ÜRÜNLER

ASUS ROG KERIS WIRELESS AIMPOINT 2.4GHz BLUETOOTH 36000 DPI SENSÖR 5 FARKLI PROGRAMLANABİLİR TUŞ DEĞİŞTİRİLEBİLİR SWITCH OYUNCU MOUSE BEYAZ

Fiyat:
4.884,38 TL
521,00 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.

ROG Keris Wireless AimPoint White Edition

ROG Keris Wireless AimPoint White Edition 75 gramlık hafif bir yapıya sahip kablosuz RGB oyuncu mouse’udur, 36,000dpi ROGAimPoint optik sensör, üç modlu bağlantı seçeneği, ROG SpeedNova kablosuz teknolojisi, değiştirilebilir mouseanahtarları, ROG Micro Anahtarlar, PBT düğmeler, ROG Paracord, %100 PTFE mouse ayağı, programlanabilir beş adetdüğme, ROG mouse kavrama bandı.

 • Harika hassasiyet: 650 ips ve 50 g ivmelenme oranıyla 36,000 dpi ROG AimPoint optik sensör ve1000 Hz sorguoranı.
 • Üç modlu bağlantı: Düşük gecikmeli 2.4 GHz RF ile RGB aydınlatma açıkken 119 saate kadar oyundeneyimi yaşayın,Bluetooth® modu ile üç adet cihaza kadar eşleyin ya da kablolu USB modu ile şarj edip oyun oynayın.
 • ROG SpeedNova kablosuz teknolojisi: 2.4 GHz RF modu ile düşük gecikme, güvenilir kablosuzperformansı veoptimize güç çözümü sunar.
 • Hafif yapılı: Dayanıklı bir iç yapıyla güncellenen tasarım sayesinde mouse’un ağırlığı yalnızca75 gramdır.
 • Push-Fit II Anahtar Soketi: Değiştirilebilir anahtar tasarımıyla kolay özelleştirme; KerisAimPoint, ROG MicroAnahtarlara sahiptir ve diğer 3 pimli mekanik ve 5 pimli optik mikro anahtarlar ile uyumludur.
 • PBT Sağ/Sol düğmeler: Yıpranmaya ve parlamaya dayanıklı kaymaz yüzeyleriyle tatmin edici birhis garantiler.
 • ROG desenli kaymaz mouse kavrama bandı: Şık görüntüsüyle kullanıcılara daha sağlam bir kavramasağlar.
 • Akıcı ve hızlı hareketler: ROG Paracord ve %100 PTFE mouse ayakları
 • NVIDIA® Reflex: Mouse'un yanıt hızını gözlemlemenize olanak sağlayan NVIDIA Reflex LatencyAnalyzer için resmiolarak doğrulandı - Daha fazla bilgi
ROG Keris Wireless AimPoint White Edition

HATASIZ DOĞRULUK.

ROG Keris Wireless AimPoint White Edition

Hafif yapıdaki ROG Keris Wireless AimPoint White Edition oyuncu faresi hiç olmadığı kadar hatasız doğruluk sunuyor.36.000 dpi’avaran hassasiyet seviyeleri için özel AimPoint optik sensör, daha hafif form faktörü ve daha uzun pil ömrüyle ROGKeris Wireless AimPoint White Edition, oyunlardaki çatışmalarda en büyük yardımcınız olacak.

ROG Keris Wireless AimPoint White Edition

HARİKA HASSASİYET

ROG AimPoint optik sensörünün rakipsiz hassasiyetiyle her hareketi takip edin. Sektör lideri <%1 cpi sapmasıyla100’den 36.000 dpi’a varan hassasiyet seviyeleriyle bu sensör, saldırılarınızın seri ve etkili olmasını garantilemekiçin 50 g’ye varan ivmelenme ile 650 ips gibi hızlı hareketleri takip ediyor.

 • 36,000 DPI Çözünürlük
 • 650 IPS Maksimum Hız
 • 50 G Maksimum İvmelenme
ROG Keris Wireless AimPoint White Edition

ÜÇ MODLU BAĞLANTI

Keris Wireless AimPoint White Edition’i sisteminize istediğiniz şekilde bağlayın: ister ultra hızlı kablosuz 2.4 GHzRF modunukullanın, isterseniz de hızlı eşleme teknolojisine sahip Bluetooth® ile üç adet cihaz eşleştirin veya kablolu USBmodu ile savaş alanını domine ederken fareyi hızlı şarj edin.

 • Bluetooth
 • Kablolu USB
 • 2.4 GHz RF

SPEEDNOVA KABLOSUZ TEKNOLOJİSİ

ROG Keris Wireless AimPoint White Edition

ULTRA DÜŞÜK GECİKME

ROG SpeedNova kablosuz teknolojisi, sektör lideri düşük gecikmeli performans sunmak için kablosuz veri aktarımınıoptimize eder.

ROG Keris Wireless AimPoint White Edition

GÜVENİLİR VERİ AKTARIMI

ROG SpeedNova, çevredeki kablosuz cihazlardan gelen RF sinyali parazitiyle dolu gürültülü ortamlarda bile, güçlübağlantılarla sinyal sıkışmalarını ortadan kaldırarak ve minimum parazitle mevcut frekansları tarayarak yoklamaoranının en yüksek performansta kalmasını sağlar.

ROG Keris Wireless AimPoint White Edition

EN UYGUN GÜÇ VERİMLİLİĞİ

Aynı pili kullanan diğer kablosuz mouse'lardan %50'ye kadar daha az güç tüketimini en aza indirmek için titizlikletasarlandı.

