ÜRÜNLER

Asus Rog Theta 7.1 Usb-C Oyuncu Kulaklığı Gürültü Önleyici Mikrofon Ev Sinema Sinifi Dac Ess Dörtlü Sürücüler İçin Pc/Ps4/Nintendo Switch Ve Akilli Cihazlar İle Uyumlu

Çok Yakında Yeniden Stokta…

Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

Asus Rog Cetra İi Core White Kulakiçi Oyuncu Kulaklığı Pc/Ps4/Xbox One İçin 3,5 Mm Konnektör Mobil Ve Nintendo Switch
Asus Rog Cetra İi Core White Kulakiçi Oyuncu Kulaklığı Pc/Ps4/Xbox One İçin 3,5 Mm Konnektör Mobil Ve Nintendo Switch
3.343,68 TL
Asus Rog Cetra İi Kulakiçi Oyuncu Kulaklığı Ai-Gürültü Engelleyici Usb-C Pc Mobil Ve Nintendo Switch
Asus Rog Cetra İi Kulakiçi Oyuncu Kulaklığı Ai-Gürültü Engelleyici Usb-C Pc Mobil Ve Nintendo Switch
5.015,52 TL
Asus Rog Delta S Core 7.1 Surround Ses 3.5 Mm Jak Bağlantili Pc/Ps5/Xbox/Nintendo Ve Mobil Oyunlar İçin Oyuncu Kulaklığı
Asus Rog Delta S Core 7.1 Surround Ses 3.5 Mm Jak Bağlantili Pc/Ps5/Xbox/Nintendo Ve Mobil Oyunlar İçin Oyuncu Kulaklığı
4.137,80 TL
ROG Gaming Ekipmanları ile Evde Oyuna Devam!
ASUSileEvdeKal
ROG Theta 7.1
ROG Theta 7.1 USB-C oyuncu kulaklığı – 7.1 surround ses, Yapay Zekalı gürültü engelleyici mikrofon, ROG ev sineması sınıfı 7.1 DAC, ESS dörtlü sürücü, PC, PS4, Nintendo Switch ve akıllı cihazlar için
- Sekiz ASUS Essence sürücüsü ve sanal subwoofer’lar ile size içine çeken oyun sesleri ve güçlü bas barındıran 7.1 surround ses
- Yapay zekalı gürültü engelleyici mikrofon, kristal netliğinde oyun içi sesli İletişim sunar
- Dört adet ESS 9601 kulaklık sürücüsü ve özel olarak kişiselleştirilmiş ROG ev sineması sınıfı 7.1 DAC, sıra dışı kayıpsız ses sağlar
- PC, Mac, PS4, Nintendo Switch ve akıllı cihazlarla uyumluluk için USB-C bağlantısı
- Özelleştirilmiş hızlı serinleyen kumaşa sahip ROG Hybrid Kulak Yastıkları ve gözlük dostu tasarım, rakipsiz rahatlık sağlar
- Armoury II yazılımı, sanal bas ve diğer ses profillerinin ayarlanmasını mümkün kılar
Product Image

Üstün 7.1 surround
ROG Theta 7.1, 8 ayrı Essence sürücünün yanı sıra, hassas pozisyonlama ve sansasyonel ses için güçlü sanal basa sahip, üst kalite bir 7.1 surround ses sağlayan oyuncu kulaklığıdır. ROG Theta 7.1 aynı zamanda rakipsiz netlikte oyun içi iletişim sağlayan, yapay zekâ ile güçlendirilmiş gürültü engelleyici mikrofonuyla da endüstrideki ilklerden biridir. ROG Theta 7.1, oyunları gerçeğe dönüştüren kayıpsız sesi sağlamaya yardımcı, özelleştirilmiş ROG ev sineması sınıfı 7.1 DAC ve dört yüksek çözünürlüklü ESS 9601 kulaklık sürücüsüne sahiptir. USB-C bağlantısı, oyuncuların 7.1 surround sese PC, konsollar ve mobil üzerinde kolayca erişmesini sağlar. Özelleştirilebilir RGB aydınlatma ise tarzınızın parlamasını mümkün kılarken, ödüllü kalitede yapısı ve ergonomik tasarımı, rahatlık ve dayanıklılıkla kullanmanızı sağlar.


