ÜRÜNLER

Asus Rog ChakramxRgb Qi Şarj Ve Yan Joystick Üç Modlu Bağlanti Kablolu/2.4Ghz/Bluetooth 36000 Dpi Programlanabilir 11 Tuş Sensör Vidasiz Manyetik Tuşlar Ve Kapak Aura Sync

Çok Yakında Yeniden Stokta…

Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

Asus Rog Gladius İi Core Fps Oyuncu Mouse - 6200 Dpi Sensor, Aura Sync Rgb, Örgülü Kablo
Asus Rog Gladius İi Core Fps Oyuncu Mouse - 6200 Dpi Sensor, Aura Sync Rgb, Örgülü Kablo
3.044,58 TL
Asus Rog Balteus Rgb Gaming Mouse Pad Aura Sync Rgb Sert Yüzey Usb Geçişi Kaymaz Kauçuktan Taban
Asus Rog Balteus Rgb Gaming Mouse Pad Aura Sync Rgb Sert Yüzey Usb Geçişi Kaymaz Kauçuktan Taban
3.044,58 TL
Asus Tuf Gaming M3 Gen İi Aura Sync Rgb 8000 Dpi Sensor 60 Milyon Tiklama Ömrü 59 Gram Hafif Tasarım Oyuncu Mouse
Asus Tuf Gaming M3 Gen İi Aura Sync Rgb 8000 Dpi Sensor 60 Milyon Tiklama Ömrü 59 Gram Hafif Tasarım Oyuncu Mouse
1.186,20 TL

ROG Chakram X

Yeni nesil 36,000 dpi ROG AimPoint optik sensöre sahip ROG Chakram X kablosuz RGB oyuncu faresi, 8000 Hz sorguoranı, düşük gecikmeli üç modlu bağlantı (RF 2.4 GHz/Bluetooth/kablolu) 11 adet programlanabilir düğme, bir adetanalog joystick ve hızlıca değiştirilebilen anahtar soketi (mekanik/optik).

 • ROG AimPoint Optik Sensör: Üst düzey hassasiyet için 8000 Hz sorgu oranı ve oyuncular için yeninesil 36,000dpi optiksensör
 • Üç Modlu Bağlantı: Kablolu USB, düşük gecikmeli 2.4 GHz RF ve Bluetooth® modu ile üç adet cihazbağlamaesnekliği
 • Programlanabilir Joystick: Farklı boyutlardaki çıkarılabilir joystick yeni kullanım olanaklarısağlıyor.
 • Daha Fazla Kontrol Parmaklarınızın Ucunda: Yedi adet düğme ve dört yönlü joystick dahil olmaküzere 11 adetprogramlanabilir düğme kullanım çeşitliliği sağlıyor.
 • Üstün Tıklama Hissi: Eğimli buton mekanizması, hızlı tepki, net ve dokunsal bir tıklama hissisunuyor.
 • Anında DPI Ayarlaması: Kaydırma tekerleğinden DPI ayarıyla zahmetsiz şekilde hassas ayarlama
 • Push-Fit Anahtar Soketi II: Hızlıca değiştirilebilen 3 pimli mekanik anahtarlar ve 5 pimlioptik mikroanahtarlar,değişken tıklama kuvveti ve fare için uzun kullanım ömrü sağlıyor.
 • Akıcı ve Hızlı Hareketler: ROG Paracord ve %100 PTFE fare ayakları
 • Kullanışlı şarj özelliği: Kabloyla veya kablosuz Qi şarj özelliği ile 114 saatlik kesintisizoyun deneyiminintadınıçıkarın
 • Zahmetsiz Özelleştirmeler: Vidasız manyetik düğmeler, kapak ve özelleştirilebilir rozet iletarzınızıyansıtın.
 • NVIDIA® Reflex: Mouse'un yanıt hızını gözlemlemenize olanak sağlayan NVIDIA Reflex LatencyAnalyzer için resmiolarakdoğrulandı Daha fazla bilgiedinin
ROG Chakram X

RAKİPSİZ HIZ VE HASSASLIK

ROG Chakram X oyuncu faresi ile savaş alanına hükmedin. 36,000 dpi’lık optik sensör ve 8000 Hz sorgu oranı benzersizhassasiyet sağlıyor. Üstün kontrol olanakları yedi düğme ve 4 yönlü joystick ile parmaklarınızın ucuna geliyor. ROGChakram X oyuncu faresi ile güç sizde olacak.

