ÜRÜNLER

Asus Pn51-S1-B-B3236Mv-R3-5300U-Barebone-Ram Yok--Disk Yok--Dos-(Km Yok)-3Yil-Hdmi-Vga-Vesa

Çok Yakında Yeniden Stokta…

Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

Asus Pn41-Bbc129Mv N4500-Barebone-Ram Yok--Disk Yok--Dos-(Km Yok)-3Yil-Hdmi-M.Dp-Vga-Wifi-Bt-Vesa
Asus Pn41-Bbc129Mv N4500-Barebone-Ram Yok--Disk Yok--Dos-(Km Yok)-3Yil-Hdmi-M.Dp-Vga-Wifi-Bt-Vesa
7.310,12 TL
Asus Pn41-Bbc029Mc-N4500-Barebone-Ram Yok--Disk Yok--Dos-(Km Yok)-3Yil-Hdmi-Dp-Com-Wifi-Bt-Vesa
Asus Pn41-Bbc029Mc-N4500-Barebone-Ram Yok--Disk Yok--Dos-(Km Yok)-3Yil-Hdmi-Dp-Com-Wifi-Bt-Vesa
7.310,12 TL
Asus Mini Pc Pn42-Sn004Av-N100-4G-128G M.2 Ssd-Win11Pro-(Km Yok)-3Yil-Hdmi-Dp-Vga-Wifi-Bt-Vesa
Asus Mini Pc Pn42-Sn004Av-N100-4G-128G M.2 Ssd-Win11Pro-(Km Yok)-3Yil-Hdmi-Dp-Vga-Wifi-Bt-Vesa
15.620,84 TL

Mini PC PN51 - S1-B-B3236MV

(Barebone - R3-5300U İşlemci / Ram Yok / Disk Yok / FreeDOS / HDMI / VGA / VESA)

 • Windows 10 Pro: ASUS, Windows 10 Pro ürününü önerir. ya da diğer sürümleri mevcut
 • Powered by AMD Ryzen 5000U: Radeon Vega 7 grafik kartlı en yeni mobil işlemci
 • Dört ekran desteği: 4K çözünürlükte aynı anda 4 ekrana destek verir
 • 8K UHD görseller: DisplayPort™ Dual-Mode (DP++) ile 60 Hz’de 8K UHD desteği sunar
 • Kolay erişilebilen USB-C®: Çift USB 3.2 Gen 2 Type-C portu, DisplayPort 1.4 desteği
 • Yüksek hızlı wireless: Kolay kablosuz bağlantı için yerleşik Intel WiFi 6 (Gig+) ve Bluetooth5.0
 • Yapılandırılabilir portlar: Opsiyonel DisplayPort 1.4 veya 1.2, VGA, Ethernet veya COM soketler
 • Çift dizili mikrofon: Yüksek kaliteli yerleşik mikrofon ile benzersiz Microsoft Cortana desteği
 • Kızılötesi (IR) alıcı: Medya uygulamalarının ve daha fazlasının kolaylıkla uzaktan kontrolünüsağlar
 • Yerleşik hafıza kartı okuyucu: SD, SDHC ve SDXC media desteği
 • Çift depolama tasarımı: 1 TB 2.5-inç hard disk'lere kadar ve 1 TB M.2 SSD'lere kadar
 • 7/24 güvenilirlik: Uzun süre dayanıklılık için kapsamlı testlerden geçirildi

Geniş ve kolay yapılandırma olanakları

ASUS Mini PC PN51, çok çeşitli ev ve iş uygulamaları için güçlü performans sunan ve popüler ASUS Mini PC 50'nindevamı olan ultra kompakt bir bilgisayardır. Radeon™ Vega 7 grafik kartı ve en yeni AMD Ryzen™ 5000 mobilişlemcilereve yüksek hızlı 3200 MHz DDR4 bellek desteğine sahip olan Mini PC PN51, zorlu iş yüklerinin üstesinden gelmeyehazır.Masada çok az yer kaplayan tasarımı sayesinde geleneksel bilgisayarların sığmadığı dijital tabela veya ev sinemasistemleri gibi yerlerde kullanım için ideal bir çözüm sunuyor.

