ÜRÜNLER

Asus Yeni Savaş Makinası Tuf Gaming GT502 Type-C Usb 3.2 Bilgisayar Kasasını Tanıttı!

ASUS, ideal "zorlu" görünümlü savaş istasyonunu oluşturmak için çift bölmeli bir kasa olan TUF Gaming GT502'yi tanıttı.PC üreticileri, soğutmanın sözde olmaması gerektiğini bilir. Günümüzün yüksek performanslı CPU'ları ve grafik kartları, oyunculara, yaratıcılara ve her tür kullanıcıya benzeri görülmemiş bilgi işlem gücü getiriyor ve bu potansiyeli açığa çıkaran olağanüstü soğutma. Çift bölmeli termal tasarımıyla TUF Gaming GT502, oyun kuruculara üst düzey bileşenler için hazırlanmış göz alıcı ve çok yönlü bir kasa sunuyor.


TUF Gaming GT502 kasası, kullanıcılara bir sonraki yüksek güçlü yapılarının soğutma sistemini planlamak için çok çeşitli seçenekler sunar. Soğutma sistemini tasarlarken ve kurarken, iki odacıklı tasarım büyük bir avantaj sağlıyor. Geniş arka bölme, kablo yönetimi için 90 mm'lik bir alan sunar - ancak bu sadece başlangıçtır. Aynı zamanda güç kaynağını barındırır ve üç adede kadar depolama sürücüsünü ve hatta 360 mm'lik bir radyatörü monte etmek için çok yönlü bir braket içerir. Ve bunların tümü, ana bölmedeki birincil ısı üreten bileşenlerden izole edilmiştir.


Ana bölmeden bahsetmişken: Sürekli olarak verimli soğutma için tasarlanmıştır. Geniş havalandırma açıklıkları, soğutma havasını alt taraftan emer. Kasa, ısıyı arkadan ve üstten dağıtabilir ve bireysel çözümleri uygulamak için yeterli alan vardır. Toplamda, GT502 maksimum 13 fanı destekler ve kullanıcıların soğutma havasını tam olarak ihtiyaç duydukları yere yönlendirmelerine olanak tanır. Ancak kullanıcıların üst düzey sistemlerini soğutmasının tek yolu bu değil. Ana bölmedeki üst havalandırma, AIO soğutucular veya özel döngüler için 360 mm'ye kadar radyatörleri destekler. Kullanıcı yüksek hız aşırtma ayarları kullansa bile GT502, donanımının gerektirdiği soğutma seçeneklerini sunuyor.Güvenle İnşa Edin

ASUS, TUF Gaming GT502'yi kullanıcıların içeride ve dışarıda oyun kurmasını kolaylaştırmak için tasarladı. ATX güç kaynakları ve ATX anakartlara kadar destek, belirli parçalar için çok çeşitli seçenekler sunar. Alet gerektirmeyen yan paneller, kullanıcının kolları sıvamasına ve zahmetsizce inşaata başlamasına olanak tanır. Kablo yönetimi de kolaydır. Arka bölmedeki çok yönlü fan montajında yerleşik kablo kelepçeleri ve çıkışları bulunur; bu, depolama, fanlar veya sıvı soğutma radyatörü için kullanılsın gerekli tüm kabloların yönlendirilmesini kolaylaştırır.


GT502'nin geniş iç kısmı, uzunluğu 400 mm'ye kadar olan grafik kartları için alan sunar (ROG Strix GeForce RTX ® 4090 24GB = 357,6 mm). Birlikte verilen dikey montaj braketi, kullanıcıların bir grafik kartını yatay veya dikey olarak yönlendirmeyi tercih etmelerini sağlar - tek gereken, bir kart kasasını ve fanları dikey yönde göstermek için bir yükseltici kablodur. Günümüzün yüksek performanslı grafik kartları, ısıyı dağıtmak için genellikle kalın bir soğutucu kullanır. GT502, birlikte verilen grafik kartı tutucu ile kartın mükemmel şekilde hizalanmasına yardımcı olur. Üç parçalı ayar yapısı, nasıl takıldıklarına bakılmaksızın çok çeşitli grafik kartlarını destekler. 46 ila 139 mm aralığındaki yatay grafik kartlarını ve 15 ila 42 mm aralığındaki dikey grafik kartlarını barındırabilir. GT502, kutudan çıkar çıkmaz olağanüstü çok yönlülük sunar, ancak birçok inşaatçı onu daha da kişiselleştirmek için kendi değişikliklerini yapmak isteyecektir. 25'in üzerinde çıkarılabilir parça ile bu kasa, modlayıcıya olağanüstü özelleştirme seçenekleri sunar. GT502'de kullanıcının kendi tasarımıyla özelleştirmek istediği bir alan varsa, bunu hızlıca kaldırabiliyor. açık gökyüzünün altında TUF Gaming Alliance, kullanıcılara uyumluluk, kararlılık ve dayanıklılık açısından titizlikle test edilmiş çok çeşitli bileşenler sunar ve birleşik bir estetik sayesinde hepsi bir arada iyi görünür.


