ÜRÜNLER

Asus Proart Pa32Dc 32 Oled 4K 3840X2160 0.1Ms Dp Hdmi Usb-C Usb Mm Vesa 2Yıl 99% Dcı-P3, Otomatik Kalibrasyon, Hdr-10, Hlg

Fiyat:
185.552,96 TL
19.792,32 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
Sınırlı Sayıda

 

ASUS ŞİMDİ ADOBE CREATIVE CLOUD İLE BİRLİKTE

Kampanya Detayları: Kampanya hakkında ayrıntılı bilgi almak için https://www.asus.com/tr/content/asus-offers-adobe-creative-cloud/ adresini ziyaret edebilirsiniz.


ProArt Display OLED PA32DC

ASUS ProArt Display OLED PA32DC Profesyonel Monitör – 31.5 inç, OLED, 4K UHD (3840 x 2160), %99 DCI-P3, Yerleşik Motorlu Renk Ölçer, Otomatik Kalibrasyon, HDR-10, HLG, ?E < 1, USB-C, HDMI, Donanımsal Kalibrasyon, Calman Ready, ColourSpace Entegrasyonu

 • 31.5 inç 4K (3840 x 2160) HDR OLED panel, RGB şeritlere ve DCI-P3’ün %99’unu kapsayan renk gamına sahip
 • Yerleşik renk ölçer ve ASUS Otomatik Kalibrasyon özelliği, ASUS ProArt Calibration yazılımının yanı sıra Calman ve Light Illusion ColourSpace CMS profesyonel donanımsal kalibrasyon yazılımlarını da tamamlıyor
 • Gerçek 10 bit renk derinliği ve 1,000,000:1 kontrast oranı, en koyu siyahlar ve doğru görüntüler ortaya koyuyor
 • HDR10 ve HLG dâhil olmak üzere birden fazla HDR biçimini destekliyor
 • Her durum ve kuruluma uyması için iki farklı stant seçeneğinin yanında taşınabilirlik için şık bir metal tutamak bulunuyor
 • Monitör şapkası yansımaları azaltmaya yardımcı oluyor ve birlikte gelen klipsler kolay kablo yönetimine izin veriyor

ProArt Display OLED PA32DC


Otomatik Kalibrasyona* sahip Dünyanın ilk OLED monitörü

ProArt Display OLED PA32DC, otomatik kalibrasyona sahip dünyanın ilk OLED monitörüdür. Ürün ayrıca, profesyonel seviyede renk doğruluğu garantilemek için yerleşik motorlu açılır renk ölçere de sahip. Bu 31.5 inç 4K HDR monitör, saf RGB şeritlere sahip son teknoloji OLED panel ve içeriklerinizin en güzel detaylarını ortaya çıkaran yüksek renk doğruluğu için %99 DCI-P3 kapsaması sunuyor. Birden fazla HDR biçimi destekleyen ürün, içerik üreticilerine hızlı hareket eden HDR içerikleriyle çalışırken uygun platform sağlıyor. PA32DC, rahatlık ve kolaylık için tüm izleme pozisyonlarının veya iş kurulumlarının ihtiyaçlarına cevap veren iki stant barındırıyor.
*Eylül 2021’den itibaren mevcut olan ve yerleşik otomatik kalibrasyon özelliğine sahip OLED profesyonel monitörler temel alınmıştır.

ProArt Display OLED PA32DC


İçerik Üreticilerine Güç Katar


Film Yapımcıları & Video Editörleri

Geniş renk gamı performansına sahip ultra yüksek çözünürlüklü bir monitör 4K HDR video üretimi için gerçekten gerekli bir araçtır. PA32DC’nin ayarlanabilir standı ve taşınabilir tasarımı sette çekim yapmak için harikadır çünkü farklı bir noktaya kolaylıkla taşınabilir veya ortam ışığının sebep olduğu renk kaymasını önlemek için uygun bir yere konumlandırılabilir.

ProArt Display OLED PA32DC


Tasarımcılar & Fotoğrafçılar

PA32DC, fotoğraf veya dijital sanat çalışmalarındaki detayları ortaya çıkarmak için gerçekten hassas renk üretimi sağlıyor. Ultra yüksek kaliteli görseller ortaya koyuyor ve baskı veya üretim yolcuğunda yaratıcı detayların kaybolmadığını garantiliyor.

