ÜRÜNLER

Asustor Fs6712X İntel Celeron N5105 4Gb Ddr4 Dual Superfast 2.5-Gigabit Ethernet Ports 2X 12X M2 Slot Usb 3.2 Hdmi

Fiyat:
40.280,74 TL
4.373,82 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.

 

FLASHSTOR 12 Pro (FS6712X)

Tamamen SSD ile donatılan Flashtor

 • Dört Çekirdekli 10 nm Intel Celeron N5105 CPU
 • 12 x M.2 NVMe yuvası
 • Son derece hızlı 10 Gigabit Ethernet
 • 4 GB hızlı ve verimli DDR4-2933 RAM
 • Çift USB 3.2 Gen 2
 • HDMI 2.0b
 • Muhteşem ses kalitesi için S/PDIF çıkışı
 • Donanım tabanlı akıcı 4K kod dönüştürme
 • Wake on LAN desteği

FS6712X


Kapasite - Hız - Her Şey

 

 • Seveceğiniz daha fazla şey - Daha yüksek hız
 • Daha hızlı oyun depolama
 • Daha hızlı anlık görüntü işleme

 

FS6712X


Veriniz Yolda Yanınızda

 

 1. A4 boyutu kağıttan daha uzun veya daha geniş değil
 2. SSD’ler sabit sürücüler kadar hassas değildir
 3. Her durumda hızlı

 

FS6712X


SMB3 DESTEĞİ

FS6712X


Adobe Creative Cloud ile ASUSTOR NAS

ASUSTOR, video ve ses çözümleri için resmi Adobe Ortağıdır.

FS6712X


Oyunlarınızın iSCSI Sürücüsünde Depolanması

Bir NAS'ın muazzam kapasitesi, bir PC için çok büyük depolama alanı sağlayabilir. Modern işletim sistemlerine göre, iSCSI alanı yerel depolama alanı olarak görünür ve ağ paylaşımı şeklinde kurulamayan programlar bu yöntem ile kurulabilir. Yerel sürücü olarak tanımlanmış NAS cihazınızda depolanan oyunlarınızı bilgisayarınızdan oynayabilirsiniz.

FS6712X


Verimli ve Hızlı

10 nm Dört Çekirdekli Intel Celeron N5105 işlemci 2,9 Ghz hıza ulaşabiliyor. Bir önceki nesle göre %31 daha yüksek performans sunan bu işlemci, iş akışınız için verimli bir pakette maksimum hız sağlıyor.

FS6712X


Windows sıralı okuma ve yazma (RAID 5)

 

 • 1181 MB/s Okuma
 • 1027 MB/s Yazma


* Performans rakamları ASUSTOR laboratuvarında optimize edilmiş ağ ayarlarında son teknoloji istemci bilgisayarlar ile elde edilmiştir ve farklı ortamlarda farklılık gösterebilir. Sıradan masaüstü ya da dizüstü bilgisayarlar bu rakamları veremeyebilir.

 

FS6712X


SSD’leri Serin Tutun

Sessiz fan ve verimli havalandırma tasarımıyla ısıyı hızla uzaklaştıran ürün SSD’lerin ihtiyaç duyduğu soğutmayı sağlıyor.

FS6712X


Roon Server ve S/PDIF

Flashstor serisinde TOSLINK üzerinden S/PDIF seçeneği bulunuyor. Roon veya High-Res Player ile S/PDIF üzerinden yüksek kaliteli seslerle benzersiz bir deneyim yaşayabilirsiniz.


Hi-Res Player

High-Res Player, ASUSTOR NAS cihazları için geliştirilen bir üçüncü parti müzik oynatıcısı. Hi-Res Player aralarında MP3’ün de yer aldığı birçok farklı yaygın medya formatına destek veriyor. Ayrıca yüksek çözünürlüklü DSD’yi ve kayıpsız formatları da destekleyerek rakipsiz bir müzik deneyimi yaşatıyor.

FS6712X


Roon

Roon Server’ı Windows, Mac, iOS ve Android cihazlarınızda kullanarak NAS cihazınızdaki müzikleri Sonos, AirPlay ve Roon Ready uyumlu cihazlarınızda çalabilirsiniz.

FS6712X


Verimli ve Sessiz

Flashtor, SSD’nizi ve NAS cihazınızı serin, sessiz ve verimli tutuyor. Flashtor boştayken yalnızca 18,7 desibel ses çıkarıyor. Isıyı sessizce uzaklaştıran Flashtor, gürültüden rahatsız olmadan içerik üretmeye ve tüketmeye daha kolay odaklanmanızı sağlıyor.

FS6712X


Hız Hiç Bu Kadar İyi Gözükmemişti

Flashtor’un estetik tasarımı yalnızca şık durmakla kalmıyor aynı zamanda verimli soğutmaya yardımcı olarak bileşenlerin maksimum hızda çalışmasını sağlıyor.