ROG Chakram X

HASSASLIK. PERFORMANS. MÜKEMMELLİK.

ROG Charkam X’de bulunan ROG AimPoint optik sensör, 100 ila 36,000 dpi arasındaki hassasiyet seviyelerinde benzersizkesinlik sağlamak amacıyla her hareketinizi takip ediyor. Ürün, 50 g’ye varan ivmelenme ile 650 ips gibi hızlıhareketleri takip edebiliyor, bu sayede vuruşlarınız seri ve etkili oluyor. Sektör lideri< 1% CPI sapma ve 8000 Hz’e varan sorgu oranıyla* zafere doğru yol alın.
8000 Hz sorgu oranı yalnızca kablosuz modda elde edilebilir.

 • 36,000 DPIÇÖZÜNÜRLÜK
 • 650 IPSMAKSİMUM HIZ
 • 8000 HZSORGU ORANI
ROG Chakram X

ÜÇ MODLU BAĞLANTI

ROG Chakram X’i sisteminize istediğiniz şekilde bağlayın: ister ultra hızlı kablosuz 2.4 GHz RF modunu kullanın,isterseniz hızlı eşleme teknolojisine sahip Bluetooth® ile üç adede kadar cihaz eşleştirin veya kablolu USB modu ilesavaş alanını domine ederken fareyi hızlı şarj edin.

ROG Chakram X

PROGRAMLANABİLİR YENİ JOYSTICK

Yeni joystick tasarımına sahip ROG Chakram X, klavye ile verebileceğiniz komutları fare üzerinden yapabilmenizeolanak sağlıyor, ayrıca oyun tarzınıza göre analog veya dijital modda kullanılabiliyor. Büyük olan joystick çukurlubir yapıya sahiptir ve daha kolay erişim için avuç içine daha yakın bir yere konumlandırılmıştır.


ANALOG MODU

Analog moda ayarladığınızda, gerçek bir analog çubuk ya da bir oyun kontrolcüsünün başparmak çubuğu gibi çalışır,böylece oyun dünyasını tek elle gezebilirsiniz. Ufak bir parmak hareketiyle tırmanın, su altına dalın veya koşun.

ROG Chakram X

DİJİTAL MOD

Joystick’i dijital moda ayarlayarak dört programlanabilir yöne sahip olabilirsiniz. Bu sayede silahınızı doldurun,silahı değiştirin, konuşun, bir harita açın ya da web sayfalarını kaydırın.

ROG Chakram X

ÖZELLEŞTİRİLEBİLİR

Farklı el şekilleri ve oynanış tarzları için hem uzun hem de kısa bir joystick yerleştirdik. Çubuğa ihtiyaçduymadığınız zamanlarda ise çıkarın ve dahili soket kapağıyla kesintisiz bir görünüm yakalayın.

ROG Chakram X

DAHA FAZLA KOMUT PARMAKLARINIZIN UCUNDA

ROG Charkam X ile farklı oyunlar ve görevler için taktiksel olarak özelleştirilmiş 11 farklı işlevayarlayabilirsiniz. Ayrıca, kişisel ayarlarlar için dahili belleğe beş adet farklı profil kaydedebiliyorsunuz.

ROG Chakram X

PUSH-FIT ANAHTAR SOKETİ II

ROG’a özel push-fit anahtar soketi tasarımı, 3 pimli mekanik anahtarlar veya 5 pimli optik mikro anahtarlar takmayıkolaylaştırıyor. Bu sayede çalışma kuvvetini ve geri bildirimi kendinize göre ayarlayabilir ya da bozuk veya eskimişanahtarları değiştirebilirsiniz.

ROG Chakram X

ÜSTÜN TIKLAMA HİSSİ

ROG Mikro Anahtarlar, 70 milyon tıklama ömrü sunuyor ve altın kaplama elektronik birleşme noktalarıyla dayanıklılığıartırıyor. Chakram X’in eğimli buton mekanizması üstün hız, tepki ve kararlı performans sunuyor.

ROG Chakram X

KAYDIRMA TEKERLEĞİNDE DPI AYARI

Kaydırma tekerleğinde yer alan DPI ayarı, hassasiyeti kolayca ayarlamanızı sağlar. Alternatif olarak sadece tuşabasarak dört farklı DPI seviyesini değiştirebilirsiniz.

