ÜRÜNLER

Asustor As1104T Realtek Rtd1296 4 Yuvali (4X22Tb Desteği) 1Gb Ddr4 2.5Gbe X1 Usb 3.2 X2

Fiyat:
20.648,58 TL
2.202,52 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.

DRIVESTOR 4 (AS1104T)

Drivestor 4 – Üstün Değer, Üstün Performans

 • 1,4 GHz Dört Çekirdekli Realtek RTD1296 işlemci
 • DDR4'u – %40 daha verimli kullanır
 • Superfast 2,5-Gigabit Ethernet
 • 4K kodlama dönüştürme ile içeriğin keyfini çıkarın, indirin, yükleyin ve akışını sağlayın.
 • LAN'de Uyandırma ve WAN'de Uyandırmayı destekler
 • Yeni Kırmızı Altın logo
 • Aletsiz kurulum
DRIVESTOR 4 (AS1104T)

Bir Klasik Her Zamankinden Daha İyi Donanımla Yeniden Doğuyor

 • 2,5-Gigabit Ethernet – Gigabit performansının iki katından fazla.
 • 1,4Ghz Realtek RTD1296 Quad-Core İşlemci
 • Yüksek performanslı, 4K kod çözme
 • DDR4 RAM – %40 daha verimli
 • LAN'de Uyandırma ve WAN'de Uyandırmayı destekler
DRIVESTOR 4 (AS1104T)

Bütüncül Yedekleme Çözümü

 • Telefon yedekleme
 • Bilgisayar yedekleme
 • NAS veri koruma
 • Buluttan NAS yedeklemeye
 • NAS'den NAS'e yedeklemeye
 • USB yedekleme
DRIVESTOR 4 (AS1104T)

Tamamen Yeni ADM 4.0

ADM 4.0 artık bizimle ve ADM işletim sistemine çok sayıda sezgisel tasarım değişikliği getirdi. YükseltilmişKullanıcıArayüzü OLED ekranların kaydedilmesine ve korunmasına yardımcı olan göz zevkinize hitap eden yeni bir karanlıkmodgetirdi. ADM 4.0 çeşitli kişiselleştirilebilir elemanları, rahat ve kullanımı daha kolay hızlı arama özelliklerive yeniözel temaları içeren yeni bir oturum açma sayfası ile donatıldı. Yakından bakıldığında ADM 4.0 performansa,uyumluluğave önceki sürümlerde bulunan OpenSSL eklenti güvenlik açıkları nedeniyle yeni sürümde güvenliğe iyileştirmelergetiriyor, verimli iyileştirmeler daha iyi performans sunarken güvenlikten taviz verilmiyor.

DRIVESTOR 4 (AS1104T)

Kırmızı Altın Renk

Yeni Kırmızı Altın Logo zarif ve özgün, ASUSTOR NAS modelleri arasında kolay ayrım yapılmasını mümkün kılıyor.

DRIVESTOR 4 (AS1104T)

Realtek Quad-Core İşlemci ve DDR4 RAM

Drivestor 2 ve Drivestor 4, Realtek RTD1296 1,4GHz Quad-Core 64-bit İşlemci ile donatıldı. Drivestor serisiyleçokluortamı 4K'da dönüştürün, akışını sağlayın ve oynatın, dosyaları aktarın ve birçok görevi kolaylıkla yapın.Drivestor, 1GB'lık DDR4 belleğini kullanarak birçok görevi kolaylıkla başarır, ASUSTOR NAS üzerindeki her türlü görevinkelimenintam anlamıyla düzgün şekilde yürütülmesini temin eder.

DRIVESTOR 4 (AS1104T)

Verimli ve Güçlü

Drivestor 2 ve 4 ASUSTOR'un şu ana kadar en yüksek değere sahip olan cihazlarıdır. Kolay kod çözen donanımıyla10-bit 4KH.265 ortam dönüştürmesi sağlar ve videonun LooksGood'da inanılmaz bir şekilde düzgün oynatılmasını mümkünkılar.

DRIVESTOR 4 (AS1104T)

Ortam Modu

Drivestor 2 ve 4 1 GB'lık bellekle gelir. Ortam Modu çeşitli görevler çok fazla miktarda RAM'e ihtiyaç duyduğuiçinRAM'in 512 MB'nı çoklu ortam görevleri için verimli bir şekilde saklayan yeni bir özelliktir. RAM'in çoklu ortamiçinayrılmasıyla, video oynatma işlemi düzgün şekilde devam eder ve diğer görevler tarafından kesintiye uğratılmaz.

