ÜRÜNLER

Asus Proart Projector A1 Taşinabilir 3000 Lümen Batarya Hdmi Usb Projeksiyon

Fiyat:
66.256,71 TL
7.194,37 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
Sınırlı Sayıda

 

ASUS ŞİMDİ ADOBE CREATIVE CLOUD İLE BİRLİKTE

Kampanya Detayları: Kampanya hakkında ayrıntılı bilgi almak için https://www.asus.com/tr/content/asus-offers-adobe-creative-cloud/ adresini ziyaret edebilirsiniz.


ProArt Projector A1

ASUS ProArt A1 LED profesyonel projektör - Dünyanın ilk Calman Verified sertifikalı projektörü, ? E < 2, 98% sRGB ve Rec.709, FHD (1920 x 1080), 3000 lümen, dört köşe ve 2D görüntü düzeltme, 1.2 kat yakınlaştırma oranı, kablosuz yansıtma

 • Olağanüstü renk doğruluğu: Dünyanın ilk Calman Verified sertifikalı projektörü, Delta E(?E) < 2 renk farkı için fabrikada kalibre edilmiştir
 • Geniş renk gamı: %98 sRGB ve REC.709 renk alanını kapsar
 • Parlak FHD görseller: 30.000 saate kadar kullanım ömrü ile 3000 lümen LED ışık kaynağı
 • Kablosuz yansıtma: iOS, Android, ve Windows 10 cihaz desteği ile kusursuz yayınlar
 • Kontrol çeşitliliği: Dört köşe ve 2D görüntü düzeltme, dar alanlarda geniş görüntüleme olanağı için 1.2 kat yakınlaştırma oranı
 • Kolay renk yönetimi: ASUS ProArt ön ayarları ve ProArt Palette yazılımı ile programlanmış ayarlara ve renk parametrelerine hızlı erişim

ProArt Projector A1


ProArt Projector A1

Dünyanın ilk Calman Verified sertifikalı projektörü

ASUS ProArt Projektör A1 LED, kullanıcılara FHD canlı görseller sunan dünyanın ilk Calman Verified sertifikalı profesyonel projektörüdür. Olağanüstü renk doğruluğu için fabrikadan Delta E < 2 olarak kalibre edilmiştir. Ayrıca, %98 sRGB ve Rec.709 renk alanını kapsar. 3000 lümen LED ışık kaynağı 30.000 saate kadar kullanım ömrü sunar.

ProArt Projector A1


Olağanüstü renk doğruluğu

Renk tonlarının büyük önem taşıdığı işlerde çalışanlar, tasarımlarının olması gerektiği gibi görünmesi için renk doğruluğu sağlayan projektörlere çok önem veriyor. Bunu bildiğimiz için ProArt A1 fabrikadan önceden kalibre edilmiş şekilde ve Calman Verified sertifikası ile gelerek sektör lideri performans garantiliyor. Delta E < 2 renk doğruluğu ile görsellerin doğru rengiyle görüntülendiğinden emin olabilirsiniz. Bu özellik, ProArt Projektör A1’i içerik stüdyoları, resim sergileri veya müzeler için mükemmel kılıyor.

ProArt Projector A1


Geniş renk gamı

ProArt Projektör A1, zengin ve canlı görüntüler için %98 sRGB ve Rec.709 renk alanını kapsıyor.

 • 98 % sRGB renk alanı
 • 98 % Rec.709 renk alanı

ProArt Projector A1


Parlak FHD görseller

3000 lümen LED ışık kaynağı, ProArt Projektör A1’in parlak ve net FHD (1920 x 1080) görseller sunmasını mümkün kılıyor. Civa barındırmayan RGB LED ışık kaynağı, son derece etkileyici görüntüler oluşturuyor. Renklerde solukluk yaşanmadan 30.000 saate kadar kullanım ömrü sunan bu ışık kaynağı, günde ortalama dört saat çalışmayla yaklaşık 20 yıl boyunca kullanılabiliyor.

 • 3000 lümen
 • 1080P full HD
 • 30,000 saat kullanım ömrü

ProArt Projector A1


Kablosuz yansıtma

Birlikte verilen USB WiFi adaptörü ve kablosuz yansıtma özelliği ile ProArt Projektör A1 iOS, Android veya Windows 10 cihazlardan zahmetsiz bir şekilde içerik yayınlama imkanı sağlıyor.

ProArt Projector A1


Kontrol çeşitliliği

ProArt Projektör A1, dört köşeli ve 2D görüntü düzeltme özelliğine sahip. Ayrıca, dar alanlarda görüntüleme yapabilmek için 1.2 kat yakınlaştırma oranı sunuyor. 2D görüntü düzeltme özelliği yansıtılan içeriği düzgün dikdörtgen bir şekilde ayarlamanıza olanak sağlar. Dört köşeli ayarlama ise, projektör düzgün bir yüzeyde olmadığı durumlarda yansıtılan içeriğin yamukluğunu engellemek için ayarlamalar yapar.

 • 2DGörüntü düzeltme
 • 4Köşeli düzeltme
 • 1.2X yakınlaştırma oranı

ProArt Projector A1


Kolay renk yönetimi

ASUS ProArt ön ayarları, renk modları arasında hızlıca seçim yapmayı mümkün kılar, böylece farklı içerik türlerini görüntülemek kolaylaşır. ASUS ProArt Palette ise ton, sıcaklık ve gama seviyeleri dahil olmak üzere kullanıcıların geniş renk parametrelerini özelleştirmelerini mümkün kılan kullanışlı bir arayüze sahip. Bu iki özelliğe de uzaktan kumanda veya projektör üzerindeki kısayol tuşları ile erişilebiliyor.

ProArt Projector A1


Zengin Bağlantı Seçenekleri

ProArt Projektör A1, iki adet HDMI® 2.0 bağlantı noktası, VGA, ses girişi ve çıkışı, RS232, ve iki adet USB Type-A bağlantı noktası ile zengin bağlantı seçenekleri sunuyor. Bu sayede A1’e çeşitli cihazlar bağlamak kolaylaşıyor.

ProArt Projector A1


ASUS Türkiye Garantili Ürün

Bu ürün ASUS Türkiye Garantisi altındadır.
Garanti kapsamındaki ürünlerde Asus yetkili servislerinden ücretsiz hizmet alabilirsiniz. Garantili ürünlerinizi anlaşmalı kargo firması ile göndermeniz halinde servise gidiş geliş kargo ücretleri ASUS tarafından karşılanır.
Yetkili servise ürün göndermek için qr.asus.com/tamir sitesini, detaylı bilgiler için destek.asus.com sayfasını ziyaret edebilirsiniz

Diğer Özellikler
Stok Kodu210226366
MarkaASUS
Stok DurumuVar
Garanti (Yıl)2
4718017816120

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.