ÜRÜNLER

Asustor As6510T İntel C3538 10 Yuvali (10X22Tb Desteği) 8Gb Ddr4(64Gb Ram Desteği) M.2 X2 10Gbe X2 2.5 Gbe X2 Usb 3.2 X2

Fiyat:
89.435,53 TL
9.539,79 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
Sınırlı Sayıda

LOCKERSTOR 10 (AS6510T)

İkili Intel 10GbE, M.2 ve 2.5GbE ile hız aşırtmaya geçin!

 • Intel Atom C3538 (Denverton) dört çekirdekli işlemci
 • 8 GB DDR4-2133 - DDR3’ten %30 daha hızlı
 • Bağlantı Birleştirme ile 20 Gbps’e ulaşan iki adet 10 GbE bağlantı noktası
 • Bağlantı Birleştirme ile 5 Gbps’e ulaşan iki adet 2.5 GbE bağlantı noktası
 • 10x 3.½" SATA sabit sürücüleri destekler
 • Hızlı önbellekleme için 2x M.2 NVMe SSD portu
 • MAKS: 180TB + 144TB (AS6004Ux2)
 • Kolay M.2 SSD kurulumu için parmak vidaları
 • Yerel Ağda Uyandırma ve WAN'da Uyandırma özelliğini destekler
 • Güçlü ve yüksek verimli soğutma tasarımı
 • 3 yıl garanti, sınıfının en iyisi

LOCKERSTOR 10 (AS6510T)

En Küçük Kurumsal Intel 10-Gigabit NAS

LOCKERSTOR 10 (AS6510T)

İkili 10 ve 2,5 Gigabit bağlantı noktaları. Her zamankinden daha hızlı

Tüm yeni Lockerstor NAS serisi, ikili Intel 10 Gigabit Ethernet bağlantı noktalarına ve ikili Realtek 2,5-GigabitEthernet bağlantı noktalarına sahiptir. Birden fazla hızı destekleyen yönetilen bir anahtarla, her iki 10 Gigabitbağlantı noktasında 20 gbps ve her iki 2,5 Gigabit bağlantı noktasında 5 gbps'ye kadar hızdan yararlanın.

LOCKERSTOR 10 (AS6510T)

SSD Önbellekleme

Son güncellenen ADM, güncellenmiş bir Linux Çekirdeği ve ek performans geliştirmeleri içerir. Lockerstor serisi, M.2PCIe NVMe SSD'yi önbellekleme ile performansı artırıyor.

1. Lockerstor NVMe SSD önbelleğekleme, performansı %60'a kadar artırır.
2. Lockerstor NVMe SSD önbelleklemesi, hem daha ucuz hem de tüm yuvalar SATA SSD'lerle dolduğu durumdan da dahahızlıdır. İkili 10 Gigabit Ethernet ile, NVMe SSD'ler üzerindeki darboğazlar kaldırıldı, bu sayede Lockerstor, şimdiyekadarki en hızlı NAS cihazlarından biri oldu.

LOCKERSTOR 10 (AS6510T)

Kolay M.2 SSD kurulumu için parmak vidaları

LOCKERSTOR 10 (AS6510T)

Tüm dijital varlıklar için yüksek kapasiteli bulut depolama

AS6510T kurumsal kullanım için tasarlanan uygun maliyetli ve geniş kapasiteli bir NAS cihazı. AS6508T çevrim içikapasite genişletmesine destek vererek kurumsal depolama ekipmanı alımı için esnek bir çözüm sunuyor. Bütçeniz vedepolama gereksiniminiz daha az olduğunda daha az sayıda sabit sürücü satın alabilirsiniz. Depolama ihtiyacınızarttığında ekstra disk satın alabilirsiniz. ASUSTOR’un MyArchive depolama teknolojisiyle birlikte neredeyse sınırsızdepolama alanına kavuşabilirsiniz.

LOCKERSTOR 10 (AS6510T)

Güçlü ve yüksek verimli soğutma tasarımı

Lockerstor, optimum hızda akış sağlamak, stabiliteyi artırmak ve yoğun yükler altında bile yüksek performansı korumakiçin akıllı hız kontrollerine sahip PWM fanlarını ve raptiye montajlı soğutucuları kullanır. Lockerstor'ungeliştirilmiş tasarımı, daha verimli soğutma ve ısı dağılımı sağlamak için önceki modellerden daha uzun gelişmişsoğutuculara sahiptir.

LOCKERSTOR 10 (AS6510T)

DDR4-2133 8GB

Lockerstor, 8 GB DDR4 RAM ile geliyor. Bu RAM istendiğinde 32 GB’a yükseltilebiliyor. DDR4 RAM’ler DDR3’e göre %30daha yüksek performans gösteriyor ve enerji gereksinimini %40 azaltıyor.

