ÜRÜNLER

ViewSonic Vp2468A Profesyonel Monitör 23.8 5Ms 60Hz IPS 1920x1080 Fhd 250 Hdmi Dp Usb Type C Srgb Pantone 16:9 20M:1 16.7M Rj45 4 Kenar Cercevesız Kalıbrasyon Flıcker Free Mavı Isık Fıltresı Tılt Swıvel Pıvot Yükseklık Ayarı Vesa Energy Star Epeat

Çok Yakında Yeniden Stokta…

Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

31.5 ViewSonic Vx3218-Pc-Mhd Fhd 1Ms 165Hz 2XHdmi Dp Hoparlör Curved Monitör
31.5 ViewSonic Vx3218-Pc-Mhd Fhd 1Ms 165Hz 2XHdmi Dp Hoparlör Curved Monitör
9.663,39 TL
24 ViewSonic Td2423 Full Hd Vga+Dvi+Hdmi+Usb Type A 10 Parmak Dokunmatik Monitör
24 ViewSonic Td2423 Full Hd Vga+Dvi+Hdmi+Usb Type A 10 Parmak Dokunmatik Monitör
12.789,58 TL
ViewSonic Business Monitör Vg2456 (24 IPS Fhd Hdmi Dp Type-C Usb Hub Ergonomik Pivot Yükseklik-Ayarlı 40Tilt 3 Kenar Çerçevesiz)
ViewSonic Business Monitör Vg2456 (24 IPS Fhd Hdmi Dp Type-C Usb Hub Ergonomik Pivot Yükseklik-Ayarlı 40Tilt 3 Kenar Çerçevesiz)
10.699,78 TL
ViewSonic VP2468a

Bağlantı merkezi tasarımına sahip, Pantone onaylı %100 sRGB monitör

Profesyonel uygulamaları için benzersiz renk doğruluğu sunmak için tasarlanan ViewSonic VP2468a monitör, üzerinde çalıştığınız işleri hak ettiği şekilde renkli ve canlı bir biçimde görüntülüyor. Pantone onaylı %100 sRGB renk doğruluğu ile bu monitör, en doğru sonuçları vermek için sektör standartlarını karşılıyor. Entegre gigabit Ethernet bağlantı noktasıyla güvenilir ve esnek ağ bağlantısından yararlanırken, USB Tip C de tek kabloyla tüm çevre birimleri ve aksesuarlara bağlantı ve şarj imkanı sunuyor. Gelecek teknolojilere de uyumlu olmasının yanı sıra USB 3.2 Gen 1, HDMI, DisplayPort veya DP ile bağlantı sayesinde birden fazla monitöre sahip sistemler kurma olanağı sunuyor. Tip C ya da DP girişlerini kullanarak papatya dizilimiyle başka monitörleri de bağlamak mümkün. Her bir monitörümüz, hassas ve düzgün renk sunabilmek için inanılmaz Delta Edeğerine ulaşması amacıyla üretim sırasında kalibre ediliyor.


Endüstri standartlarında renkler

Tasarımcılar için renk doğruluğu büyük önem taşıyor. VP2468a, sRGB ve Rec.709 renk gamlarının %100’ünü kapsayarak endüstri standartlarını karşılıyor ve renkleri hassas bir şekilde görüntülüyor. Böylece farklı üretim hatlarından daha gerçekçi, canlı ve doğru sonuçlar elde edilebiliyor ve tüm renkler aynı düzeyde görüntüleniyor. *Yüzdeler panel üreticilerinin verdiği teknik özelliklere göre hesaplanmış ve en yakın basamağa doğru yuvarlanmıştır.


Pantone® Onaylı

Dünyanın önde gelen renk otoritelerinden Pantone, VP2468a modelini değerlendirerek onayladı. Pantone Onaylı sertifikası, ViewSonic VP2468a’nın gerçek kullanımda Pantone Matching SystemTM renklerinin tümünü gerçekçi bir şekilde yansıtabildiğini gösteriyor.

*Üretilen Pantone® Renkleri Pantone tarafından belirlenen standartlara uymayabilir. Doğru renkler için mevcut Pantone Yayınlarına başvurun. Pantone® ve diğer Pantone markaları Pantone® Pantone LLC’nin malıdır, 2020.


Dünyanın TUV testinden geçen ilk renk körlüğü modu

ViewSonic, TUV testlerinden de onay alarak VP2468a için renk körlüğü modu kriterleri geliştirdi. ViewSonic VP2468a’da iki adet renk körlüğü modu bulunuyor: Simülasyon ve Renk Filtresi. Tasarımcılar Simülasyon özelliğini kullanarak tasarımlarının renk körlüğünün tüm farklı türlerine sahip kişilere uygun olup olmadığını görebiliyor. Renk körlüğüne sahip kullanıcılar ekrandaki ayrıntıları daha iyi görmek için Renk Filtresi özelliğinden yararlanabiliyor.


Kusursuz iş akışı yönetimi

RJ45 ve USB Tip C gibi gelişmiş bağlantı seçeneklerine sahip olan hepsi bir arada VP2468a, dizüstü bilgisayarınızın işlevini artırıyor ve tüm cihazlarınızı doğrudan bağlama olanağı sunuyor. USB Tip C bağlantı noktası üzerinden tek bir kabloyla şarj (65W’a kadar güç iletimi), veri, görüntü ve ses aktarımı yapın. Dahili Ethernet bağlantı noktası ile son derece hızlı ve stabil ağ bağlantısı seçeneği elde edin.