ROG Keris Wireless AimPoint White Edition

OYUN MARATONLARI İÇİN ÜRETİLDİ

En yoğun çatışmalarda bile seri fare hareketleri sağlayan hafif yapısı ve optimize edilmiş pil ömrü sayesindeoyunlardaki çatışmalar için günlerce kullanım sağlıyor.


HAFİF TASARIM

75 GRAM

Güncellenmiş iç yapısı, farenin ağırlığını yalnızca 75 grama düşürüyor, bu sayede uzun süreli kullanımlarda hızlıkaydırmalar ve hareketler inanılmaz derecede kolaylaşıyor.


PERFORMANSTA GÜÇ VERİMLİLİĞİ

119 Saat

Düşük gecikmeli 2.4 GHz RF modunda 119 saate kadar kablosuz oyun deneyimi yaşayın.

ROG Keris Wireless AimPoint White Edition

BOŞLUKSUZ DÜĞME MEKANİZMASI

Fare tuşu ve anahtar arasında boşluk bulunmayan benzersiz tasarım anlık etkinleştirmegarantiliyor.

ROG Keris Wireless AimPoint White Edition

ÜSTÜN TIKLAMA HİSSİ

ROG Mikro Anahtarlar, 70 milyon tıklama ömrü sunuyor ve altın kaplama elektronik birleşmenoktalarıyla dayanıklılığıartırıyor. Her bir anahtar, daha kararlı tıklama hissi için kuvvet sapmasını +/- 5gram-kuvvet arasında tutmak amacıylaROG üretim standartlarının sıkı testlerinden geçiyor.

ROG Keris Wireless AimPoint White Edition

PUSH-FIT II ANAHTAR SOKETİ

ROG’a özel push-fit anahtar soketi tasarımı, 3 pimli mekanik anahtarlar veya 5 pimli optikmikro anahtarlar takmayıkolaylaştırıyor. Bu sayede çalışma kuvvetini ve geri bildirimi kendinize göre ayarlayabilirya da bozuk veya eskimişanahtarları değiştirebilirsiniz.

ROG Keris Wireless AimPoint White Edition

ŞIK VE SIKI BİR TUTUŞ

Paket içeriğine dahil ROG desenli fare kavrama bandı fareye görekesilmiş olarak gelir. Bandı Gladius III WirelessAimPoint’e yapıştırın, fare şık bir görünüm elde etsin ve sizde yapılacakları daha iyi kavrayın.

ROG Keris Wireless AimPoint White Edition

SOL VE SAĞ PBT DÜĞMELERİ

Sol ve sağda bulunan yıpranmaya ve parlamaya dayanıklı PBT düğmeler, sağlam kaymaz yüzeyleriyle tatmin edici bir hisgarantiliyor.

ROG Keris Wireless AimPoint White Edition

AKICI VE HIZLI HAREKETLER

Aşırı esnek ve hafif ROG Paracord, kablonun takılmasını engelliyor ve hareket kabiliyetini yükseltiyor. Yuvarlakkenarlı %100 PTFE fare ayakları ise ultra akıcı bir kaydırma sağlıyor.

ROG Keris Wireless AimPoint White Edition

ANINDA DPI DEĞİŞİMİ

Kaydırma tekerleğinde yer alan DPI ayarı, hassasiyeti kolayca ayarlamanızı sağlar. Sadece bir tuşa basarak dörtfarklı DPI seviyesi arasında seçim yapabilirsiniz.

ROG Keris Wireless AimPoint White Edition

AURA AYDINLATMA

Aura Sync RGB aydınlatmanın sunduğu sonsuz renk paleti veya ön ayarlı efektler arasında tarzınızı yeni seviyeyetaşıyın.

ROG Keris Wireless AimPoint White Edition

ARMOURY CRATE

Armoury Crate’in sezgisel kullanıcı arayüzü ROG Keris Wireless AimPoint White Edition’i oyun tarzınıza göre kolaycaayarlamanızısağlar. Performans ve yüzey kalibrasyon ayarlarını değiştirin, düğmelere görevler atayın, aydınlatma efektlerinikişiselleştirin veya daha fazla ayara ulaşın. Veri analizi yapmak için oynanış sırasında donanım istatistiklerinibile takip edebilirsiniz.

ROG Keris Wireless AimPoint White Edition
 1. Mouse kavrama bandı garanti kapsamında değildir.
 2. Dahili bellek, makroları ve Windows kısayollarını desteklemez.
 3. Bluetooth modunu kullanırken pil ömrü: Aydınlatma kapalıyken 148 saat ve varsayılan aydınlatmaaçıkken 98 saat;
  2.4 GHz RF modunu kullanırken pil ömrü: Aydınlatma kapalıyken 119 saat ve varsayılan aydınlatmaaçıkken 86 saat.

ASUS Türkiye Garantili Ürün

Bu ürün ASUS Türkiye Garantisi altındadır.
Garanti kapsamındaki ürünlerde Asus yetkili servislerinden ücretsizhizmet alabilirsiniz. Garantili ürünlerinizi anlaşmalı kargo firması ile göndermeniz halinde servise gidiş gelişkargo ücretleri ASUS tarafından karşılanır.
Yetkili servise ürün göndermek için qr.asus.com/tamir sitesini, detaylı bilgiler için destek.asus.com sayfasını ziyaret edebilirsiniz

Diğer Özellikler
Stok Kodu210241211
MarkaASUS
Stok DurumuVar
Garanti (Yıl)2
4711081762386

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.