FS6712X


Flastor ile Tasarruf

Flashtor’un verimli tasarımı ve M.2 NVMe sürücü desteği daha düşük güç tüketilmesini sağlıyor. Flashtor NAS; ADM ve onun sağlam güç tasarrufu özellikleriyle maksimum verimlilik sunuyor.


WOL/WOW

Wake on WAN özelliği evde ya da ofiste değilken NAS cihazınızı açıp çalıştırmanızı sağlarken Wake on LAN özelliği ise aynı işlevi yerel ağ içinde gerçekleştiriyor. NAS cihazınızı sanki bir uzaktan kumanda kullanıyormuş gibi açıp kapatabilir veya uyku moduna geçirebilirsiniz. Bu özellikler verilerinize istediğiniz zaman erişmenizi sağlarken elektrik maliyetini azaltıp enerji tasarrufu yapıyor.

FS6712X


Güç Planlama

NAS cihazınızı kullanmanın en verimli yolu kullanılmadığında cihazı kapatmaktır. Siz uyurken veya evden/ofisten uzaktayken NAS cihazının da dinlenmesine izin vermektir. ADM’nin güç planı özellikleri NAS cihazınız için kapanma, açılma ve hazırda beklet moduna geçme zamanlarını belirlemenizi sağlıyor. Böylece güç tasarrufu yapmak da kolaylaşıyor.

FS6712X


Uyku Modu (S3)

NAS cihazınız kullanılmadığında Uyku Moduna alıp güç tasarrufu yapabilir, donanımın ömrünü uzatabilir ve çok fazla maddi tasarruf yapabilirsiniz. NAS cihazınızı belirli zamanlarda uyku moduna geçecek şekilde ayarlayıp daha da fazla tasarruf yapabilirsiniz.

FS6712X


Her Zamankinden de Verimli

Donanım tabanlı kod çözme özelliği sayesinde 10 bit 4K H.265 medya dosyalarına kolayca kod değiştirme işlemi uygulayın. LooksGood’un inanılmaz akıcı video oynatma becerisiyle 4K keyfi yaşayın.

FS6712X


Üstün Canlı Yayın Aracı

ASUSTOR Live: YouTube ve Twitch için size özel bir yayın ve yedekleme merkezi

FS6712X


En İyi Ev Multimedya Merkezini oluşturun

ASUSTOR NAS ile talebe bağlı eğlencenin tadını çıkarın. ASUSTOR NAS Full HD (1080p) çıkışı destekler, bu da filmlerin, TV programlarının, müzik ve fotoğrafların yüksek çözünürlüklü olarak tadını çıkarmanızı sağlar. Ayrıca, ASUSTOR Uygulama Merkezi ile NAS'ınızın bilgisayar, TV ve mobil cihazlar üzerinden multimedya içerik oynatmasını sağlayan UPnP Media Server ve OwnTone gibi multimedya sunucu uygulamalarını kurabilirsiniz.

FS6712X


Photo Gallery 3 + AiFoto 3

Photo Gallery 3 ve AiFoto 3, fotoğraflarınızı organize etmeyi her zamankinden kolay hale getiren çeşitli özelliklerle yenilendi. Photo Gallery 3’teki yeni özellikler arasında özel klasör seçimi, zaman çizelgeleri, akıllı albümler, çifte kayıtları teke düşürme ve yeni fotoğraf modları yer alıyor. Fotoğrafların boyutunu kolayca iki katına çıkarın, slayt gösterilerinde şarkı çalın, performans gelişiminden yararlanın ve özel paylaşım bağlantıları oluşturun. Fotoğraf görüntülemek ve paylaşmak şimdi çok daha iyi.

FS6712X


Dışardan Çok Katmanlı Koruma

ASUSTOR NAS, verilerinizi dışarıdan koruyan derinlemesine bir veri koruma planı oluşturarak veri güvenliği sağlar. Çok katmanlı bir dağıtım şemasının kullanılması, etkin ağ, sistem ve veri korumasının yapılmasına olanak tanır.


Ağ Saldırı Koruması

 

 • Güvenlik Duvarı
 • ADM Koruyucusu

 


Güvenli Veri Aktarımı

 

 • VPN bağlantısı
 • SSL sertifika bağlantısı
 • Otomatik çıkış

 


Dahili Veri

 

 • MyArchive çevrim dışı yedekleme
 • AES-256 klasör şifreleme
 • Antivirüs yazılımı - ClamAV

 


Erişim Kontrolü

 

 • Dosya/klasör/uygulama izolasyonu
 • 2 Adımlı Doğrulama
 • Wake-on-LAN (WOL)

 

FS6712X


Geniş kapsamlı Gözetleme Sistemi

Güçlü ASUSTOR NAS bir gözetim sistemi kurmak isteyen ev ve SMB kullanıcıları için en uygun güvenilirlik sağlar. 4 adet ücretsiz kamera lisansı ile daha küçük talepleri olan kullanıcılar için son derece uygun maliyetli gözetim çözümü haline sunulmaktadır. Daha büyük talepleri olan kullanıcılar için, kamera kanal sayısını arttırmak için lisans satın alınabilir kamera bağlantısını 44 adete kadar genişletebilir. Gözetim Merkezine karşılık gelen mobil uygulamayı AiSecure kurduktan sonra, kullanıcılar herhangi bir yerden en değerli varlıklarını canlı gözetim ile kendi akıllı telefonlarında izlemeleri mümkün olacak.