Sanal bas sürücüsü ile rakipsiz 7.1 surround ses
Beş adet daha küçük, bastan ödün veren sürücü yerine ROG Theta 7.1'in yenilikçi tasarımı, dört adet ayrık ve daha büyük Essence sürücüsüyle, her kulağın tam spektrumda, 7.1 kanal surround sese, muhteşem detay ve güçlü sanal bas ile sahip olmasını mümkün kılar. 3 boyutlu ortamda oyun içi seslerin doğru şekilde pozisyonlanmasıyla, her silah sesinin ve adımın kaynağını duyacak, savaş alanını rakipsiz bir oyun deneyimi için gerçeğe dönüştüreceksiniz.
Diğer markalar ROG Theta 7.1

Özel ROG ev sineması sınıfı 7.1 DAC ve dört ESS 9601 kulaklık sürücüsü
ROG Theta 7.1, SupremeFX S1220A ses kodeki barındıran, özelleştirilmiş bir ROG ev sineması sınıfı 7.1 DAC ile gelir. Birden çok sürücüyü güçlendirmek için tek bir amfi kullanan diğer gerçek 7.1 kulaklıkların aksine ROG Theta'da bulunan DAC, dört ESS 9601 kulaklık amfisini besleyerek, geniş bir ses ortamında, efektlerin doğru yerleştirilmesini sağlar. Yüksek performanslı, ev sineması sınıfı DAC'ıyla bile ROG Theta 7.1, serin kalır ve ısıyı verimli şekilde dağıtan sıcaklık düşürücü termal yapısıyla kullanması rahattır.

Yapay zekâ ile güçlendirilen gürültü engelleyici mikrofon
ROG Theta 7.1, dünyanın ilk yapay zekâ ile güçlendirilmiş gürültü engelleyici mikrofonuyla gelir. Bu mikrofon, yapay zeka tarafından çalışılmış akıllı profillerle dolu, özel bir işlemci barındırır, böylece konuşma seslerini, net oyun içi iletişimi için korurken, 50 milyonun üzerindeki arka plan gürültüsü tipini de ortadan kaldırır. Bu akıllı mikrofon, rahatsız edici konuşma, klavye tuş sesleri ve fare tıklamalarını %95'e kadar engelleyerek, her ortamda rahatça iletişim kurmanızı sağlar. Buna ek olarak çıkarılabilir, çift taraflı mikrofon, Discord ve TeamSpeak sertifikalıdır. Mikrofonun ucundaki ışık, ses kapalı iken kırmızı yanarak, mikrofonun durumunu kolayca görmenizi sağlar.

ASUS Aura RGB Aydınlatma
Tarzınızı, özelleştirilebilir Aura RGB aydınlatma ile gösterin. ROG Theta 7.1, parıldayan ROG logosuna yerleştirilmiş, büyüleyici ışık efektleriyle gelir. 16,8 milyon renk kombinasyonundan ve dört ön ayarlı aydınlatma efektinden istediğinizi seçin.

Uzmanlıkla hazırlanmış rahatlık
ROG Theta 7.1'in ROG Hybrid kulak yastıkları, daha iyi rahatlık için gözlük üzerindeki baskıyı azaltır. Yeni ve daha yumuşak bir materyalle güncellenmiş olan bu yastıklar, özel üretim, hızlı serinleyen kumaştan ve %100 protein deriden, sıra dışı rahatlık ve ses izolasyonu için üretilmiştir. Hızlı serinleyen tasarım, sıcaklığı %25 oranında azaltarak, uzun oyun seanslarında sizi serin tutar. Yastıklar aynı zamanda ergonomik, geri dönük D şekli sayesinde, daha iyi bir kavrama gücü sunarak, sıkı ve rahat bir oturuş sağlar. Odacık aynı zamanda ön sürücüleri barındırarak, gerçekçi ses iletimi sunar.
1. Üstün ses izolasyonu ve rahatlık için özel ASUS Hybrid kulak yastıkları. 2. Özelleştirilmiş hızlı serinleyen kumaş serin kalır ve uzun oyun seansları süresince rahatlık sağlar. 3. Baskı azaltan materyal gözlük kullanan oyuncular için rahatlığı artırır. 4. Ergonomik, geriye dönük D şekli daha iyi uyum sunarken, daha rahat bir deneyim sağlar.