LOCKERSTOR 10 (AS6510T)

7/24 güvenilirlik ve dayanıklılık

Tüm ASUSTOR NAS, 7/24 kullanıma uygundur. ASUSTOR NAS cihazları, ekstrem koşullarda dayanıklılığı test etmek içindüşürme testleri ve yanma testleri gibi çok sıkı testlerden geçmiştir. Soğutma parçalarının, cihazın uzun ömürlüolmasına yardımcı olmak için ısıyı dağıtmak üzere hassas bileşenlere eklenmiştir.

LOCKERSTOR 10 (AS6510T)

Dışardan Çok Katmanlı Koruma

ASUSTOR NAS, verilerinizi dışarıdan koruyan derinlemesine bir veri koruma planı oluşturarak veri güvenliği sağlar.Çok katmanlı bir dağıtım şemasının kullanılması, etkin ağ, sistem ve veri korumasının yapılmasına olanak tanır.

LOCKERSTOR 10 (AS6510T)

Her Yerden Uyandırma

Lockerstor 8 ve 10, Wake on WAN teknolojisine sahiptir. NAS'ı uyandırmak için özel bir ekipman veya ayar gerekmez.NAS'ı uzaktan açmak veya kapatmak için ASUSTOR’un AiMaster, AiMusic, AiVideos ve AiData dahil ancak bunlarla sınırlıolmamak üzere çok çeşitli mobil uygulamalarını kullanın. Wake on WAN, NAS’ı kullanılmadığı zamanlarda kapalı tutarakverilerin korunmasına yardımcı olur; böylece saldırıları önlemeye yardımcı olur, elektrik kesintileri sırasında kapalıkalarak veri bütünlüğünü korur; Wake on WAN ayrıca elektrik tasarrufu sağlayarak NAS’ın daha verimli olmasını sağlar.

LOCKERSTOR 10 (AS6510T)

Fidye Yazılımlardan Koruma

Lockerstor, fidye yazılımı saldırılarına karşı korunmaya yardımcı olmak için ADM'nin en güncel sürümü ile birliktegelir. Anlık Görüntü Merkezi ve Btrfs ile kayıp verileri kolayca geri yüklemek için etkili anlık görüntüler sağlar.Lockerstor'da bulunan diğer güvenlik özellikleri, bir veya daha fazla yedek yönetici hesabı oluşturma yeteneği,kara-beyaz listeler içeren bir ADM Defender güvenlik duvarı ve uzak saldırıları önlemek için varsayılan bağlantınoktalarını değiştirme, SSH ve Terminal'i devre dışı bırakma yeteneğidir. MyArchive soğuk depolama sabit sürücügüvenliği, AES 256bit şifreleme kullanılarak da artırılabilir.

LOCKERSTOR 10 (AS6510T)

Kapsamlı Yedekleme Çözümleri

Lockerstor 10 üzerinde 12 farklı yedekleme seçenekleri sağlar. Amazon S3, , Dropbox, Google Drive, OneDrive, Ralus,wonderbox ve CrashPlan dahil olmak üzere bulut depolama hizmetleri ile bağlanır. Ayrıca, verileriniz için uygunyedekleme sağlamak için FTP Explorer, USB harici sabit sürücü muhafazaları, harici sabit diskler ve yerel yedeklemekullanabilirsiniz. Windows, Mac veya Linux sistemler, ASUSTOR yedekleme ihtiyaçlarına uygun araçlar sağlar.

LOCKERSTOR 10 (AS6510T)

Platformlar arası Çoklu Kullanıcı Erişimi

ASUSTOR NAS sorunsuz çapraz platform ve çoklu kullanıcı erişimi, bir PC, dizüstü bilgisayar, tablet veya akıllıtelefon kullanıyorsanız, kolayca NAS için Windows, macOS ve Unıx işletim sistemlerine bağlanmak için olanak sağlar.

LOCKERSTOR 10 (AS6510T)

iSCSI LUN Anlık

ASUSTOR’un ISCI teknolojisi anında oluşturulmasınızı sağlar. Geleneksel LUN yedekleme ile karşılaştırıldığında önemliölçüde zaman ve depolama kapasitesi kazandırır. MyArchive artık Btrfs ve anlık görüntüleri destekliyor. MyArchive içinBtrfs, yanlışlıkla oluşan silme veya değişikliklere karşı koruma sağlamak için anlık görüntüleri ve sürüm geçmişinidestekler.

LOCKERSTOR 10 (AS6510T)

Tamamı Yeni Güncellenen EZ Sync

1. Tamamı yeni Kullanıcı Arayüzü. Basit ve kullanımı daha kolay. NAS bilgilerini hızlı bir şekilde görüntüleyin.
2. Daha eksiksiz ayarlar - ayrıntılı klasör listeleri sunar. Bir klasörde olmayan klasörleri ve dosyaları kolaycaseçin.
3. Anormal durum bildirimleri
4. 2 adımlı doğrulama desteği hesap güvenliğini artırır.
5. Daha iyi bir kullanıcı deneyimi için NAS bağlantı ve dosya senkronizasyonu sistem kararlılığını geliştirin.