ROG Chakram X

AKICI VE HIZLI HAREKETLER

ROG Chakram X, kablo sürtünmesini ve takılmasını azaltmak için oldukça esnek ve hafif ROG Paracord ile donatıldı,ayrıca %100 PTFE mouse ayakları ultra akıcı kaydırma sağlıyor.

ROG Chakram X

ÇEŞİTLİ ŞARJ SEÇENEKLERİ

Kablolu bağlantı veya Qi kablosuz şarj özelliğiyle Chakram X'i kullanırken şarj edebilirsiniz.


HIZLI ŞARJ*

USB-C ile 15 dakikalık hızlı şarj, 25 saate kadar kullanım imkanı veriyor.
*USB 3.0 bağlantısı veya uygun güç adaptörü gerekir.

ROG Chakram X

QI İLE KABLOSUZ ŞARJ

Ürün, ROG Balteus Qi RGB oyuncu mouse pad’i gibi Qi uyumlu bir yüzeyde kablosuz olarak şarj edilebiliyor.

ROG Chakram X

BENZERSİZ PİL ÖMRÜ

ROG Chakram X, tam şarj ile 114 saate kadar benzersiz pil ömrü sunarak, günler boyunca oyun oynasanız bile sizidurdurulamaz bir güç haline getiriyor.

ROG Chakram X

BASİT. ZAHMETSİZ. ÖZEL.

ROG Chakram X, kolay erişim için vidasız manyetik düğmeler ve üst kapağa sahip. Bu sayede tıklama hissiniözelleştirebilme veya kişiselleştirilmiş bir imza yerleştirebilme özgürlüğü tanıyor.

 1. Vidasız Manyetik Düğmeler - Mouse tuşları manyetik olarak yerleştirildiği için, bir tornavidayaihtiyaç duymadan, değiştirilebilir anahtarlara hızlıerişim sağlanır.
 2. Özel Push-Fit Anahtar Soketi - Anahtarları değiştirmek sadece kısa bir süre alır, böylecetercih ettiğiniz çalışma gücü ve tepkisini yerleştirmek çokkolaydır. Ya da bunun yerine eskimiş ya da bozuk anahtarları değiştirerek kullanım ömrünü uzatabilirsiniz.
 3. Vidasız Manyetik Kapak - Çıkarılabilir manyetik kapak, hızlı ve kolay şekilde yerindenayrılabilir. Herhangi bir araç kullanmanıza gerek kalmaz.
 4. Özelleştirilebilir Rozet - ROG logosu gururlu bir şekilde görüntülenir, bununla birlikteözelleştirilebilir boş bir rozetle birlikte ROG ChakramX’inizi gerçek anlamda benzersiz kılabilirsiniz.
ROG Chakram X

AURA AYDINLATMA

Aura Sync RGB aydınlatma ile tarzı yeni seviyeye taşıyın. Sonsuz renk spektrumu veya ön ayarlı efektleri kullanarakChakram X oyuncu farenizin dokuz aydınlatma bölgesini tamamen özelleştirebilirsiniz.

ROG Chakram X

ARMOURY CRATE

Armoury Crate ile ROG Chakram X’i kendi oyun stilinize göre ayarlayabiliyorsunuz. Performans ve yüzey kalibrasyonayarlarını değiştirin, düğmelere görevler atayın, aydınlatma efektlerini kişiselleştirin ve daha fazlasını yapın.

ROG Chakram X

 • 8000 Hz polling rate only available in wired mode. Some games may not support polling rate above 1000 Hz.
 • NVIDIA Reflex Latency Analyzer supports 1000 Hz polling rate.
 • Some functions such as macros, Stealth, and Rapid-Fire cannot be saved onto onboard memory. Onboard memory doesnot support macros and Windows shortcuts.
 • Fast charging the Chakram X requires a USB 3.2 port or applicable power adapter.


ASUS Türkiye Garantili Ürün

Bu ürün ASUS Türkiye Garantisi altındadır.
Garanti kapsamındaki ürünlerde Asus yetkili servislerinden ücretsizhizmet alabilirsiniz. Garantili ürünlerinizi anlaşmalı kargo firması ile göndermeniz halinde servise gidiş gelişkargo ücretleri ASUS tarafından karşılanır.
Yetkili servise ürün göndermek için qr.asus.com/tamir sitesini, detaylı bilgiler için destek.asus.com sayfasını ziyaret edebilirsiniz

Diğer Özellikler
Stok Kodu210232941
MarkaASUS
Stok DurumuÇok Yakında Stoklarda...
Garanti (Yıl)2
4711081438724

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.