ÜRÜNLER

Asustor As6504Rd İntel C3538 4 Yuvali (4X20Tb Desteği) 8Gb Ddr4(128Gb Ram Desteği) 1Gbe X2 2.5Gbe X2 Usb 3.2 X4 Psu X2

Fiyat:
53.125,08 TL
5.768,50 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
Sınırlı Sayıda

LOCKERSTOR 4RD (AS6504RD)

Küçük ve orta ölçekli işletmeler için

 • Intel Atom C3538 2.1GHz Dört Çekirdekli CPU
 • 8 GB DDR4-2133 - 128 GB maksimum
 • İki Gigabit Ethernet ve iki 2,5-Gigabit Ethernet bağlantı noktası. Toplamda 5 gbps’ye kadar destekleyebilir.
 • LAN’de Uyandırma ve - WAN’de Uyandırmayı destekler
 • Eksiksiz iSCSI/IP-SAN ve NFS desteği - VMware, Citrix ve Hyper-V’yi destekler - Sanal makineleri ve Dockeruygulamalarını destekler
 • ACL ve AD’yi destekler. İş uygulaması verimliliğini iyileştirir.
 • 10-Gigabit Ethernet kartı için PCIe yuvası
LOCKERSTOR 4RD (AS6504RD)
LOCKERSTOR 4RD (AS6504RD)

Bir Klasik Her Zamankinden Daha İyi Donanımla Yeniden Doğuyor

 • Intel Atom C3538 Dört Çekirdekli Sunucu CPU
 • İki Gigabit Ethernet ve iki 2,5-Gigabit Ethernet bağlantı noktası. Toplamda 5 gbps’ye kadar destekleyebilir.
 • 10-Gigabit Ethernet kartı için PCIe yuvası
 • 8 GB DDR4-2133 - 128 GB maksimum
 • USB 3.2 Gen 1 Tip A’yı destekler
LOCKERSTOR 4RD (AS6504RD)

360° Yedekleme Çözümü ve Kurumsal Sanallaştırma.

 • MyArchive Yedekleme Teknoloji
 • Eksiksiz iSCSI/IP-SAN ve NFS desteğir
 • Sanallaştırma ve Docker uygulamalarını destekler
 • Snapshot Center, Cloud Backup Center, DataSync Center
 • VMware, Citrix and Hyper-V ready
LOCKERSTOR 4RD (AS6504RD)

Uygun maliyetli 2.5GbE 1U Raf Tipi Sunucu

İnce 1U raf 2.5GbE sunucu istikrarlı performans ve genişletilebilir ve kolay SATA depolama için dört bölmeiçerir.Lockerstor 4RS ve 4RD, PCI Express özelliklerini getirerek genişletilebilirlik sağlar ve küçük işletmeler içinenesnekve hafif çözümlerden birini ortaya çıkarır.

LOCKERSTOR 4RD (AS6504RD)

Kurumsal Derecede Dört Çekirdekli Intel Atom CPU ve DDR4 RAM

2,1Ghz hızında yeni Dört Çekirdekli Intel Atom C3538 ile donatılmış ve 8GB’tan fazla DR4 RAM ile bir arayagetirilmişolması sayesinde ofisinizde ultra hızlı, ultra akıcı dosya paylaşım deneyimi sağlar.

LOCKERSTOR 4RD (AS6504RD)

Kurumsal Yedekleme

Lockerstor RD, ek performans ve artıklık için dört Ethernet bağlantı noktasının yanı sıra güvenlik için çiftyedeklemegüç kaynağı içermesiyle eksiksiz yedekleme ve güvenlik mekanizmalarına sahiptir. NAS’ı arkasında bulunan ikiGigabitveiki 2,5-Gigabit Ethernet bağlantı noktası, dosyalara herkesin hızlı ve etkili bir şekilde erişebilmesini sağlar.Lockerstor RD, bir bağlantı noktası veya güç kaynağı çevrimdışıysa sıfır kesinti süresi sağlayarak fedakarlıktankaçınmaz.

LOCKERSTOR 4RD (AS6504RD)

Sunucu Odaları İçin “Beni Bul” İşlevi ve Servis Işığı

Kurumsal ortamlarda depolama cihazları genellikle sunucu odalarında birlikte bulunur. Yöneticilerin çok sayıdasunucuarasında ihtiyaç duyulan NAS cihazını çabucak bulması için Lockerstor 4RS/RD(1U) ön panelde özel bir düğmeyesahip.Budüğmeye basıldığında NAS cihazının arka panelinde bir LED servis ışığı yanıyor. ASUSTOR bir mobil NAS yönetimuygulamasıda sunuyor. AiMaster adlı bu uygulamada özel Beni Bul işlevi var. Beni Bul etkinleştirildiğinde NAS cihazınınönündekisistem durum ışığı yanıp sönüyor ve sistem bir ses çıkarıyor. Böylece kullanıcılar NAS cihazını çabucakbulabiliyor.