Mini PC PN51

Performans

ASUS Mini PC PN51 gücünü, en yeni AMD Ryzen™ 5000U mobil işlemciden alıyor. Orta seviye mobil işlemcilere kıyasla%20.2'ye varan sistem performansı artışı ve günlük çoklu işlev performansında %58.2'ye kadar artış sunan buişlemcileryüksek işlem gücü ile aynı anda birden fazla işi akıcı bir şekilde yapma imkanı veriyor.
* Test sistemi:PN51,Windows 10 Pro (64 bit), AMD Ryzen 7 5700U işlemci, 2 x 16 GB DDR4 3200 MHz, M.2 1 TB SSD PCIe®

Mini PC PN51

4K çözünürlük ve dört ekran desteği

ASUS Mini PC PN51; HDMI, DisplayPort ve çift USB-C üzerinden kullanıcı tarafından yapılandırılabilen girişlerle*,kombinasyon kısıtlaması olmadan** 4K çözünürlükte dört adede kadar ekrana destek veriyor.
*Yapılandırılabilirgirişler sipariş sırasında belirlenir.
* Yapılandırılan VGA bağlantıları aktarım hızı sınırınedeniyle4Kçözünürlük desteği vermez.
** 4 ekranda 4K çözünürlüğü desteklemek için en az 2 x 3200 MHzDDR4 16 GBbellekgerekir.

Mini PC PN51

8K ile son derece gerçekçi görüntülere destek

ASUS Mini PC PN51 ayrıca DisplayPort 1.4* veya Type-C DisplayPort üzerinden etkileyici 8K UHD çözünürlüğe destekveriyor. Böylece 4K'dan 4 kat, Full HD'den 16 kat daha ayrıntılı görüntüler elde ediliyor. 8K görüntüleri 30 Hz iletek bir DisplayPort üzerinden ve 60 Hz ile DisplayPort Dual-Mode (DP++)** üzerinden gönderen PN51, her görüntüyünefeskesici gerçeklikte sunuyor.
* DisplayPort 1.4 sadece seçili modellerde bulunur.
**DisplayPort Dual-Mode içinDP++ uyumlu cihazlar gereklidir.

Mini PC PN51

Grafik Performansı

Entegre AMD Radeon grafiklerinden güç alan ASUS Mini PC PN51, geleneksel Mini PC grafiklerine kıyasla 3DMark 11testinde 6489 skorla %170'nin üzerinde performans artışı sağlıyor.

Mini PC PN51

Her Kullanım Senaryosuna Hazır

ASUS Mini PC PN51 dört adede kadar video çıkışını destekliyor. Böylece, birden fazla ekran kullanılan sistemleringerektirdiği esnekliği sağlıyor. Ayrıca kendi giriş seçeneklerinizi belirleme imkanı sunan PN51, neredeyse tüm ekrankullanım senaryosuna uyum sağlayabiliyor.*
*Yüksek çözünürlük / birden fazla ekran desteği için yeterli bantgenişliği gereklidir.

Mini PC PN51

Alandan tasarruf eden modern tasarım

Özenli hatlara ve fırça desenli şık kaplamaya sahip modern tasarımıyla ASUS Mini PC PN51 ev, ofis ve perakendeortamlarına kolayca uyum sağlıyor. 115 x 115 x 49 mm boyutları ve yalnızca 0,62 litre hacmiyle küçük ve hafifyapıdakiürün hemen her yere sığıyor, hatta alandan tasarruf eden hepsi bir arada çözüm için VESA montaj parçasıyla birekranınarkasına bile takılabiliyor.
* Test sistemi: AMD Ryzen 5700U işlemci, DDR4 3200 MHz 32 GB RAM, 256 GB M.2SSD,Windows 10 Pro, SSD soğutma bloğu

Mini PC PN51

Verimli SSD Soğutucu

ASUS Mini PC PN51, boştayken M.2 sürücüsünün sıcaklığını 70°C'nin altında tutan yerleşik bir SSD soğutucu kullanır.Bu sayede dayanıklılık ve güvenilirlik sağlayarak bakım maliyetlerinden tasarruf etmenizi sağlar.

Mini PC PN51

Yüksek hızlı bağlantı seçenekleri

ASUS Mini PC PN51; DisplayPort 1.4 destekli iki adet USB 3.2 Gen 2 Type-C™ bağlantı noktası ve eski cihazlara, ekekranlara veya birden fazla ağ bağlantısına destek verecek şekilde yapılandırılabilir bir giriş* de dahil olmaküzereçok sayıda bağlantı noktasıyla geniş olanaklar sunuyor. Yapılandırılabilir bağlantı noktası, VGA, DisplayPort, COMveya LAN bağlantısı seçeneği sunarak bunları barkod tarayıcılardan makbuz yazıcılarına kadar çeşitli monitör türleriveya eski cihazlar* için ideal hale getirir. Bu bağlantı seçeneklerindeki çok yönlülüğü ile PN51, tabela, satışnoktası (POS) sistemleri ve akıllı otomatlar dahil olmak üzere çok çeşitli iş senaryoları içinmükemmeldir.
*Yapılandırılabilir giriş seçenekleri modele veya bölgeye göre değişiklik gösterebilir.
* Ön vearkaUSB 3.2 Gen 2Type-C bağlantı noktaları, yapılandırılabilir giriş ve yerleşik HDMI bağlantı noktasıyla aynı anda dört adedekadarekrana destek verir.