DRIVESTOR 4 (AS1104T)

2,5-Gigabit Ethernet – İki Kat Hızlı

Drivestor 2 son derece ekonomik bir ürün olmasına karşın 2,5-Gigabit Ethernete sahiptir ve benzer Gigabit sınıfcihazların performansının iki katını sunar.

DRIVESTOR 4 (AS1104T)

Düzenli erişim (RAID 1)

 • 214 MB/SOkuma
 • 266 MB/SYazma

* Performans rakamları ASUSTOR laboratuvarında optimize edilmiş ağ ayarlarında son teknoloji istemcibilgisayarlar ileelde edilmiştir ve farklı ortamlarda farklılık gösterebilir. Sıradan masaüstü ya da dizüstü bilgisayarlar burakamlarıveremeyebilir.


Aletsiz kurulum

AS11 serisinde Dış kapak tasarımı gerektiğinde kaydırarak kolayca açılmasını sağlar. İç sabit disk kızakları vedışkapak başka bir alet kullanılmadan disklerin kolayca takılabilmesine imkân sağlayan el vidalarına sahiptir.

DRIVESTOR 4 (AS1104T)

Ücretsiz exFAT

exFAT, Microsoft tarafından yapılan bir ilke değişikliği nedeniyle artık ADM 4.0'da ücretsiz olarakdesteklenmektedir.

DRIVESTOR 4 (AS1104T)

Ultra-sessiz çalışma

AS11 serisi cihazlar sistem bekleme konumunda iken yalnızca 19 desibel kadar ses çıkarırlar. Buda neredeyseiğnenin yeredüşme sesine eşittir. Sistem çalışma esnasında 32 desibel ses çıkarmaktadır ki bu özelliği ile sorunsuz ve rahatbirşekilde herhangi bir ortama rahatlıkla yerleştirilebilmesine olanak sağlar

DRIVESTOR 4 (AS1104T)

7/24 güvenilirlik ve dayanıklılık

Tüm ASUSTOR NAS, 7/24 kullanıma uygundur. ASUSTOR NAS cihazları, ekstrem koşullarda dayanıklılığı test etmek içindüşürme testleri ve yanma testleri gibi çok sıkı testlerden geçmiştir. Soğutma parçalarının, cihazın uzun ömürlüolmasına yardımcı olmak için ısıyı dağıtmak üzere hassas bileşenlere eklenmiştir.

DRIVESTOR 4 (AS1104T)

Dışardan Çok Katmanlı Koruma

ASUSTOR NAS, verilerinizi dışarıdan koruyan derinlemesine bir veri koruma planı oluşturarak veri güvenliğisağlar. Çokkatmanlı bir dağıtım şemasının kullanılması, etkin ağ, sistem ve veri korumasının yapılmasına olanak tanır.

Ağ Saldırı Koruması

 • Güvenlik Duvarı
 • ADM Koruyucusu

Güvenli Veri Aktarımı

 • VPN bağlantısı
 • SSL sertifika bağlantısı
 • Otomatik çıkış

Dahili Veri

 • MyArchive çevrim dışı yedekleme
 • AES-256 klasör şifreleme
 • Antivirüs yazılımı - ClamAV

Erişim Kontrolü

 • Dosya/klasör/uygulama izolasyonu
 • 2 Adımlı Doğrulama
 • Wake-on-LAN (WOL)
 • Wake-on WAN (WAN)
DRIVESTOR 4 (AS1104T)

Kapsamlı Yedekleme Çözümleri

ASUSTOR NAS üzerinde 12 farklı yedekleme seçenekleri sağlar. Amazon S3, Dropbox, Google Drive, OneDrive, dahilolmaküzere bulut depolama hizmetleri ile bağlanır. Ayrıca, verileriniz için uygun yedekleme sağlamak için FTPExplorer, USBharici sabit sürücü muhafazaları, harici sabit diskler ve yerel yedekleme kullanabilirsiniz. Windows, Mac veyaLinuxsistemler, ASUSTOR yedekleme ihtiyaçlarına uygun araçlar sağlar.