LOCKERSTOR 10 (AS6510T)

Dosya Düzenleme ve Proje İşbirliği

Nextcloud ve OnlyOffice, ofislerin belgeler, elektronik tablolar, sunumlar ve daha fazlası üzerinde çalışabilecekleribir bulut ofis paketi oluşturarak projeler üzerinde birlikte çalışmayı her zamankinden daha kolay hale getiriyor.

LOCKERSTOR 10 (AS6510T)

Özel MyArchive Yedekleme Teknolojisi ile Sınırsız Kapasite Artırımı

MyArchive yedekleme teknoloji NAS sabit disklerinizi çıkarılabilir depolama arşiv diskine dönüştürür. Doğrudan birMyArchive hard diski NAS’a yerleştirin terabaytlarca yedeklerinizi erişin ve yönetin.

LOCKERSTOR 10 (AS6510T)

Virtualbox ile Sanal Uygulamalar

Her türlü işletim sistemini NAS'ınızda kullanın ADM 3.5, daha yeni bir Linux Kernel ile daha iyi sistem güvenliği veistikrarı sunuyor.

LOCKERSTOR 10 (AS6510T)

Portainer – Kolay Docker Kurulumları

Portainer ile ADM’deki Docker imajları için çok daha fazla imkan sunuluyor. Binlerce imaj sayesinde Portainer dahaöncekinden de fazla sayıda tür program indirip kurabiliyor. Son derece kullanıcı dostu bir tasarımı olan Portainer’ıngrafik arayüzü Docker imajlarını kurmayı her zamankinden bile kolay hale getiriyor.

LOCKERSTOR 10 (AS6510T)

Geniş kapsamlı Gözetleme Sistemi

Güçlü ASUSTOR NAS bir gözetim sistemi kurmak isteyen ev ve SMB kullanıcıları için en uygun güvenilirlik sağlar. 4adet ücretsiz kamera lisansı ile daha küçük talepleri olan kullanıcılar için son derece uygun maliyetli gözetim çözümühaline sunulmaktadır. Daha büyük talepleri olan kullanıcılar için, kamera kanal sayısını arttırmak için lisans satınalınabilir kamera bağlantısını 64 adete kadar genişletebilir. Gözetim Merkezine karşılık gelen mobil uygulamayıAiSecure kurduktan sonra, kullanıcılar herhangi bir yerden en değerli varlıklarını canlı gözetim ile kendi akıllıtelefonlarında izlemeleri mümkün olacak.

LOCKERSTOR 10 (AS6510T)

ASUSTOR Live

Şahsi akış merkeziniz. Bir telefon veya tabletten ve bir bilgisayardan, Twitch, YouTube, Facebook, Instagram,Restream veya RTMP uyumlu platformlar dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere birden fazla akış platformuna akışgerçekleştirin. Restream.io gibi hizmetlerden farklı olarak, ASUSTOR Live size paradan ve akış kaynaklarından tasarrufsağlayan birden fazla platforma ve kanala akış sağlamak için ücret ödemek zorunda değildir. Kayıtlar ileridekullanılmak üzere NAS'ınıza güvenle kaydedilebilir.

LOCKERSTOR 10 (AS6510T)

Kurumsal yönlülük

ASUSTOR NAS, iş kullanıcıları için çok çeşitli servisler sunar. Örneğin, bir NAS fiyatına çok daha pahalı olanmultifonksiyonel sunucu oluşturabilirsiniz.

LOCKERSTOR 10 (AS6510T)

Uygulama Merkezi

ASUSTOR NAS'ın sınırsız potansiyeli ortaya çıkarın. Satın aldığınız ASUSTOR NAS cihazı ile gelen uygulamalar sadecebaşlangıçtır. 200'den fazla benzersiz uygulamayı, Uygulama Merkezinden indirebilirsiniz. Kendiniz içinkişiselleştirilmiş bir NAS aygıtı oluşturulurken ASUSTOR NAS cihazlarının sınırsız potansiyeli keşfedebilirsiniz.

LOCKERSTOR 10 (AS6510T)

Mobil Uygulamalar

ASUSTOR'un seçkin Bulut bağlantı teknolojisi, dosyalara erişmek ve paylaşmak amacıyla Mobil cihazınız ile herhangibir yerden NAS'a bağlanmasına olanak tanır. ASUSTOR mobil uygulamaları gizliliğinizi ve verilerinizi korumak amacıylageçiş kodu kilit işlevleri sağlar. Ayrıca daha fazla güvenlik için HTTPS bağlantılarını kullanabilirsiniz.

LOCKERSTOR 10 (AS6510T)

Birinci sınıf Ürün Garantisi

Tüm ASUSTOR NAS ürünleri 3 yıl garanti ile geliyor. ASUSTOR, satış sonrası servis ve teknik destekte en yüksekstandardı sağlayan müşteri hizmetinde öncelik yapmaya devam ediyor.

LOCKERSTOR 10 (AS6510T)
Diğer Özellikler
Stok Kodu210223501
MarkaAsustor
Stok DurumuVar
Garanti (Yıl)2
4710474831227

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.