LOCKERSTOR 4RD (AS6504RD)LOCKERSTOR 4RD (AS6504RD)

Çevik Genişletilebilirlik

ASUSTOR Lockerstor 4RD raf tipi serisi sizi yarının ihtiyaçlarına hazırlar. PCIe genişletme, performansı vegenişletilebilirliği artırmak için 10-Gigabit Ethernet’in takılabilmesini sağlar. Aşırı hızlardan yararlanmakiçinEthernet bağlantı noktalarını bir araya getirin ve bir 2,5-Gigabit Ethernet anahtarına bağlayın. Lockerstor 4RDilekısıtlamalardan uzak olun.

LOCKERSTOR 4RD (AS6504RD)

Verimli, Yedekli ve Güçlü

Lockerstor 4RD, dört Ethernet bağlantı noktası içerir. İkisi Gigabit, ikisi 2,5-Gigabit Ethernet’tir. Performansveartıklığı artırmak için iki 2,5-Gigabit Ethernet bağlantı noktasını bir araya getirin. Bağlantı agregasyonu, birbağlantı noktasının çevrimdışı olması durumunda sıfır bekleme süresi sağlarken performansı 5 gbps’ye kadarartırır.

*10GbE kartın ayrıca satın alınması gerekir

LOCKERSTOR 4RD (AS6504RD)

Depolama alanınızı genişletin

Profosyonel seviye NAS cihazları işlevsellik için bir dizi özellik ile donatılmış olmayı gerektirir. Hem iş hemdeeğlence ihityiaçlarınz için 4 Disk yuvasına ek olarak, 4 ad. USB 3.2 çıkışı, oluşturmanıza izin vermek içindahilettik.

LOCKERSTOR 4RD (AS6504RD)

7/24 güvenilirlik ve dayanıklılık

Tüm ASUSTOR NAS, 7/24 kullanıma uygundur. ASUSTOR NAS cihazları, ekstrem koşullarda dayanıklılığı test etmek içindüşürme testleri ve yanma testleri gibi çok sıkı testlerden geçmiştir. Soğutma parçalarının, cihazın uzun ömürlüolmasına yardımcı olmak için ısıyı dağıtmak üzere hassas bileşenlere eklenmiştir.

LOCKERSTOR 4RD (AS6504RD)

Dışardan Çok Katmanlı Koruma

ASUSTOR NAS, verilerinizi dışarıdan koruyan derinlemesine bir veri koruma planı oluşturarak veri güvenliğisağlar.Çokkatmanlı bir dağıtım şemasının kullanılması, etkin ağ, sistem ve veri korumasının yapılmasına olanak tanır.

Ağ Saldırı Koruması

 • Güvenlik Duvarı
 • ADM Koruyucusu

Güvenli Veri Aktarımı

 • VPN bağlantısı
 • SSL sertifika bağlantısı
 • Otomatik çıkış

Dahili Veri

 • MyArchive çevrim dışı yedekleme
 • AES-256 klasör şifreleme
 • Antivirüs yazılımı - ClamAV

Erişim Kontrolü

 • Dosya/klasör/uygulama izolasyonu
 • 2 Adımlı Doğrulama
 • Wake-on-LAN (WOL)
LOCKERSTOR 4RD (AS6504RD)

Sorunsuz bir şekilde Sanal Depolama bütünleştirin

ASUSTOR NAS kurumsal sınıf donanım ve yazılım sağlar ve VMware, Citrix, Hyper-V sanal depolama ortamları ileuyumludur.iSCSI/IP-SAN ve NFS entegre ile sorunsuz en uygun ve maliyet sağlayan bir depolama çözümü ile mevcut BTortamlarınaetkili destek sağlar.

LOCKERSTOR 4RD (AS6504RD)

Özel MyArchive Yedekleme TeknolojisiSınırsız Kapasite Artırımı

MyArchive yedekleme teknoloji NAS sabit disklerinizi çıkarılabilir depolama arşiv diskine dönüştürür. DoğrudanbirMyArchive hard diski NAS’a yerleştirin terabaytlarca yedeklerinizi erişin ve yönetin.