5 Adımda, 60 Saniyede Gözetim Sisteminizi Hızlıca Kurun

 

 1. Hızlı kurulum sihirbazını başlatın
 2. Otomatik kamera arama
 3. Sadece tek bir tıklama ile kameralar ekle
 4. Video formatı yapılandırma
 5. Kayıt zamanlamasını yapılandırmak
 • *44 Kamera Kanalına Kadar Destekler

 

FS6712X


iSCSI LUN Anlık

ASUSTOR’un ISCI teknolojisi anında oluşturulmasınızı sağlar. Geleneksel LUN yedekleme ile karşılaştırıldığında önemli ölçüde zaman ve depolama kapasitesi kazandırır.
MyArchive artık Btrfs ve anlık görüntüleri destekliyor. MyArchive için Btrfs, yanlışlıkla oluşan silme veya değişikliklere karşı koruma sağlamak için anlık görüntüleri ve sürüm geçmişini destekler.

FS6712X


DataSync Center

DataSync Center, çoklu bulut hizmetlerini tek bir uygulamada birleştirir. Veri Merkezi, bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla Google Drive, Dropbox, OneDrive ve Yandex'ı içerir ve çoklu hesapların yanı sıra çoklu görevleri de destekler. Anlık ve zamanlanmış yedeklemelerle verilerinizi kontrol edin, verilerinizi çevrimiçi ve çevrimdışı tutan ve verilerinizi koruyan karma bir bulut oluşturmak için Bulut Yedekleme Merkezi'ni kullanın.

FS6712X


Bulut Yedekleme Merkezi

Bulut Yedekleme Merkezi, Amazon S3, Backblaze B2, Microsoft Azure Blob Depolama, Alibaba Cloud, Google Cloud Storage, Box, hicloud S3, Lyve Cloud, SFTP ve WebDAV dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere çeşitli kurumsal bulut hizmetleri için destek sağlar. Anlık ve zamanlanmış yedeklemelerle verilerinizi kontrol edin, verilerinizi çevrimiçi ve çevrimdışı tutan ve verilerinizi koruyan karma bir bulut oluşturmak için Bulut Yedekleme Merkezi'ni kullanın.

FS6712X


Portainer – Kolay Docker Kurulumları

Portainer ile ADM’deki Docker imajları için çok daha fazla imkan sunuluyor. Binlerce imaj sayesinde Portainer daha öncekinden de fazla sayıda tür program indirip kurabiliyor. Son derece kullanıcı dostu bir tasarımı olan Portainer’ın grafik arayüzü Docker imajlarını kurmayı her zamankinden bile kolay hale getiriyor.

FS6712X


Dr. ASUSTOR

ASUSTOR, verinizi birçok farklı tehdide karşı korumak için Dr. ASUSTOR ile bütünsel bir çözüm sunuyor. Dr. ASUSTOR verinizi fidye yazılımı saldırıları da dahil olmak üzere birçok farklı tehdide karşı koruyor.

FS6712X


Mobil Uygulamalar

ASUSTOR'un seçkin Bulut bağlantı teknolojisi, dosyalara erişmek ve paylaşmak amacıyla Mobil cihazınız ile herhangi bir yerden NAS'a bağlanmasına olanak tanır. ASUSTOR mobil uygulamaları gizliliğinizi ve verilerinizi korumak amacıyla geçiş kodu kilit işlevleri sağlar. Ayrıca daha fazla güvenlik için HTTPS bağlantılarını kullanabilirsiniz.

FS6712X


Uygulama Merkezi

ASUSTOR NAS'ın sınırsız potansiyeli ortaya çıkarın. Satın aldığınız ASUSTOR NAS cihazı ile gelen uygulamalar sadece başlangıçtır. 200'den fazla benzersiz uygulamayı, Uygulama Merkezinden indirebilirsiniz. Kendiniz için kişiselleştirilmiş bir NAS aygıtı oluşturulurken ASUSTOR NAS cihazlarının sınırsız potansiyeli keşfedebilirsiniz.

FS6712X


Birinci Sınıf Ürün Garantisi

Tüm ASUSTOR NAS ürünleri 3 yıl garanti ile geliyor. ASUSTOR, satış sonrası servis ve teknik destekte en yüksek standardı sağlayan müşteri hizmetinde öncelik yapmaya devam ediyor.

FS6712X

Diğer Özellikler
Stok Kodu210253356
MarkaAsustor
Stok DurumuVar
Garanti (Yıl)2
4710474831487

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.