İki tip uyum ve his
ROG Theta 7.1, iki tip ROG Hybrid kulak yastığı ile gelir, böylece size uyanı ve rahat hissettiğinizi seçebilirsiniz. Bir çiftinde protein deri ve hızlı serinleyen, nefes alan kumaş karışımı ile ince ve yumuşak bir yapı kullanılır. Diğer çift ise daha kalındır, ancak daha fazla hızlı serinleyen kumaş ile uzun süreli rahatlık sağlayarak, uzun oyun seansları için idealdir.

Metal kulak yatağı ve anlık kontroller
ROG Theta 7.1, alüminyum alaşımlı kulak yatağı ve üst bant tasarımıyla daha iyi ısı dağıtımı ve uzun süreli kullanım için dayanıklılık sağlar. Düğmeye tek dokunuşla surround ve stereo ses arasında değişiklik yapabilirken, dayanıklı bir kaydırma anahtarı, çıkış sesini, mikrofon girişini ve hatta RGB aydınlatmayı kontrol eder. Böylece temel kontrolleri parmak uçlarınıza sunmuş olur.

Çoklu platform uyumluluğu
PC, Mac, mobil cihazlar, PlayStation 4* ve Nintendo Switch için geniş uyumluluk sağlayan bir USB-C bağlantısı ile, yüksek detaylı çıkışın keyfine her yerde, kolayca varacaksınız.
MASAÜSTÜ DİZÜSTÜ KONSOL NINTENDO SWITCH TELEFON

Armoury II
Armoury II yazılımı, ROG Theta 7.1'i istediğiniz şekilde kolayca ayarlamanızı sağlayan geniş kontroller ve sezgisel bir arayüz barındırır. Ekolayzır'dan (EQ) 7.1 hoparlör seviye dengelemeye kadar ses deneyiminizin tüm kontrolünü elinize almanızı, farklı oyun tipleri ve senaryoları için ses profilleri oluşturup uygulamanızı sağlar.

ASUS Türkiye Garantili Ürün
Bu ürün ASUS Türkiye Garantisi altındadır.
Garanti kapsamındaki ürünlerde Asus yetkili servislerinden ücretsiz hizmet alabilirsiniz.

Garantili ürünlerinizi anlaşmalı kargo firması ile göndermeniz halinde servise gidiş geliş kargo ücretleri ASUS tarafından karşılanır.

Yetkili servise ürün göndermek için qr.asus.com/tamir sitesini, detaylı bilgiler için destek.asus.com sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
asus-tr-garanti-logo

TEKNİK ÖZELLİKLER
Model Adı ROG Theta 7.1
PN 90YH01W7-B2UA00
EAN 4718017233811
Bağlantı USB
USB-C
Platform PC
MAC
Mobil cihaz
PlayStation® 4
Nintendo Switch
Sürücü Sürücü Materyali : Neodymium manyetik
Sürücü Çapı : Ön : 40 mm, Merkez : 30 mm, Yan : 30 mm, Arka : 30 mm
Mikrofon Tek Yönlü
Empedans 32 Ohm
Frekans Tepkisi (kulaklıklar) Kulaklık : 20 ~ 40000 Hz
Gürültü Önleme Performansı Yapay Zeka Gürültü Engelleme
Pick-up Pattern Microphone boom: Tek Yönlü
Frekans Tepkisi Microphone boom: Kulaklık : 100 ~ 12000 Hz
Duyarlılık Microphone boom: Kulaklık Hassasiyeti : -40 dB ± 3 dB
Kablo USB-C kablo: 1.2M;
USB 2.0 kablo: 1M
Ağırlık 650 g
Aksesuarlar Kullanıcı Kılavuzu
Çıkarılabilir mikrofon
ROG Hibrit Kulak Yastığı
USB-C to USB 2.0 (Type-A) adaptörü
Not PC ve PS4'ü, paket içinden çıkan USB-C to USB 2.0 adaptörü ile destekler
**2018 iPad Pro'yu, USB-C bağlantısı ile destekler (Sadece Ses)
Diğer Özellikler
Stok Kodu210199558
MarkaASUS
Stok DurumuÇok Yakında Stoklarda...
Garanti (Yıl)2
4718017233811

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.