LOCKERSTOR 4RD (AS6504RD)

Linux Center ile Sanal Uygulamalar

ASUSTOR NAS kullanıcıları artık çeşitli Linux® uygulamalarının keyfini çıkararak yerel Linux® sisteminiNAS'larındaçalıştırabilirler. Linux Center, ekstra yapılandırmalar olmadan kolay kurulum sunar. NAS'ı etkin bir şekildesınırsızolasılıklara sahip bir bilgisayara dönüştürür.

LOCKERSTOR 4RD (AS6504RD)

Dosya Düzenleme ve Proje İşbirliği

Nextcloud ve OnlyOffice, ofislerin belgeler, elektronik tablolar, sunumlar ve daha fazlası üzerindeçalışabilecekleribir bulut ofis paketi oluşturarak projeler üzerinde birlikte çalışmayı her zamankinden daha kolay halegetiriyor.

LOCKERSTOR 4RD (AS6504RD)

Platformlar arası Çoklu Kullanıcı Erişimi

ASUSTOR NAS sorunsuz çapraz platform ve çoklu kullanıcı erişimi, bir PC, dizüstü bilgisayar, tablet veya akıllıtelefonkullanıyorsanız, kolayca NAS için Windows, macOS ve Unıx işletim sistemlerine bağlanmak için olanak sağlar.

LOCKERSTOR 4RD (AS6504RD)

Fidye Yazılımlardan Koruma

Lockerstor, fidye yazılımı saldırılarına karşı korunmaya yardımcı olmak için ADM'nin en güncel sürümü ilebirliktegelir. Anlık Görüntü Merkezi ve Btrfs ile kayıp verileri kolayca geri yüklemek için etkili anlık görüntülersağlar.Lockerstor'da bulunan diğer güvenlik özellikleri, bir veya daha fazla yedek yönetici hesabı oluşturma yeteneği,kara-beyaz listeler içeren bir ADM Defender güvenlik duvarı ve uzak saldırıları önlemek için varsayılan bağlantınoktalarını değiştirme, SSH ve Terminal'i devre dışı bırakma yeteneğidir. MyArchive soğuk depolama sabit sürücügüvenliği, AES 256bit şifreleme kullanılarak da artırılabilir.

LOCKERSTOR 4RD (AS6504RD)

Tamamı Yeni Güncellenen EZ Sync

ASUSTOR EZ Sync

 1. Tamamı yeni Kullanıcı Arayüzü. Basit ve kullanımı daha kolay. NAS bilgilerini hızlı bir şekildegörüntüleyin.
 2. Daha eksiksiz ayarlar - ayrıntılı klasör listeleri sunar. Bir klasörde olmayan klasörleri ve dosyalarıkolaycaseçin.
 3. Anormal durum bildirimleri
 4. 2 adımlı doğrulama desteği hesap güvenliğini artırır.
 5. Daha iyi bir kullanıcı deneyimi için NAS bağlantı ve dosya senkronizasyonu sistem kararlılığını geliştirin.
LOCKERSTOR 4RD (AS6504RD)

iSCSI LUN Anlık

ASUSTOR’un ISCI teknolojisi anında oluşturulmasınızı sağlar. Geleneksel LUN yedekleme ile karşılaştırıldığındaönemliölçüde zaman ve depolama kapasitesi kazandırır.

MyArchive artık Btrfs ve anlık görüntüleri destekliyor. MyArchive için Btrfs, yanlışlıkla oluşan silme veyadeğişikliklere karşı koruma sağlamak için anlık görüntüleri ve sürüm geçmişini destekler.

LOCKERSTOR 4RD (AS6504RD)

Bulut Yedekleme Merkezi

Bulut Yedekleme Merkezi, Backblaze B2, Microsoft Azure Blob Depolama ve Alibaba Cloud dahil ancak bunlarlasınırlıolmamak üzere çeşitli kurumsal bulut hizmetleri için destek sağlar. Anlık ve zamanlanmış yedeklemelerleverilerinizikontrol edin, verilerinizi çevrimiçi ve çevrimdışı tutan ve verilerinizi koruyan karma bir bulut oluşturmak içinBulutYedekleme Merkezi'ni kullanın.

LOCKERSTOR 4RD (AS6504RD)

DataSync Center

DataSync Center, çoklu bulut hizmetlerini tek bir uygulamada birleştirir. Veri Merkezi, bunlarla sınırlı olmamakkaydıyla Google Drive, Dropbox ve OneDrive'ı içerir ve çoklu hesapların yanı sıra çoklu görevleri de destekler.Anlık vezamanlanmış yedeklemelerle verilerinizi kontrol edin, verilerinizi çevrimiçi ve çevrimdışı tutan ve verilerinizikoruyankarma bir bulut oluşturmak için Bulut Yedekleme Merkezi'ni kullanın.

