ÜRÜNLER

Tp-Link Tl-Er6120 Gigabit Multi-Wan Vpn Router

Çok Yakında Yeniden Stokta…

Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

Tp-Link Er7212Pc Gigabit Vpn Router
Tp-Link Er7212Pc Gigabit Vpn Router
16.871,72 TL
Tp-Link Er8411 Vpn Router
Tp-Link Er8411 Vpn Router
54.056,72 TL
Tp-Link Er605 Gigabit Multi-Wan Omada Sdn Vpn Router
Tp-Link Er605 Gigabit Multi-Wan Omada Sdn Vpn Router
5.398,79 TL
TL-ER6120 Html
  • 2 adet Gigabit WAN portu, 2 adet Gigabit LAN portu, 1 adet Gigabit LAN/DMZ portu ve bir adet konsol portu
  • IPsec/PPTP/L2TP çoklu VPN desteği
  • Donanımsal VPN tabanlı 100 adet IPsec VPN tünel desteği
  • ARP kontrolü, DOS savunması, URL/Keyword Domain Fİltrelemesi ve Erişim Kontrolü gibi gelişmiş güvenlik seçenekleri
  • Messenger/P2P torrent gibi uygulamaları tek klikleme ile kısıtlama özelliği
  • Profesyonel 4kV yıldırım koruması
Bu Ürün Ne Yapar?
TL-ER6120 SafeStream™ Gigabit Dual-WAN Genişbant Router, yüksek kapasite veri işleme yeteneği ve IPsec/PPTP/L2TP VPN, yük dengeleme, erişim kontrolü, Messenger/P2P bloklama, DOS savunması, bant kontrolü, oturum limitleme ve PPPoE sunucusu gibi gelişmiş fonksiyonlarıyla küçük ve orta ölçekli iş yerlerine yönetimi kolay ve güvenli bir profesyonel network çözümü sunar.
Gelişmiş VPN Performansı
TL-ER6120, Client/Server (İstemci/Sunucu) modda IPsec, PPTP ve L2TP çoklu VPN protokollerini destekler ve pass-through (geçirgenlik) özelliğide mevcuttur. Ayrıca donanım tabanlı dahili VPN motoru ile 100 adet LAN to LAN/Client to LAN IPsec VPN bağlantısı oluşturulabilir. Gelişmiş VPN özellikleri: DES/3DES/AES128/AES192/AES256 şifreleme, MD5/SHA1 doğrulama, Manual/IKE key yönetimi, Main/Aggressive anlaşma modları.
Gelişmiş Güvenlik Seçenekleri
TL-ER6120, internet ve intranet üzerindeki TCP/UDP/ICMP Flooding, TCP Taraması, Ping of Death vb. DOS ataklarına karşı otomatik algılama ve bloklama savunmasına sahiptir. Ayrıca özel harici sunucularınızı DMZ portu ile iç ağınızdan ayırabilir. Özel yönetim arayüzünden web sayfası, messenger/P2P uygulamaları, ftp, http, smtp gibi protokol ve uygulamarı kontrol ve kısıtlama imkanı sunar.
Bant Genişliği Optimizasyonu
TL-ER6120, tek bir aygıtla farklı internet ihtiyaçlarını karşılayabilecek 2 adet WAN portu barındırır. Akıllı yük dengeleme özelliği toplam internet yükünü eşit şekilde birden fazla internet bağlantısı üzerinden dengeleyip ağınızdaki genel performansı arttırır ayrıca tek bir hattan kaynaklanan problemlerde internetten kopmanızı engeller ve internete erişiminizin devamlılığını sağlar.
Emniyetten Ödün Vermeyen Tasarım
TL-ER6120, elektriksel dalgalanmaların cihaza zarar vermeden topraklanmasını sağlayan profesyonel yıldırım koruma teknolojisi kullanmaktadır. İyi donatılmış bir ortamda 4Kv'ye kadar koruma sağlayabilmektedir.
TP-LINK Hakkında
1996 yılında kurulan TP-LINK, bugün 21 binin üzerinde çalışanı ile ağ (network) ürünleri konusunda üretim yapan küresel bir şirkettir. 33 denizaşırı ofisi ve distribütörlükleriyle 128’den fazla ülkede satış yapan şirketin, dünya genelinde yüz milyonlarca kullanıcısı bulunuyor. Modem, Router, IP Kamera, Powerline Adaptörler, Print Serverlar, Medya Çeviriciler ve Ağ Adaptörleri ürün gruplarında, güçlü AR-GE, efektif üretim ve katı kalite politikası ile ödüller kazanan ürünler sunmaya devam etmektedir.

Tüm ürünlerini kendi fabrikalarında A’dan Z’ye üreten şirket, cirosunun yüzde 8’inden fazlasını Ar-Ge’ye ayırmaktadır. IDC verilerine göre kablosuz ağ (WLAN) pazarında yüzde 35’in üzerinde bir pazar payı ile dünya lideri olan şirket, 2013 yılında cirosunu 1.9 milyar dolara çıkarmıştır.
Diğer Özellikler
Stok Kodu210178508
MarkaTP-LINK
Stok DurumuÇok Yakında Stoklarda...
Garanti (Yıl)5
6935364081232

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.