ÜRÜNLER

Asus Prime H410M-R-Si İntel H410 Lga1200 Ddr4 2933 Hdmi Vga M2 Usb3.2 Com Matx 64Gb Ram Desteği

Çok Yakında Yeniden Stokta…

Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

Asus Prime H510M-K R2.0 İntel H510 Lga1200 Ddr4 3200 Hdmi Vga M2 Usb3.2 Matx Asus 5X Protection İii Armoury Crate Ai Suite 3
Asus Prime H510M-K R2.0 İntel H510 Lga1200 Ddr4 3200 Hdmi Vga M2 Usb3.2 Matx Asus 5X Protection İii Armoury Crate Ai Suite 3
3.416,26 TL
ASUS ROG KERIS WIRELESS AIMPOINT 2.4GHz BLUETOOTH 36000 DPI SENSÖR 5 FARKLI PROGRAMLANABİLİR TUŞ DEĞİŞTİRİLEBİLİR SWITCH OYUNCU MOUSE BEYAZ
ASUS ROG KERIS WIRELESS AIMPOINT 2.4GHz BLUETOOTH 36000 DPI SENSÖR 5 FARKLI PROGRAMLANABİLİR TUŞ DEĞİŞTİRİLEBİLİR SWITCH OYUNCU MOUSE BEYAZ
4.884,38 TL
ASUS ROG MAXIMUS Z790 DARK HERO Intel Z790 LGA1700 DDR5 8000 2xUSB4(Thunderbolt) HDMI 5x M2 USB3.2 WiFi 7 + BT AURA RGB 2.5Gbit LAN ATX Extreme Engine Digi+ ASUS Q-Design Quick Charge 4+ Desteği
ASUS ROG MAXIMUS Z790 DARK HERO Intel Z790 LGA1700 DDR5 8000 2xUSB4(Thunderbolt) HDMI 5x M2 USB3.2 WiFi 7 + BT AURA RGB 2.5Gbit LAN ATX Extreme Engine Digi+ ASUS Q-Design Quick Charge 4+ Desteği
33.817,38 TL

PRIME H410M-R

DDR4 desteği, HDMI™, DVI, D-Sub, USB 3.2 Gen 1 portları ve SATA 6 Gbps özelliğine sahip Intel® H410 (LGA 1200)micro-ATXanakart

  • Intel® LGA 1200 soket: 10.Nesil Intel® Core™ İşlemcilerine Hazır.
  • 5X Protection III: Tam koruma için birden çok donanım tabanlı güvenlik.
  • ASUS OptiMem: Gelişmiş bellek hız aşırtması için sinyal bütünlüğünü korumak adına iz ve yolların dikkatli birşekildeyönlendirilmesini sağlar.
  • Ultra hızlı bağlantılar: 1 Gb Ethernet, USB 3.2 Gen 1 Type-A.

PRIME H410M-RPRIME H410M-R
PRIME H410M-R

ASUS Prime serisi, 10. Nesil Intel® Core™ işlemcilerin tüm potansiyelini ortaya çıkarmak için özenle geliştirildi.Sağlam güç tasarımına, kapsamlı soğutma çözümlerine ve akıllı ayar seçeneklerine sahip olan Prime H410 serisianakartlar, günlük kullanıcılara ve kendi PC'lerini toplayan kişilere kullanışlı yazılımlar ve özelliklerle çeşitliperformans ayarı seçenekleri sunuyor.


İstediğiniz Gibi Ayarlayın

ASUS Prime serisinin temelinde kapsamlı kontrol imkanları yer alıyor. Prime H410 anakartlar sisteminizi her yönüyleayarlamak için esnek araçlara sahip. Böylece çalışma şeklinize en uygun performans ayarlarını yapıp üretkenliğinizimaksimum düzeye çıkarabilirsiniz.

AKILLI KONTROL

EPU

Çok Yönlü Enerji Verimliliği

EPU, güç sarfiyatını otomatik olarak optimize eder ve Dışarıda modu sayesinde enerji tasarrufunu en üst düzeyeçıkarır.Bu akıllı modda, kullanılmayan giriş/çıkış kontrolcüleri kapatılarak üst düzey enerjitasarrufu sağlanan bir senaryo oluşturulur.