LOCKERSTOR 4RD (AS6504RD)

Geniş kapsamlı Gözetleme Sistemi

Güçlü ASUSTOR NAS bir gözetim sistemi kurmak isteyen ev ve SMB kullanıcıları için en uygun güvenilirlik sağlar. 4adetücretsiz kamera lisansı ile daha küçük talepleri olan kullanıcılar için son derece uygun maliyetli gözetimçözümühalinesunulmaktadır. Daha büyük talepleri olan kullanıcılar için, kamera kanal sayısını arttırmak için lisans satınalınabilirkamera bağlantısını 64 adete kadar genişletebilir. Gözetim Merkezine karşılık gelen mobil uygulamayı AiSecurekurduktansonra, kullanıcılar herhangi bir yerden en değerli varlıklarını canlı gözetim ile kendi akıllı telefonlarındaizlemelerimümkün olacak.

5 Adım, 60 Saniyede Sisteminizi Hızlıca Kurun

 1. Hızlı kurulum sihirbazını başlatın
 2. Otomatik kamera arama
 3. Sadece tek bir tıklama ile kameralar ekle
 4. Video formatı yapılandırma
 5. Kayıt zamanlamasını yapılandırmak
LOCKERSTOR 4RD (AS6504RD)

Mobil Uygulamalar

ASUSTOR'un seçkin Bulut bağlantı teknolojisi, dosyalara erişmek ve paylaşmak amacıyla Mobil cihazınız ileherhangibiryerden NAS'a bağlanmasına olanak tanır. ASUSTOR mobil uygulamaları gizliliğinizi ve verilerinizi korumakamacıylageçişkodu kilit işlevleri sağlar. Ayrıca daha fazla güvenlik için HTTPS bağlantılarını kullanabilirsiniz.

LOCKERSTOR 4RD (AS6504RD)

Portainer – Kolay Docker Kurulumları

Portainer ile ADM’deki Docker imajları için çok daha fazla imkan sunuluyor. Binlerce imaj sayesinde Portainerdahaöncekinden de fazla sayıda tür program indirip kurabiliyor. Son derece kullanıcı dostu bir tasarımı olanPortainer’ıngrafik arayüzü Docker imajlarını kurmayı her zamankinden bile kolay hale getiriyor.

LOCKERSTOR 4RD (AS6504RD)

Uygulama Merkezi

ASUSTOR NAS'ın sınırsız potansiyeli ortaya çıkarın. Satın aldığınız ASUSTOR NAS cihazı ile gelen uygulamalarsadecebaşlangıçtır. 200'den fazla benzersiz uygulamayı, Uygulama Merkezinden indirebilirsiniz. Kendiniz içinkişiselleştirilmiş bir NAS aygıtı oluşturulurken ASUSTOR NAS cihazlarının sınırsız potansiyelikeşfedebilirsiniz.

LOCKERSTOR 4RD (AS6504RD)

Kapsamlı Yedekleme Çözümleri

ASUSTOR NAS üzerinde 12 farklı yedekleme seçenekleri sağlar. Amazon S3, , Dropbox, Google Drive, OneDrive, Ralus,wonderbox ve CrashPlan dahil olmak üzere bulut depolama hizmetleri ile bağlanır. Ayrıca, verileriniz için uygunyedekleme sağlamak için FTP Explorer, USB harici sabit sürücü muhafazaları, harici sabit diskler ve yerelyedeklemekullanabilirsiniz. Windows, Mac veya Linux sistemler, ASUSTOR yedekleme ihtiyaçlarına uygun araçlar sağlar.

Btrfs Uygulanabilir seriler: 31, 32, 40, 50, 51, 52, 53, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 70, 71

LOCKERSTOR 4RD (AS6504RD)

Birinci sınıf Ürün Garantisi

Tüm ASUSTOR NAS ürünleri 3 yıl garanti ile geliyor. ASUSTOR, satış sonrası servis ve teknik destekte en yüksekstandardısağlayan müşteri hizmetinde öncelik yapmaya devam ediyor.

DRIVESTOR 2 Pro (AS3302T)
Diğer Özellikler
Stok Kodu210229801
MarkaAsustor
Stok DurumuVar
Garanti (Yıl)2
4710474831357

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.