ÜRÜNLER

ViewSonic Ls610Wh Wxga 1280X800 4000 Al Led Projeksiyon

Fiyat:
46.761,00 TL
5.077,47 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
ViewSonic LS610WH

4000 ANSI Lümen WXGA LED Kurumsal/Eğitim Projeksiyon Cihazı

LS610WH, ViewSonic'in kurumsal ve eğitim sektörüne yönelik, lambasız yüksek parlaklıklı WXGA projeksiyon cihazıdır. Sektör lideri 3. nesil LED teknolojisini benimseyen LS610WH, 4.000 ANSI Lümen sağlarken, zehirli cıva kullanımını ortadan kaldırır, sık lamba değiştirme maliyetini, iş gücünü azaltır ve toplam sahip olma maliyetini düşürür. Lambasız ışık kaynağı, daha çevreci bir ortam için gelişmiş sürdürülebilirlik sunarken, toplantı odası, sınıf veya başka herhangi bir ortamda parlak ve canlı görüntüler için daha geniş bir renk gamı sunar. Cihaz, anında açma/kapama ile kullanım verimliliğine, Y/D keystone ve 4 köşe ayarı ile kolay görüntü ayarına ve esnek uygulamalar için 360° eğim açısı projeksiyonuna sahiptir. Ayrıca kapsamlı LAN kontrolü, çoklu cihaz yönetimini kolaylaştırır ve Crestron, AMX, Extron, PJ Link, ATEN ve ViewSonic'in vController'ı ile uyumludur.


Daha Fazla Sürdürülebilirlik için 3. Nesil LED Teknolojisi

3. nesil LED teknolojisi ile LS610WH, kullanıcıları sık lamba değiştirme zahmetinden ve zehirli cıvaya maruz kalmaktan kurtarır. 30.000 saat boyunca sürekli olarak etkileyici parlaklık sunan projeksiyon cihazı, zamandan, insan gücünden ve bakım için paradan tasarruf sağlarken daha çevreci ve daha sürdürülebilir bir gelecek sağlar.


İleri LED Teknolojisiyle Daha Fazla Tasarruf

OSRAM'ın Ostar Projection Power LED teknolojisini benimseyen LED projeksiyon cihazı, hem enerji tasarrufu sağlar hem de maliyet açısından verimlidir ve rakip lamba tabanlı projeksiyon cihazlarından daha az enerji tüketir.


İş/Eğitim Ortamları için Gelişmiş Parlaklık

LS610WH, en son LED teknolojisi sayesinde 4.000 ANSI Lümene kadar büyük bir parlaklık atılımı gerçekleştirir. 3.000.000:1? gibi aşırı yüksek kontrast oranıyla projeksiyon cihazı, loş veya aydınlık ortamlarda parlak ve ayrıntılı görüntüler sağlar.


En İyiyi Canlı Renklerle Sunun

ViewSonic'in geniş renk gamını kapsayan özel renk teknolojisiyle tüm izleyicileri etkileyebilir ve sunumunuzu gerçeğe yakın bir renk deneyimiyle zenginleştirebilirsiniz.


Zahmetsiz Görüntü Ayarı

4 köşe ayarlama özelliği ile birlikte Yatay ve Dikey Keystone düzeltme, her seferinde mükemmel orantılarda bir resim almak için çarpık veya bozuk görüntüleri ortadan kaldırır.


Pratik Anında Açılma/Kapanma

Anında açma/kapama özelliği ile kullanımdan önceki ve sonraki bekleme sürelerini ortadan kaldırarak, soğutma süresi gerektirmeden anında başlatmalar için anında tam parlaklık sağlar.


Çok Yönlü Uygulama

Projektör, yaratıcı uygulamalara yardımcı olmak için dikey olarak herhangi bir açıda serbestçe dönebilir ve tavana, duvarlara veya zemine yansıtmaya izin verir.


Yönetim Verimliliği için Merkezi Kontrol

LS610WH, Crestron, AMX, PJ Link, ATEN ve Extron sistemleriyle uyumludur ve kullanımı kolay bir ağ yönetim aracı olan ViewSonic vController ile donatılmıştır.


Projektör Yazılımını Güncellemenin Daha Basit Bir Yolu

BT Yöneticileri, daha fazla verimlilik sağlamak için görevleri önceden myViewBoard Manager ile otomatikleştirerek iş akışlarını düzenleyebilirler. Yazılım güncellemeleri, ekran açma/kapama, kapatma, medya yayınlama ve daha fazlası gibi görevleri birden fazla cihazda uzaktan zamanlayın. Daha sonra, net ölçümler ve öngörüler için tüm veriler birleştirilir. Çeşitli özelliklere ve cihazlara kullanıcı erişimini yöneterek, çeşitli yöneticilerin farklı ihtiyaçlarına uyacak şekilde sistem güvenliğini ve kontrolünü sağlayabilirsiniz.Dizüstü bilgisayarınızla USB kablo bağlantısı aracılığıyla yazılımı kolayca güncel tutarak servis merkezine giden yolculuklara son verin.

 • Daha fazla bilgi edinin: https://youtu.be/irlhJLpDHas
 • En son projektör yazılımı güncellemesi mevcut olduğunda sayfanın altındaki indirme bölümünde bulunabilir.

 • USB Tip A Güç Kaynağı

  Dahili 5V/1.5A USB çıkışı, HDMI kablosuz dongle'lara uygun şekilde güç sağlayarak multimedya içeriği akışı sırasında ayrı güç adaptörlerine olan ihtiyacı ortadan kaldırır.


  Kesintisiz 24x7 Çalışma

  Gelişmiş soğutma tasarımı, görüntü kalitesinde veya çalışma performansında bozulma olmadan 7x 24 çalışmayı sağlayarak projeksiyon cihazını sürekli kullanım gerektiren uygulamalar için ideal hale getirir.


  IP5X ile İzole edilmiş Optik Motor

  Tozun termal sisteme girmesini ve termal sistemi etkilemesini önleyen gelişmiş sızdırmaz optik motorla kristal netliğinde görüntü kalitesi ve ürün ömrünü koruyun.


  Boyutlar ve Giriş/Çıkış Yuvaları


  Yetkli Servis

  Diğer Özellikler
  Stok Kodu210242847
  MarkaViewSonic
  Stok DurumuVar
  Garanti (Yıl)3
  0766907018141

  PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.