık ve yumuşak PU köpük yastıklar ile inanılmazın ötesinde bir görünüm ve his ortaya çıkarır.

ROG Destrier Ergo Oyuncu KoltuğuROG Destrier Ergo Oyuncu KoltuğuROG Destrier Ergo Oyuncu Koltuğu

ASUS Türkiye Garantili Ürün

Bu ürün ASUS Türkiye Garantisi altındadır.
Garanti kapsamındaki ürünlerde Asus yetkili servislerinden ücretsiz hizmet alabilirsiniz. Garantili ürünlerinizi anlaşmalı kargo firması ile göndermeniz halinde servise gidiş geliş kargo ücretleri ASUS tarafından karşılanır.
Yetkili servise ürün göndermek için qr.asus.com/tamir sitesini, detaylı bilgiler için destek.asus.com sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Diğer Özellikler
Stok Kodu90GC0120-MSG010
MarkaAsus
Stok DurumuÇok Yakında Stoklarda...
Garanti (Yıl)2

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.