1. Mobil verileri NAS'a aktarın

DRIVESTOR 4 (AS1104T)

2. Bilgisayar verileri NAS'a aktarın

DRIVESTOR 4 (AS1104T)

3. NAS yerel yedekleme

DRIVESTOR 4 (AS1104T)

4. Genel bulut ve NAS veri yedekleme

DRIVESTOR 4 (AS1104T)

5. NAS'tan NAS'a

DRIVESTOR 4 (AS1104T)

6. Harici cihaza NAS yedekleme

DRIVESTOR 4 (AS1104T)

Web Center

En yeni özelliğimiz olan Web Center NAS'inize düzgün ve kolay bir şekilde web sitesi kurmanızı mümkün kılar. EvveyaOfiste barındırırak websitenizi oluşturmak ve geliştirmek için Nginx ve Apache gibi web sunucusu uygulamalarınıhızlıbir şekilde kurun, bir çok farklı websitesini barındırmak için Web Center'de birden fazla websitesi portalıoluşturulabilir ve verimlilik arttırılabilir.

DRIVESTOR 4 (AS1104T)

Fidye Yazılımlardan Koruma

Drivestor, fidye yazılımı saldırılarına karşı korunmaya yardımcı olmak için ADM'nin en güncel sürümü ile birliktegelir.Anlık Görüntü Merkezi ile kayıp verileri kolayca geri yüklemek için etkili anlık görüntüler sağlar. Drivestor'dabulunandiğer güvenlik özellikleri, bir veya daha fazla yedek yönetici hesabı oluşturma yeteneği, kara-beyaz listeleriçeren birADM Defender güvenlik duvarı ve uzak saldırıları önlemek için varsayılan bağlantı noktalarını değiştirme, SSH veTerminal'i devre dışı bırakma yeteneğidir.

DRIVESTOR 4 (AS1104T)

Photo Gallery 3 + AiFoto 3.0

Tamamı yeni olan Photo Gallery 3 ve AiFoto 3 yenilendi ve çeşitli yeni özelliklerle fotoğraf düzenlemeyi herzamankindendaha kolay hale getirdi. Fotoğraf Galerisi 3 için yeni özellikler arasında zaman çizelgeleri, akıllı albümler,ve çokdaha fazlası bulunur. Fotoğrafları boyutlarının iki katına kadar kolayca bü yü tün, slayt gösterilerinde müzikçalın;performans geliştirmeleri ve özelleştirilmiş paylaşım bağlantıları daha da iyi bir fotoğraf görüntüleme vepaylaşmadeneyimi sunar.

DRIVESTOR 4 (AS1104T)

Tamamı Yeni Güncellenen EZ Sync

ASUSTOR EZ Sync

 1. Tamamı yeni Kullanıcı Arayüzü. Basit ve kullanımı daha kolay. NAS bilgilerini hızlı bir şekildegörüntüleyin.
 2. Daha eksiksiz ayarlar - ayrıntılı klasör listeleri sunar. Bir klasörde olmayan klasörleri ve dosyalarıkolayca seçin.
 3. Anormal durum bildirimleri
 4. 2 adımlı doğrulama desteği hesap güvenliğini artırır.
 5. Daha iyi bir kullanıcı deneyimi için NAS bağlantı ve dosya senkronizasyonu sistem kararlılığını geliştirin.
DRIVESTOR 4 (AS1104T)

Bulut Yedekleme Merkezi

Bulut Yedekleme Merkezi, Amazon S3, Backblaze B2, Microsoft Azure Blob Depolama ve Alibaba Cloud dahil ancakbunlarlasınırlı olmamak üzere çeşitli kurumsal bulut hizmetleri için destek sağlar. Anlık ve zamanlanmış yedeklemelerleverilerinizi kontrol edin, verilerinizi çevrimiçi ve çevrimdışı tutan ve verilerinizi koruyan karma bir bulutoluşturmakiçin Bulut Yedekleme Merkezi'ni kullanın.