ProArt Display OLED PA32DC


Renk Uzmanları

OLED paneller harika renk üretimleriyle tanınırlar. PA32DC, sektörde lider renk doğruluğu düzeyi için fabrikada önceden kalibre ediliyor ve Delta E < 1 renk farklılığı ortaya koyuyor. Ayrıca, olağanüstü hassaslıkta renkler garantilemek için otomatik kalibrasyon işlevine sahip.

ProArt Display OLED PA32DC


İnanılmaz OLED Deneyimleri Sunuyor

PA32DC, her bir pikseli kendi ışık kaynağı haline getirerek ultra hassas kontrol ve aşırı kontrast sağlayan OLED teknolojisini içerir. PA32DC, yüksek parlaklıklı görüntülerde derin siyahlar ve gelişmiş renk kontrastı ile gerçekten gerçekçi görüntüler üretmek için ayrı ayrı etkinleştirilebilen 24 milyondan fazla kendi kendini aydınlatan piksele sahip saf bir RGB Şerit OLED paneline sahiptir. Bu özellikler, PA32DC'yi HDR içerik mastering için doğal bir uyum haline getirir.

ProArt Display OLED PA32DC


Sezgisel ve Akıllı Kalibrasyon


Yerleşik Motorlu Renk Ölçer

Uzun vadede profesyonel seviye doğruluk elde etmek için yerleşik motorlu açılır renk ölçer ekran şapkası takılıyken bile ihtiyacınıza yetişiyor. Bu özellik, ekranı ihtiyaç olan şekilde kalibre etmeyi kolaylaştırıyor.

ProArt Display OLED PA32DC


Otomatik Kalibrasyon

ProArt Display OLED PA32DC, yerleşik motorlu renk ölçer kullanılarak kalibre edilebilir ve ardından taramalı tablo, renk doğruluğu ayarlama ve bütünlük telafisi sunan ASUS ProArt kalibrasyon yazılımı ile yeniden yazılabilir. ASUS ProArt Kalibrasyon Teknolojisi, tüm renk parametre profillerini ProArt monitörün dahili ölçekleme devresine kaydeder. Böylece monitörünüzü ayarları değiştirmenize gerek kalmadan farklı işletim sistemine veya uygulamalara sahip cihazlara bağlayabilirsiniz Kayıtlı profiller monitördeki kısayol tuşuyla kolayca aktif edilebilir.

ProArt Display OLED PA32DC


Kusursuz Kalibrasyon

ProArt ekranlar yerleşik renk ölçere ek olarak; X-Rite, Datacolor ve Klein gibi önde gelen kalibrasyon aygıtlarıyla uyumludur. Ekranlar ayrıca Calman ve Light Illusion ColourSpace CMS gibi profesyonel donanım tabanlı kalibrasyon yazılımlarıyla* da kusursuz çalışır.

ProArt Display OLED PA32DC


Gerçekçi Renklerin Tadını Çıkarın

PA32DC, %99 DCI-P3 renk gamıyla sektördeki renk üretim standartlarının ötesine geçiyor ve sunduğu 10 bit renk derinliği sayesinde 1.07 milyardan fazla renk görüntüleyebiliyor. VESA DisplayHDR 400 True Black sertifikası ve 1,000,000:1 kontrast oranı en koyu siyahları ve en parlak beyazları görüntüleyerek PA32DC’nin gölgelerdeki en ufak detayları ve beyazlardaki inanılmaz gerçekçi görüntüleri bile doğru şekilde göstermesine izin veriyor.

ProArt Display OLED PA32DC


Sektör Lideri Renk Doğruluğu

Her bir ProArt ekran sektör lideri renk doğruluğu sunmak için üç ölçekli yeni bir yöntem kullanılarak fabrikada önceden kalibre edildi. Ekran ardından ASUS’un gelişmiş gri ölçek takip teknolojisi kullanılarak sıkı testlerden geçirildi. Bu sayede, çok daha akıcı renk geçişleri, daha iyi homojenlik ve renk doğruluğuyla Delta E < 1 seviyesinde renk farkı garantilendi. Her bir gri ölçek düzeyi özenle ölçüldü ve tıbbi kullanım için hassas DICOM standardına uyum sağlandı.