PRIME H410M-R

DIGI+ VRM CONTROL

Hassas Dijital Güç Kontrolü

Digi+ voltaj regülatör modulü (VRM), voltaj düşüşlerinde gerçek zamanlı kontrol sağlayarak frekans ve güç verimliliğiayarlarını otomatik olarak düzenler. Ayrıca üst düzey kararlılık ve performans için işlemciyeince ayar yapma imkanı verir.

PRIME H410M-R

UEFI BIOS

Ünlü ASUS UEFI (BIOS), sisteminizi yapılandırmak ve ayarlamak için gereken her şeyi sunar. Kendi sistemini kendisitoplamaya ilk kez başlayanlar için akıllı şekilde basitleştirilmiş seçenekler sunmasının yanı sıra tecrübelikullanıcılara da kapsamlı özellikler sağlar.

GELİŞMİŞ MOD VE EZ MODU

Ciddi Uzmanlar İçin Gelişmiş Ayarlar

UEFI'deki kullanışlı Gelişmiş mod, kontrolü tamamen elinize almanızı sağlıyor. Dahili arama özelliği seçenekleribulmayıkolaylaştırırken çeşitli gelişmiş işlevler de ince ayar yapma imkanı veriyor. Böylece aradığınız performansaerişebiliyorsunuz.

Arama Özelliği

İhtiyaç duyduğunuz seçeneği veya ayarı hızla ve kolayca bulun.

ASUS Kullanıcı Profili

Farklı BIOS sürümleri arasında yapılandırma ayarlarını değiştirin veya arkadaşlarınızla paylaşın.

PRIME H410M-R

ÇEKİRDEĞİNE KADAR SERİN

Birden fazla yerleşik hibrit fan başlıklarıyla donatılan Prime H410 serisi sisteminizin yoğun iş yükü altında bileserinve stabil çalışmasını sağlar.


Daha Serin Tasarım

Birden fazla yerleşik hibrit fan başlıklarıyla donatılan Prime H410 serisi sisteminizin yoğun iş yükü altında bileserinve stabil çalışmasını sağlar.


Birden Fazla Sıcaklık Kaynağı

Her bir başlık, birden fazla termal sensörü dinamik olarak referans alabilir. Fan Xpert, desteklenen ASUS ekrankartlarının sıcaklığını takip etme imkanı vererek GPU ve CPU'ya yoğun yük bindiren görevlerde en uygun soğutmayıeldeetmeyi sağlar.

PRIME H410M-R

4-Pin PWM/DC Fan

Dahili CHA FAN başlıklarından her biri PWM ve DC modlarını destekler.

PRIME H410M-R

SAĞLAM BİR TEMEL ÜZERİNE KURULU

Prime H410 serisi, 10. Nesil Intel® Core™ işlemcilerin artan çekirdek sayısının ve bant genişliğinin üstesindengelebilecek şekilde geliştirildi. H410 anakartlar günlük üretkenliği artıran tüm temel özellikleri sunuyor. Böylecesisteminiz kararlı güç dağıtımı, kullanışlı soğutma ve esnek veri aktarım seçenekleriyle kullanıma hazır halegeliyor.

BELLEK

ASUS OptiMem

Anakartın iletken hatlarında yapılan yenilikler, en son Intel işlemcilerin bellek bant genişliğine sınırsız birşekildeerişmesini sağlıyor. ASUS OptiMem teknolojisi, geçişleri azaltmak için bellek sinyal hatlarını dikkatlice farklı PCBkatmanlarına yerleştiriyor. Ayrıca, paraziti büyük oranda azaltmak için koruma bölgeleri de ekliyor.

ASUS OptiMem faydaları:

  • Gelişmiş bellek kararlılığı ve uyumu
  • Aynı voltajda daha düşük bellek gecikmesi
  • Gelişmiş bellek frekansı aralığı

OptiMem teknolojisine sahip anakartlar Synopsys HSPICE simülasyon yazılımıyla test edilmiştir

Üst katman - paraziti önlemek için topraklama halkası

PRIME H410M-R

BAĞLANTI SEÇENEKLERİ

USB 3.2 Gen 1 Type-A

Uyumlu kasalarda arka panele yerleştirilebilen hızlı USB 3.2 Gen 1 özellikli USB Type-A bağlantısının da yer aldığıbirçok USB girişiyle, üst seviye sistemlerde çok sayıda çevre birimi kullanmak mümkün.

PRIME H410M-R

KÜÇÜK ŞEYLER BÜYÜK FARKLAR YARATIR

Prime H410 serisi tüm deneyimi geliştirecek ince ayrıntılara sahip. Bunlar arasında net ses kalitesi sunan özelcodec'ler ile tamamen size özel bir stil oluşturmanızı sağlıyor.