Mini PC PN51

Kesintisiz medya deneyimleri

ASUS Mini PC PN51, sahip olduğu HDMI® CEC desteği ve yerleşik IR sensörü sayesinde neredeyse tüm medya cihazlarındases ve görüntü oynatmaktan menüler arasında gezinmeye kadar her türlü işlemi tek bir uzaktan kumandayla yapma imkanısunuyor. En iyi Windows 10 deneyimi için standartları belirleyen ASUS Mini PC PN51, işlerinizi kolaylıklahalletmenizeyardımcı olan dijital asistan Microsoft Cortana'yı destekleyen bir dizi mikrofona* sahip. Bu mikrofon dizisisayesindegürültülü ortamlarda bile cihazı sesle hassas bir şekilde kontrol edebilmek mümkün.
* Özellikler modeleveyabölgeye göre değişiklik gösterebilir.

Mini PC PN51
Mini PC PN51

Uygulamalar

Dört adet 4K ekrana destek veren ASUS Mini PC PN51, bekleme odaları, salonlar, fuar alanları ve mağazalarda yüksekçözünürlüklü bilgilendirme sistemleri kurmak için kullanılabiliyor. Tüm görüntüyü tek bir cihazdan kontrol etmeimkanısunarak hem maliyetten hem de bakımdan tasarruf etmeyi sağlıyor. PN51'in dört ekran desteği, mikrofon dizisi ve IRsensörü sayesinde, insanlara aynı anda doğrudan bilgi aktarılması gereken iş yerlerinde, ofislerde ve konferanssalonlarında bilgi paylaşımı kolaylaşıyor.
*4K çözünürlükte dört ekran desteği, en az 2 x 3200 MHz DDR416 GBbellek gerektirir.

Mini PC PN51

Etkin Soğutma

Kararlı performans sağlamak için ASUS Mini PN51, SSD için özel sıcaklık izleme özelliğine sahiptir. Ayrıca, çeşitlisenaryolara uyum sağlamak için önceden ayarlanmış çok sayıda soğutma ayarına sahiptir.
* ASUS Mini PCPN6Xserisinde SSD soğutucu olmadan test edilmiştir.

Mini PC PN51

ASUS Business Manager

ASUS Business Manager yazılımı, Mini PC PN51'e özel yetenekler sağlar. Yeterli IT desteğine sahip olmayanişletmeleriçin tasarlanmış olup, yönetim ve bakım süreçlerini basitleştirir.

Mini PC PN51

USB bağlantı noktası yönetimi ve yönetim güvenliği

ASUS Mini PC PN51, USB bağlantı noktalarının UEFI düzeyinde yönetimini sunar, böylece seçime bağlı olaraketkinleştirilmesi veya devre dışı bırakılmasını kolaylaştırır. Sistemin güvenlik ayarlarına yalnızca yetkilikullanıcıların erişebilmesini sağlamak için bir yönetici şifresi de atanabilir.

Mini PC PN51

İşletme maliyetlerini düşürürken çevreye etkiyi de azaltın

ASUS Mini PC PN51'in enerji verimliliği sağlayan tasarımı çevreye etkiyi azaltırken işletme maliyetlerinidüşürmenizede yardımcı olur. Doğa dostu ASUS Mini PC'ler, Energy Star® da dahil olmak üzere bilgisayar endüstrisinin en üstdüzeyçevre sertifikalarına sahiptir. Mini PC PN51 boştayken yalnızca 9W güç harcıyor. Ayrıca boştayken 21,9 dB, tamyükteyken de 34,7 dB gürültü seviyesiyle neredeyse bir fısıltı kadar ses çıkarıyor.

Mini PC PN51

Mükemmel olması için test edildi

ASUS mini PC'lerin ASUS'un standartlarını ve sektör gereksinimlerinden fazlasını karşıladığından emin olmak içinzorlu gürültü, titreşim, düşme ve termal şok testleri yapılır. ASUS mini PC'nizin, kuru -40°C sıcaklıklardan60°C'ninüzerindeki nemli ortamlara kadar en zorlu koşullara uzun süre dayanacağından emin olabilirsiniz.

Mini PC PN51

ASUS Türkiye Garantili Ürün

Bu ürün ASUS Türkiye Garantisi altındadır.
Garanti kapsamındaki ürünlerde Asus yetkili servislerinden ücretsizhizmet alabilirsiniz. Garantili ürünlerinizi anlaşmalı kargo firması ile göndermeniz halinde servise gidiş gelişkargo ücretleri ASUS tarafından karşılanır.
Yetkili servise ürün göndermek için qr.asus.com/tamir sitesini, detaylı bilgiler için destek.asus.com sayfasını ziyaret edebilirsiniz

Diğer Özellikler
Stok Kodu210232871
MarkaASUS
Stok DurumuÇok Yakında Stoklarda...
Garanti (Yıl)3
4711081708971

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.