ProArt Display OLED PA32DC


ASUS Smart HDR Teknolojisi

Özel ASUS Smart HDR teknolojisi, ProArt Display OLED PA32DC’nin HLG ve HDR10 dahil olmak üzere birden fazla HDR biçimine destek vermesini sağlıyor. HLG ile kullanıcılar BBC iPlayer, Japan NHK TV ve DirecTV gibi yayın ve uydu TV platformlarını izleyip bunlar için içerik üretebiliyor. HDR10 desteği ile mevcut video yayın servisleri ve sayısı giderek artan HDR özellikli oyunlara uyum sağlanıyor.

ProArt Display OLED PA32DC


Çeşitli PQ Eğrileri

ASUS ProArt ekranlar içerik üreticilerin tüm ihtiyaçlarını karşılamaya yeterli olan PQ Hard Clip, PQ Optimized ve PQ Basic gibi çeşitli HDR10 eğrilerini destekliyor.


PQ Hard Clip

Hassaslığı koruyarak PQ eğrisini en yüksek parlaklığa ulaşana kadar sabit tutar. Ekranın maksimum değerinin üzerindeki herhangi bir parlaklık seviyesi ekranın en yüksek değerine sabitlenir.

ProArt Display OLED PA32DC


PQ Optimized

Monitörün en yüksek parlaklık seviyesine göre hassas geçişler sağlanır. Ekran için en uygun HDR performansı sunulur.

ProArt Display OLED PA32DC


PQ Basic

Genel HDR performansı sunulur.

ProArt Display OLED PA32DC


İş Akışınıza Bağlı Kalın

PA32DC, mevcut ve yeni çıkacak ekran ve çevre birimleriyle uyumluluk için tam işlevli USB-C, DisplayPort 1.4 ve üç adet HDMI (V2.0) bağlantılarına sahiptir. Ayrıca USB merkezi olarak da kullanılabilen bir adet kulaklık jakı barındırır.

 1. Kulaklık Jakı
 2. HDMI (V2.0)
 3. DisplayPort1.4
 4. Tam İşlevli USB-C
 5. USB3.2 Gen2 Type-A

ProArt Display OLED PA32DC


Sorunsuz ve Verimli İş Akışları


Çok Yönlü Stant

İki adet çok yönlü stant seçeneği, PA32DC’yi her senaryoya uygun şekilde yerleştirmenizi kolaylaştırıyor, böylece kullanıcılar en uygun çalışma veya izleme pozisyonunu iş sahasında bulabiliyor.

ProArt Display OLED PA32DC


Daha İyi Yönetim

Birlikte gelen klipsler çalışma alanını kablo kalabalığından arındırmak için kablo yönetimini kolaylaştırıyor ve şık metal tutamak PA32DC’yi ihtiyacınız olan her yere taşımayı basitleştiriyor.

ProArt Display OLED PA32DC


Çıkarılabilir Monitör Şapkası

Monitör şapkası, çevredeki ışık kaynakları sebebiyle oluşan ekran yansımasını azaltarak kullanıcıların hem stüdyoda hem de iş sahasında güvenle çalışmalarını sağlar. Otomatik kalibrasyon, monitör şapkası takılıyken bile çalışır.

ProArt Display OLED PA32DC


ASUS Türkiye Garantili Ürün

Bu ürün ASUS Türkiye Garantisi altındadır.
Garanti kapsamındaki ürünlerde Asus yetkili servislerinden ücretsiz hizmet alabilirsiniz. Garantili ürünlerinizi anlaşmalı kargo firması ile göndermeniz halinde servise gidiş geliş kargo ücretleri ASUS tarafından karşılanır.
Yetkili servise ürün göndermek için qr.asus.com/tamir sitesini, detaylı bilgiler için destek.asus.com sayfasını ziyaret edebilirsiniz

Diğer Özellikler
Stok Kodu210237142
MarkaASUS
Stok DurumuVar
Garanti (Yıl)3
4711081560883

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.