TUF Gaming GT502'nin sol ve ön kısımdaki büyük şeffaf pencereleri, özenle ayarlanmış bir yapıyı gözler önüne seriyor. Kullanıcı ister RGB aydınlatmanın tüm avantajlarından yararlanmak istesin ister daha ince vurguları tercih etsin, GT502 aradıkları seçenekleri sunuyor. Ön taraftaki aydınlatmalı TUF Gaming logosu, Aura Sync'i destekleyerek diğer cihazlarla koordinasyonu kolaylaştırır. Aura Sync ile uyumlu bir anakart üzerinden senkronize olur veya ön paneldeki bir düğmeyle önceden ayarlanmış aydınlatma efektleri arasında geçiş yapar. Kullanışlı bağlantı ve bakım seçenekleri TUF Gaming GT502 kasası, yapım sürecinin çok ötesine geçen olanaklar sunar. Ayrıca rahat günlük kullanım için tasarlanmıştır. Çok çeşitli ön panel bağlantı noktaları, kulaklık ve diğer çevre birimlerinin bağlanmasını kolaylaştırır. Ön USB Type-C® bağlantı noktası hız için tasarlanmıştır: USB 3.2 Gen 2 Type-C başlığına sahip bir anakart olağanüstü aktarım hızları sağlar.GT502'nin taşınması da kolaydır. 30 kg'a kadar güvenli bir şekilde taşımak için test edilmiş iki dokuma pamuklu sapa sahiptir. Bir kullanıcı ister yeni inşa edilmiş bir bilgisayarı masasının üzerine koyuyor, ister evindeki yeni bir yere taşıyor veya bir LAN partisine götürüyor olsun, cihazlarını güvenle taşıyabilir. Kulplar, takılabilecek hemen hemen her türlü parça için yeterince güçlüdür - ancak, bir kullanıcı büyük bir özel sıvı soğutma sistemi monte ettiyse, bitmiş teçhizatın ağırlığını bir ölçekte kontrol etmek akıllıca olabilir. GT502'nin iç kısmının temizlenmesi hızlı ve kolaydır. Üst, alt ve sağ havalandırma delikleri için filtreler, bileşenlerin tozunu uzak tutar ve gerektiğinde çıkarılması ve temizlenmesi kolaydır. Çok yönlülük, performans ve stil hepsi tek bir pakette TUF Gaming GT502, kullanıcılara bir sonraki yüksek performanslı bilgisayarlarında istedikleri seçenekleri sunuyor. İki odacıklı tasarımı ile olağanüstü bir soğutma sistemi tasarımına olanak sağlar. Özenle seçilmiş bileşenler, ön ve sol taraftaki tam temperli cam bölmelerden açıkça görülebilir. Sorunsuz kablo yönetimi seçenekleri, dikey grafik kartı montajı ve kolay değiştirme seçenekleriyle, kullanıcılar bu pencerelerin sunduğu panoramadan en iyi şekilde yararlanabilir. Temiz görünümü, güçlü soğutması ve kapsamlı özelleştirme seçenekleriyle TUF Gaming GT502, bir sonraki yüksek performanslı sisteminiz için ideal kasadır.


Kasa, anakart tepsisini barındıran daha büyük sol bölme ile dikey olarak bölümlenmiş bir düzene sahiptir; ve PSU- ve sürücü bölmeleri olan doğru olanı. Sol taraf ve ön paneller temperli cam yüzeylere sahipken, bölme ve üst kısımda radyatörleri monte etmenize izin veren havalandırma delikleri bulunur. Kasa 285 mm x 450 mm x 446 mm (GxDxY) ölçülerindedir ve çelikten yapılmıştır. Ön panel bağlantısı, iki adet USB 3.x tip A, bir USB 3.2 tip C ve bir kulaklık jakı içerir Ana bölmede 40 cm uzunluğa kadar grafik kartları ve 16,3 cm yüksekliğe kadar CPU soğutucuları için yer vardır. 8 geleneksel ve 3 dikey genişletme yuvası vardır (yükseltici dahil değildir), ikincisi genişletme yuvası düzenini döndürerek mümkündür. Havalandırma seçenekleri arasında 3x 120 mm veya 2x 140 mm üst havalandırma; 3x 120 mm alt havalandırma, bölme boyunca sağ yan panelden havalanan 3x 120 mm havalandırma ve 120 mm arka havalandırma. Üst kısım boyunca 360 mm veya 280 mm radyatör, alt ve yan paneller boyunca 360 mm radyatör monte edebilirsiniz. Bölme boyunca dört adet 3,5/2,5 inç sürücü yuvası vardır.

Siyah Renk: Detaylı İncelemek İçin Buraya Tıklayın

Beyaz Renk: Detaylı İncelemek İçin Buraya Tıklayın.

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.