DRIVESTOR 4 (AS1104T)

DataSync Center

DataSync Center, çoklu bulut hizmetlerini tek bir uygulamada birleştirir. Veri Merkezi, bunlarla sınırlı olmamakkaydıyla Google Drive, Dropbox ve OneDrive'ı içerir ve çoklu hesapların yanı sıra çoklu görevleri de destekler.Anlık vezamanlanmış yedeklemelerle verilerinizi kontrol edin, verilerinizi çevrimiçi ve çevrimdışı tutan ve verilerinizikoruyankarma bir bulut oluşturmak için Bulut Yedekleme Merkezi'ni kullanın.

DRIVESTOR 4 (AS1104T)

En İyi Ev Multimedya Merkezini oluşturun

ASUSTOR NAS ile talebe bağlı eğlencenin tadını çıkarın. ASUSTOR NAS Full HD (1080p) çıkışı destekler, bu dafilmlerin,TV programlarının, müzik ve fotoğrafların yüksek çözünürlüklü olarak tadını çıkarmanızı sağlar. Ayrıca, ASUSTORUygulamaMerkezi ile NAS'ınızın bilgisayar, TV ve mobil cihazlar üzerinden multimedya içerik oynatmasını sağlayan UPnPMediaServer ve OwnTone gibi multimedya sunucu uygulamalarını kurabilirsiniz.

SoundsGood+AiMusic

DRIVESTOR 4 (AS1104T)

Photo Gallery 3+AiFoto 3

DRIVESTOR 4 (AS1104T)

LooksGood+AiVideos

DRIVESTOR 4 (AS1104T)

Mobil Uygulamalar

ASUSTOR'un seçkin Bulut bağlantı teknolojisi, dosyalara erişmek ve paylaşmak amacıyla Mobil cihazınız ileherhangi biryerden NAS'a bağlanmasına olanak tanır. ASUSTOR mobil uygulamaları gizliliğinizi ve verilerinizi korumakamacıyla geçişkodu kilit işlevleri sağlar. Ayrıca daha fazla güvenlik için HTTPS bağlantılarını kullanabilirsiniz.

DRIVESTOR 4 (AS1104T)

Geniş kapsamlı Gözetleme Sistemi

Güçlü ASUSTOR NAS bir gözetim sistemi kurmak isteyen ev ve SMB kullanıcıları için en uygun güvenilirlik sağlar. 4adetücretsiz kamera lisansı ile daha küçük talepleri olan kullanıcılar için son derece uygun maliyetli gözetimçözümü halinesunulmaktadır. Daha büyük talepleri olan kullanıcılar için, kamera kanal sayısını arttırmak için lisans satınalınabilirkamera bağlantısını 12 adete kadar genişletebilir. Gözetim Merkezine karşılık gelen mobil uygulamayı AiSecurekurduktansonra, kullanıcılar herhangi bir yerden en değerli varlıklarını canlı gözetim ile kendi akıllı telefonlarındaizlemelerimümkün olacak.

 • Satın alınabilir Kamera Lisansları
 • Geniş kapsamlı Kamera Uyumluluk listesi

5 Adım 60 Saniye
Gözetim sisteminizi hızlıca kurun

 1. Hızlı kurulum sihirbazını başlatın
 2. Otomatik kamera arama
 3. Sadece tek bir tıklama ile kameralar ekle
 4. Video formatı yapılandırma
 5. Kayıt zamanlamasını yapılandırmak

*12 kamera kanalına kadar destekler.

DRIVESTOR 4 (AS1104T)

Uygulama Merkezi

ASUSTOR NAS'ın sınırsız potansiyeli ortaya çıkarın. Satın aldığınız ASUSTOR NAS cihazı ile gelen uygulamalarsadecebaşlangıçtır. 200'den fazla benzersiz uygulamayı, Uygulama Merkezinden indirebilirsiniz. Kendiniz içinkişiselleştirilmiş bir NAS aygıtı oluşturulurken ASUSTOR NAS cihazlarının sınırsız potansiyelikeşfedebilirsiniz.

DRIVESTOR 4 (AS1104T)

Birinci sınıf Ürün Garantisi

Tüm ASUSTOR NAS ürünleri 3 yıl garanti ile geliyor. ASUSTOR, satış sonrası servis ve teknik destekte en yüksekstandardısağlayan müşteri hizmetinde öncelik yapmaya devam ediyor.

DRIVESTOR 4 (AS1104T)
Diğer Özellikler
Stok Kodu210224775
MarkaAsustor
Stok DurumuVar
Garanti (Yıl)2
4710474831326

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.