*USB Tip C kablosu ayrı satılır.


İki monitörlü sistemlerde üretkenlik artışı

En yeni USB Tip C ve DisplayPort çıkışlarıyla bu monitörü papatya dizilimiyle diğer monitörlere bağlayıp üretkenliği artıracak bir masaüstü sistemi kurmak mümkün. Kullanıcılar VP2468a ile diğer monitörleri Tip C (Tip C giriş, DP çıkış) ve DP bağlantı noktalarını (DP giriş, DP çıkış) papatya dizilimi biçiminde kullanarak bağlayabiliyor. Masanızın üzerinde birden fazla monitörle daha hızlı, verimli ve akıllı tasarımlar yapabilirsiniz.


Eye Care teknolojisi

VP2468a tasarım yaparken uzun süre kullanımda gözlerin yorulmasını engellemeye yardımcı olmak için Flicker-Free ve Mavi Işık Filtresi teknolojilerinden yararlanıyor.


Rahatlık ve Esneklik

VP2468a, en rahat monitör konumunu bulmanızı sağlamak için öne arkaya yatırma, kendi ekseni etrafında dönme, eğme ve yüksekliği ayarlama imkanı sunuyor. Auto Pivot özelliği ise ekran döndürüldüğünde fotoğrafların ekranın konumuna göre otomatik olarak ayarlanmasını sağlar. *Auto Pivot işlevini etkinleştirmeden önce lütfen vDisplay Manager yazılımını indirin


Sınırları kaldırın

VP2468a birden fazla monitör kullanılan sistemlerde sınırları ortadan kaldırarak kusursuz bir görsel deneyim sunuyor. Görsel editörleri şimdi dikkat dağıtıcı sınırlar olmadan geniş içerikler üzerinde daha odaklı çalışabiliyor.


Colorbration+ Uzun Süre Tutarlı Renkler

ViewSonic Colorbration+ teknolojisi, ekran kartı ile monitör arasındaki iletişimi düzenleyerek donanım tabanlı kalibrasyon imkanı sunuyor. Bu özellik sayesinde ViewSonic ColorPro monitörlerde renkler uzun süre kararlı ve tutarlı bir şekilde görüntüleniyor.

*Desteklenen kalibrasyon cihazları:

  • ViewSonic Colorbration Kit
  • CS-XRi1 (ayrı satılır)
  • X-Rite i1 Display Pro
  • X-Rite i1 Pro 2
  • X-Rite i1 Studio
  • Datacolor Spyder 5
  • Datacolor SpyderX serisi.
  • X-Rite ColorMunki Photo
  • X-Rite ColorMunki Design

Lütfen kalibrasyon işlevini kullanmadan önce Colorbration+ yazılımını kurun.


Mükemmel Renk Üretimi

With Delta E < 2 color accuracy, the VP2468a delivers stunning color reproduction that ensures colors in your videos and photos are true-to-life and nearly indistinguishable from the color seen by the naked eye.


Dengelenmiş Renk Bütünlüğü

ViewSonic’in renk bütünlüğü doğrulaması, VP2468a’nın parlaklık performansını hassas bir şekilde dengeler ve delta parlaklık farkını Delta düzeyine getirir.


Renk Kurulumu İçin Kolay Bir Yol

Akıllı renk özelliği, farklı bir renk modu uygulanırken kullanıcıların renk gamını tek tıkla anında eşleştirmesini sağlıyor. İlgili ICC profili yazılım tarafından otomatik olarak indirilip kurulur. Böylece ekran kartının LUT ayarı kullanıcıların tercihine göre düzenleniyor.

*ICC akıllı renk özelliği, vDisplay Manager yazılımının bir özelliğidir. Yazılımı ücretsiz olarak BURADAN indirebilirsiniz


SuperClear® IPS Panel Teknolojisiyle Her Açıdan Canlı Renkler

VP2468a ile tutarlı parlaklık seviyelerinde doğru ve canlı renklerin keyfini her açıdan çıkarın. VP2468a’ya ister yukarıdan, ister aşağıdan isterse de yanlardan bakın, SuperClear IPS panel teknolojisi sınıfının en iyi görüntü kalitesini sunar.


Kutudan Çıkar Çıkmaz Mükemmel Renkler

Her ürün fabrikada önceden kalibre edilmiştir ve kendi kalibrasyon raporuna sahiptir. Her raporda panelin sRGB, EBU, SMPTE-C, REC709 ve renk bütünlüğü değerleri yer alır. Standart bir renk raporundakilere ek olarak farklı ölçüm değerleri sunulur. Tüm bunlara ek olarak, VP serisi monitörlerin kullanıma hazır hale gelmesi amacıyla yapılan ince ayarlar için harcanan vakit rakip markalara göre dört kat daha fazladır. Bu sayede kullanıcılarımız mümkün olan en yüksek kaliteli renk kalibrasyonunu elde eder.


Çok Yönlü Bağlanabilirlik

HDMI, DisplayPort, DP çıkışı ve USB Tip C girişleri, VP2468a ile diğer cihazları bağlamak için çok daha fazla esneklik sağlar.


Garanti Koşulları

Diğer Özellikler
Stok Kodu210223015
MarkaViewSonic
Stok DurumuÇok Yakında Stoklarda...
Garanti (Yıl)3
0766907009477

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.