SES

Sıra Dışı Ses

Yerleşik özellikler sayesinde gelişmiş sesler

Akıllı tasarım ve birinci sınıf donanım sayesinde şimdiye kadar deneyimlemediğiniz bir ses kalitesi sunar.

Ses Kalkanı

Analog/dijital sinyal alanlarını ayırarak çok taraflı karışmanın önemli ölçüde azaltılması sağlanır.

Sol ve Sağ Hatlar İçin Ayrı Katmanlar

Ses yolları arasındaki geçiş en aza indirgenir.


KİŞİSELLEŞTİRME

Armoury Crate

Yeni bir yazılım aracı olan Armoury Crate, desteklenen ürünleri tek bir noktadan kontrol etmek için tasarlandı.ArmouryCrate sisteminizdeki tüm cihazlarda RGB aydınlatma ayarlarını ve efektlerini tek bir kullanışlı arayüz üzerindenyapmafırsatı sunar. Bu yazılım ayrıca klavye ve mouse tercihleri de dahil olmak üzere sayısı giderek artan ASUS ürünüiçinayar yapma olanağı verir. Özel ürün kayıt sistemine de sahip olan Armoury Crate, ASUS topluluğu ile bağ kurmanıziçinhaberler de paylaşır.

Sürücü & Kılavuz İndirme

PRIME H410M-RPRIME H410M-R

Hesap Yönetimi

PRIME H410M-RPRIME H410M-R

KURULUM DOSTU

SafeSlot Core

SafeSlot Core, ASUS'a özel PCIe® yuvasıdır. Anakarta özel bir kanca ile tutturulmuş, güçlendirilmiş bir tasarımbarındıran SafeSlot Core, 1.6 kat daha fazla eğilme, 1.3 kat daha fazla kırılma direnci sağlar.

PRIME H410M-R

PCIe ve DIMM pinleri etrafında güçlendirilmiş lehim noktaları.

PRIME H410M-R

Yüksek Voltaj Koruması

B560M-P

Birinci sınıf devre korumalı güç tasarımı

Düzensiz veya yetersiz güç kaynaklarından gelen beklenmedik yüksek voltaj seviyeleri nedeniyle anakartınızdaoluşabilecek hasarlara karşı koruma sağlayan dahili voltaj regülatörlerine sahip eşsiz bir devre tasarımı.


LANGuard

B560M-P

Güçlendirilmiş çıkış, 2,5 kat daha fazla gerilim toleransı

ASUS LANGuard, daha güvenilir bağlantı ve daha iyi çıkış sağlamak için sinyal birleştirme teknolojisine ve üst düzeyEMIkorumalı yüzeye monte edilmiş kapasitörlere sahip donanım seviyesinde bir ağ korumasıdır.


DRAM Yüksek Akım Koruması

B560M-P

Kısa devre hasarı önleme

Dahili olarak bulunan sıfırlanabilir sigortalar yüksek akıma ve kısa devre hasarına karşı koruma sağlar. Bu koruma,giriş çıkış noktalarından DRAM'e kadar uzanarak sisteminizin ve bağlı cihazlarınızın çalışma ömrünü korur.


Paslanmaz Çelik Arka Giriş/Çıkış Paneli

B560M-P

Daha fazla dayanıklılık için aşınmaya karşı 3 kat direnç

Krom oksitle bağlanmış, aşınmaya dayanıklı paslanmaz çelik arka giriş çıkış panelleri standart panellerden 3üç katdahauzun kullanım ömrüne sahiptir.


ASUS Türkiye Garantili Ürün

Bu ürün ASUS Türkiye Garantisi altındadır.
Garanti kapsamındaki ürünlerde Asus yetkili servislerindenücretsizhizmet alabilirsiniz. Garantili ürünlerinizi anlaşmalı kargo firması ile göndermeniz halinde servise gidişgelişkargo ücretleri ASUS tarafından karşılanır.
Yetkili servise ürün göndermek için qr.asus.com/tamir sitesini, detaylı bilgiler içindestek.asus.com sayfasını ziyaret edebilirsiniz

Diğer Özellikler
Stok Kodu210209809
MarkaASUS
Stok DurumuÇok Yakında Stoklarda...
Garanti (Yıl)3
4718017829496

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.