Şık, Sade ve Kullanışlı! Asus Prime AP201 Kasa Modelini Duyurdu


 
   ASUS daha çok grafik kartları, dizüstü bilgisayarlar ve bilgisayar parçaları gibi diğer bileşenleriyle tanınır. Ancak PC kasalarını yavaş yavaş genişletiyor. ASUS Prime AP201, microATX anakartlar için üretildi ve iyi bir boyut ve uyumluluk dengesi sunuyor. AP201, 338 mm uzunluğa kadar grafik kartlarını destekler. Her iki yan panel, sistemin içine aletsiz erişim sağlayan basit ama güvenli bir kilitleme mekanizmasıyla bağlanır. ASUS bugün, uyumluluğu ve rahatlığı ön planda tutan sofistike ve minimalist bir tasarıma sahip Prime AP201 kasasını duyurdu. Bu yeni DIY PC oluşturma platformu, kompakt boyutundaki alışılmışın dışına çıkıyor ve sadece 33 litrelik alanda büyük soğutucular, grafik kartları ve güç kaynakları için destek sunuyor. Kullanıcıların istediği boyut, ihtiyaç duydukları alan

ASUS Prime AP201, microATX anakartlar için üretildi ve iyi bir boyut ve uyumluluk dengesi sunuyor. Toplam 33 litre hacmiyle, tipik bir ATX kulesinden çok daha az masaüstü alanı kaplar, ancak yine de üst düzey bileşenler için gerekli boşluk payı sunar. Güçlü bir oyun bilgisayarı veya içerik oluşturma merkezi oluşturmak için AP201, 338 mm uzunluğa kadar grafik kartlarını destekler. Bu, ROG Strix GeForce RTX™ 3090 gibi en iyi grafik kartlarını bile barındırmak için yeterli alan. Agresif CPU hız aşırtması bir AIO soğutucu tarafından evcilleştirileceğinde, en yüksek performansı elde etmek için 360 mm uzunluğa kadar radyatörler en üste takılabilir. AP201, ATX boyutlu güç kaynaklarını barındırabildiğinden, Kendin Yap PC üreticileri, sistemlerine güç sağlamak için çok çeşitli seçeneklere sahiptir. AP201, yalnızca büyük bileşenlerin ihtiyaç duyduğu alanı sunmakla kalmaz, aynı zamanda stressiz bir yapım süreci sağlayan pratik özellikleri de sunar. Her iki yan panel, sistemin içine aletsiz erişim sağlayan basit ama güvenli bir kilitleme mekanizmasıyla bağlanır. Genişletilmiş anakart tepsisi, stratejik olarak yerleştirilmiş kesiklere sahiptir ve temiz ve düzenli bir iç mekan için 32 mm'lik cömert bir kablo yönetim aralığı sunar.

Eğlenceli ve Fonksiyonel

Birçok kullanıcı, sistem bileşenlerinin bir görünümünü sunan kasalar arıyor. Hiç şüphe yok, çünkü PC'niz için parçaları dikkatlice seçtikten sonra, ARGB LED aydınlatma örn. B. grafik kartını senkronize etti ve kabloları dikkatli bir şekilde döşedi, bu işi de göstermeyi sevmeleri mantıklı. Bunu başarmanın bir yolu temperli cam yan paneldir, ancak yüksek performanslı bileşenlerin ihtiyaç duyduğu soğutma havası için bir yol sağlamaz. Kullanıcılara olağanüstü hava akışı ve bilgisayarlarının içindeki bileşenlere benzersiz bir bakış açısı sağlamak için ASUS Prime AP201'in yanlarında ve önünde metal ağ tipi bir filtre bulunur. Kare ağ, geniş bir hava girişi görevi görerek, donanım sergilenirken tüm dahili bileşenler için soğuk hava akışı sağlar. Kullanıcı tarafından kurulan ARGB LED aydınlatma, ağın paralel çizgileri tarafından oluşturulan hareli desenlerle özellikle etkileyici görünüyor. AP201 tarafından sunulan iki renk seçeneği, yapı için temiz bir arka plan sağlar. Bileşenlerini RGB LED'lerle özelleştirmeyi sevenler için, tamamen beyaz model, aydınlatma efektlerini vurgulamak için mükemmel bir çözümdür. Ay Işığı Beyazında ASUS bileşenleri ve çevre birimleriyle bir araya geldiğinde ortaya zarif ve farklı bir kurulum çıkıyor. Alternatif olarak, siyah varyant, çeşitli bileşenlerle kolayca birleştirilebilen sade bir görünüm sunar. Her iki durumda da fiyat bilincine sahip özelleştiriciler, AP201'i bir ASUS Prime anakartla birleştirebilir; Örneğin Prime Z690M-Plus D4'ün siyah beyaz estetiği, bu kasanın her iki renk çeşidine de mükemmel şekilde uyuyor.Mükemmelik için Hazır

Günümüz cihazlarının çoğu USB Type-C® ile donatılmıştır. Bu çok yönlü bağlantı noktası, bir cihazı şarj etmek, ekran sinyallerini paylaşmak, yüksek hızlı harici depolamaya erişmek veya oyun kulaklığı gibi çevre birimlerini bağlamak için kullanılabilir. Prime AP201, ön tarafında 10 Gbps'yi destekleyen bir USB Type-C bağlantı noktası sunar. Ayrıca bir mikrofon ve kulaklık için iki adet USB Type-A bağlantı noktası ve jakları vardır ve bunların tümü üstte değil ön tarafta bulunur - bir masaüstü bilgisayar için en pratik yerleşim düzeni.

Micro ATX Kasalar için Yeni Standart

Küçük, sıkışık anlamına gelmez. ASUS Prime AP201, boyutlarını verimli bir şekilde kullanır ve ikna edici bir performans, zarafet ve rahatlık dengesi sunar. Metalik örgü yan panel, geniş hava akışı ve iç bileşenlere belirgin bir pencere sağlarken, tamamen beyaz veya siyah tasarım temiz bir estetik sağlar. 33 litrelik ince kasa, kompakt bir profile sahip ve yine de büyük grafik kartları, 360 mm soğutucular ve ATX boyutlu güç kaynakları için alan sunuyor. Ön taraftaki USB Type-C bağlantı noktası sayesinde uygun bağlantılar elinizin altında. Asus Prime AP201 model kasa modellerinden herhangi birini satın almak için aşağıdaki bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Satın Alma Linki: https://www.teknogenetik.com/asus-prime-ap201-micro-atx-kasa-prime-ap201-pmu101546

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.